МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Симоненко також загавкав по нотах Медведєва.

08/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Симоненко підгавкнув Медведєву й запропонував "ліквідувати" Ющенка

Лідер Компартії Петро Симоненко називає "об'єктивними" претензії Росії до України, висловлені президентом Дмитром Медведєвим.

"Рішення президента Дмитра Медведєва про відстрочку призначення посла Росії в Україні політично жорстке, малоприємне, але цілком очікуване", - заявив Симоненко, повідомляє прес-служба КПУ.

"Політика на фашизацію суспільства, яку проводить особисто президент Ющенко і його ультранаціоналістичне оточення, політика реабілітації злочинців і зрадників, політика підтримки військових агресорів, політика русофобії та формування образу ворога в особі російського народу не могла, зрештою, не переповнити чашу терпіння офіційного Кремля", - заявив лідер КПУ.

Він зазначив, що українські комуністи не ідеалізують російський політикум, але "проти того, щоб "шукати смітинку в чужому оці" – треба зі свого "колоду" вийняти".

На думку Симоненка, необхідно негайно переглянути зовнішньополітичний курс, який "проводить режим Віктора Ющенка, ухвалити закон про засади внутрішньої й зовнішньої політики, який пропонують комуністи, і приступити до конструктивних переговорів із Російською Федерацією по всіх ключових питаннях".

"Ми переконані, що такі переговори стануть реальністю тільки тоді, коли ми зможемо навести лад усередині України. А для цього необхідно відмежувати людей від націоналістичної сваволі, прибрати бізнес із влади і сформувати інститути справді народної демократії – демократії більшості, ліквідувавши посаду президента, як розсадник корупції і диктатури", - заявив Симоненко.

Він зазначив, що КПУ заявляла про необхідність взаємовигідних і добросусідських відносин із Росією, тісної економічної співпраці й практичної реалізації ідеї єдиного економічного простору.

Також українські комуністи – за дотримання угоди про базування ЧФ РФ у Севастополі до 2017 року з подальшим формуванням спільних військовоморських підрозділів; за "створення міжнародного газотранспортного консорціуму за участю всіх зацікавлених держав і забезпечення тим самим енергетичної безпеки України" і проти спроб "втягти Україну в НАТО" без врахування інтересів сусідів.

"Ми категорично засуджуємо злочинні постачання зброї в Грузію і підтримку терористичного режиму Саакашвілі. Усі, хто причетний до цієї незаконної торгівлі "смертю" і, в першу чергу, президент Ющенко, мають понести кримінальну відповідальність", - заявив Симоненко.

"Ми засуджуємо спроби націоналістів, очолюваних Ющенком, створити так звану помісну церкву і знищити духовну єдність канонічного православ'я", - додає він, нагадуючи також про бажання КПУ надати російській мові статус другої державної з проведенням відповідного референдуму.

Відповіді

 • 2009.08.11 | Лідія

  Re: Симоненко також загавкав по нотах Медведєва.

  Один поперед одного "пробігли" цілувать пантофлю "Папи" - підстілки Кремля.Ці побудують...
 • 2009.08.11 | Сергій Вакуленко

  Симоненко — ревізіоніст ленінізму й посіпака на службі буржуазії

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > "Ми засуджуємо спроби націоналістів, очолюваних Ющенком, створити так звану помісну церкву і знищити духовну єдність канонічного православ'я", - додає він

  В. И. Ленин неоднократно подчеркивал, что религия является видом духовной сивухи, средством закабале­ния трудящихся масс, она всегда защищает интересы эксплуататоров. «Все современные религии и церкви, — писал он в статье «Об отношении рабочей партии к религии», — все и всяческие религиозные организации марксизм рассматривает всегда, как органы буржуаз­ной реакции, служащие защите эксплуатации и одурма-нению рабочего класса». Разоблачая антинародную де­ятельность русского православия и других религий в России, а также деятельность различных религиозных организаций капиталистических стран Европы, В. И. Ленин писал, что в интересах порабощения трудящихся и обес­печения власти эксплуататоров, религия требует от экс­плуатируемых покорности и терпения, обещая вместо этого потустороннее блаженство, она переносит вопрос об удовлетворении человеческих потребностей трудя­щихся «на тот свет».

  http://atheism.su/lenin-o-religii-i-cerkvi/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.11 | Almodovar

   5,45

   Пропонаю почати складання проскрібційних списків для "Люстрації 5,45". Можна в абетковому порядку. Симоненко-обов'язково. Туди ж Соббачнєг. Нехай всруться.
 • 2009.08.12 | абориген

  Re: Симоненко також загавкав по нотах Медведєва.

  А цьому придурку ну ніяк не сидиться біля молоденької дружини, все в політику преться. Видно багато заборгував "білокамяній", то і приходиться відпрацьовувати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua