МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ультиматум Мєдвєдєва треба викинути на смітник!

08/11/2009 | Via
Ультиматум Мєдвєдєва треба викинути на смітник!

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» розцінює ультиматум президента РФ Мєдвєдєва як брутальне втручання у внутрішні справи України, зневаження української нації та інформаційну підготовку московської експансії в Україну напередодні президентських виборів.

Цинічне «звернення» президента ворожої держави очевидно пов’язане з поверненням до Росії В.Ґундяєва («патріарха РПЦ»), який доповів своєму кремлівському начальству про провальні наслідки свого «пасторсько»-розвідувального візиту, незважаючи на лакейське запобігання п’ятої колони та угодовську позицію влади. У Кремлі вирішили, що ідеологічна зброя Москви на українців не діє і треба переходити до неприхованого тотального тиску.

Характерно, що ультиматум Мєдвєдєва з’явився на наступний день після того, як він оголосив про внесення до Держдуми РФ законопроекту про використання російських збройних сил за кордоном.

Хамський тон Мєдвєдєва та його намагання шантажувати українців можливою військовою агресією Росії вказують на те, що кремлівська верхівка вже не грається в дипломатичні фрази, а розпочала повномасштабний наступ на Україну з метою ліквідувати Українську державу.

Реакція на ультиматум кремлівського бонзи зірвала маски з прислужників Москви в Україні. «Передовики» п’ятої колони наввипередки кинулись плазувати перед знахабнілим україноненависником. Знову в унісон зазвучали заяви Партії регіонів, БЮТу і комуністів про підтримку позиції Кремля. Але московські холуї мають пам’ятати – на війні зрадників ліквідовують першими.

У тому, що Мєдвєдєв не боїться робити ворожі випади в бік України, також винна нинішня українська влада. Злочином проти нації, за який доведеться відповідати лжееліті, є розхитування та послаблення авторитету держави, жебрацьке фінансування українських Збройних сил на фоні прямих загроз військової агресії з боку Москви.

Своїм ультиматумом Мєдвєдєв намагається змусити українців стати малоросами і рабами Москви. Але кремлівським карликам не вдасться підкосити волелюбний українських дух, і жодні залякування і шантаж не подіють.

Українці! Нам кинули виклик, і ми відповімо на нього. Тепер нам як ніколи треба бути готовими захищати себе і відстояти своє право бути господарями на у своїй, Богом даній країні. Вороги мають пам’ятати: слабкість держави не означає слабкість нації.

Україна переможе!

Політвиконком Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Відповіді

  • 2009.08.11 | Наталка

    Саме так. А головне - на смітник! - 5 колону при владі

    Віа пише:

    "Українці! Нам кинули виклик, і ми відповімо на нього. Тепер нам як ніколи треба бути готовими захищати себе і відстояти своє право бути господарями на у своїй, Богом даній країні. Вороги мають пам’ятати: слабкість держави не означає слабкість нації.

    Україна переможе!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua