МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Кадетська співдружність". З пошти Майдану

08/11/2009 | Sean
Засобам масової інформації

18 серпня об 11:00 у актовій залі
Київського військового ліцею ім. І. Богуна
(м. Київ, бульвар Лесі Українки, 25)

ПРЕС-АНОНС

Майбутніх державних лідерів нової якості виховують
у Київському військовому ліцеї ім. І. Богуна

До 66-ої річниці з дня підписання Постанови про створення суворовських військових училищ Асоціація «Кадетська співдружність» та Київський військовий ліцей ім. І. Богуна проводить у своїх стінах прес-конференцію на тему виховання майбутніх лідерів України.
В сучасних економічних та політичних умовах наша держава потребує сильних, розумних та відповідальних лідерів нової якості. Існує сотні короткотермінових навчальних курсів, але справжніх лідерів в Україні так і не стає більше.
Київський військовий ліцей ім. І. Богуна – правонаступник Київського суворовського військового училища – це саме той заклад, де формуються та виховуються справжні лідери нової якості. Саме з цього навчального закладу вийшли такі особистості як:
Гриценко А.С. – екс-міністр оборони України, голова комітету Верховної Ради України; Бондар В.В. – голова Дніпропетровської ОДА; Костенко А.І. – екс-міністр оборони Білорусії; Бобришев В.С. – екс-командувач Ленінградським військовим округом, Безруков В.В. – вчений зі світовим ім’ям в галузі геронтології, художник, композитор, лауреат Державної премії України 2004 року та багато, багато інших.
Таких успіхів досягнуто завдячуючи унікальній системі освіти та виховання, що базуються на розвиткові таланту, дисципліни, працелюбності та почуття поваги.
18 серпня об 11:00 журналісти матимуть ексклюзивну можливість поспілкуватися з ліцеїстами та їх педагогами, керівництвом ліцею та асоціації випускників «Кадетська співдружність», побачити як проходять тренування до параду, поснідати разом з ліцеїстами та о 20.00 відвідати вечірнє тренування ліцеїстів до параду на День незалежності України на Хрещатику.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua