МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мрії "регіоналів" у концентрованому вигляді

08/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Нардеп від ПРУ Михайло Чечетов висказав у концетрованому вигляді всі очікування "регіоналів" від Президента та Прем'єра та, відповідно, претензії через незбуті сподівання.

- Щоб вирішити питання по газу, Вікторові Андрійовичу треба було просто поїхати у Росію до Медведєва та Путіна і сказати: «Панове, ми подумали, зважили і офіційно вам заявляємо, що будемо приймати Конституцію і зафіксуємо там позаблоковий статус України. НАТО нам не потрібно». Друге – це заявити, що ми ініціюємо переговори про продовження перебування у м. Севастополь російського Чорноморського флоту з 2017 до 2027 р. Звичайно, значно збільшивши орендну плату. На наступний день нам газ дадуть фактично безкоштовно. Але ж Ющенко зробив із Росії ворога. За Віктора Федоровича газ був по 40 доларів за кубометр. А коли прийшла розумна Юлія Володимирівна, порозривала всі договори, то тепер розрахункова ціна на газ закладена в угоді у розмірі 450 доларів.

http://www.partyofregions.org.ua/digest/4a80195fc8598/

Відповіді

 • 2009.08.10 | Almodovar

  Re: Мрії "регіоналів" у концентрованому вигляді

  А если х.. Путину отсосать, то пану Чеч.тову еще и 30 гривень дадут. не правда ли, старая шлюха?
 • 2009.08.10 | Адвокат ...

  Рєпродуктор Чєчьоткін разболтал ґамно чьотко!

  Саме головне, аби для застарілих, еколоґічьно шкідливих підприємств був дешевий ґаз! І буде,-- "бальшоє риґі-альноє счястьє": ахмєтовим,-- шальониє мільярди, чєчьоткіним,-- "сладкая жижьнь дєпутанов", українцям,-- швидака смерть.

  А що би так було до віку,-- мацькальська хвльота має стоять у Севастополі вічно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.10 | klepton

   Йон не рєпродуктор, йон вєнтилятор

   Ото і говорять: гамно попало в вентилятор.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.11 | Адвокат ...

    Ну, що Ви, кулєґо! Чєчьоткін,-- рєпродуктор!!! (upd)

    Він ре-продукує акустичні коливання такої поти, що усі вєнтілєйтори тихенько відпочивають по дальніх кутках,-- з міркувань самозбереження. ;)

    Як що вже так, як ставите питання Ви, то,-- "ґамно попало в рєпродуктор, ґамна стало больше".


    У Італії в Парляменті,-- Чічо-Ліна, в Україні у В(з)Раді,-- Чєчьо-Міша.
 • 2009.08.10 | Isoлято

  Нардепук Чічіоткофф набрехав!

  Мусить бути так:

  Щоб вирішити питання по газу, Вікторові Андрійовичу треба було просто поїхати у Росію до Медведєва та Путіна і сказати: «Панове, ми подумали, зважили і офіційно вам заявляємо, що будемо приймати Конституцію і зафіксуємо там статус України як Малоросійської ґубернії Вілікай Раssєї і довічного члена ОДКБ». Друге – це заявити, що ми ініціюємо переговори про перетворення АРК у Кримську волость і передачу її під управління безпосередньо лужковськії мерії. Звичайно, значно збільшивши відкати за виділення земель під дачі маасковскім чіновнеґам. І останнє - зробити Україну (пурдон, Малоросійську ґубернію) чіста правасальним ґасударством маасковськава пархата, а фсякіх уніатафф і раскольнікафф з баптістами й мусульманами потихеньку втопити в Кременчуцькому морі.

  Але ж Ющенко зробив із Росії ворога...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua