МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дунаївецька «Свобода» вимагає закриття шкідливого виробництва

08/10/2009 | UPA_Podilya
Дунаївецька «Свобода» вимагає закриття шкідливого виробництва
Дунаївецька районна організація ВО «Свобода» взяла участь у пікетуванні органів влади.
Свободівці долучилися до мешканців Дунаївець, які висловили своє обурення ситуацією що склалась у зв’язку із діяльністю ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій». Протестувальники висунули свої претензії до Дунаївецької прокуратури та райдержадміністрації і вимагали негайно закрити виробництво, що шкодить населенню міста та навколишньому середовищу краю, перенести його за межі міста відповідно до норм чинного законодавства.
На думку протестувальників виробництво відбувається з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Жителі прилеглих будинків відчувають неабиякий сморід та постійно скаржаться на погане самопочуття. Причиною вони називають суворо заборонений для використання у виробництві фреон, що використовує ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій».
Голова Дунаївецької районної організації ВО «Свобода» Дмитро Блохінов наголосив, що бездіяльність органів влади в даному випадку призводить до погіршення екологічної ситуації в краї. «Свобода» буде захищати інтереси жителів Дунаївець і вимагатиме закрити шкідливе виробництво або перенести його за межі міста відповідно до норм чинного законодавства.Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”

Відповіді

  • 2009.08.10 | samopal

    Є ж чудовий тернопільський досвід утилізації відходів на місці.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua