МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин пішов стежкою Кравчука - між крапельками

08/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-330703.html


Звернення президента РФ Дмитра Медведєва до Віктора Ющенка буде використано різними кандидатами в президенти для мобілізації електорату, заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

"На мій погляд, саме цей лист буде використано для мобілізації електорату різними претендентами на президентство, що в підсумку може призвести до розриву країни", - наводить його слова Українська правда.

Литвин заявив, що "звернення президента РФ до президента України вимагає з нашого боку не скоростиглих, емоційних і політично забарвлених оцінок, а серйозного аналізу щодо того, як ми збираємося далі жити і вибудовувати українсько-російські відносини".

Спікер підкреслив, що українсько-російські відносини є не просто відносинами країн, міцно пов`язаних історією, сучасністю і майбутнім - "вони зачіпають інтереси світового співтовариства, як мінімум європейського".

"Треба визнати: Україна, в особі її політиків, надірвалась, добровільно взявши на себе місію стримування Росії. Це не справа і не призначення України", - зазначив Литвин.

Він також заявив про неприпустимість розкручування "маховика протистояння".

Спікер підкреслив неприпустимість того, щоб "низька договороздатність державних діячів і політиків привела відносини між нашими країнами і народами від відчуження до ворожнечі". "А така небезпека є більш ніж реальною", - зазначив спікер.

За словами Литвина, в Україні курс на отримання та утримання влади за допомогою орієнтації виключно на Захід, на членство в НАТО, формалізація відносин з Росією, дистанціювання від пострадянського простору провалився.

Однак, прогнозує спікер, такий курс "у більш жорсткій формі буде продемонстровано в ході президентської кампанії... Так само як буде розігруватися і випробуваний діаметрально протилежний підхід - вистилання дороги до сердець виборців на основі ритуальних клятв і запевнень про вічну братської дружбу українського і російського народів", - сказав він.

sean

Відповіді

 • 2009.08.12 | 123

  окремі тези дуже слушні

  за винятком хіба того що

  > За словами Литвина, в Україні курс на отримання та утримання влади за допомогою орієнтації виключно на Захід, на членство в НАТО, формалізація відносин з Росією, дистанціювання від пострадянського простору провалився.

  Тобто курс дійсно провалився, але причина того здебільшого не в самому курсі, а в тому що він, очевидно, втілювався невдало. Так що не треба не курс міняти як непридатний, а втілювати ефективніше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.12 | Sean

   і що "Україна надірвалася"?

  • 2009.08.12 | GreyWraith

   Який курс провалився? Що цей анальний клоун меле?

   123 пише:

   >> За словами Литвина, в Україні курс на отримання та утримання влади за допомогою орієнтації виключно на Захід, на членство в НАТО, формалізація відносин з Росією, дистанціювання від пострадянського простору провалився.

   Провалилася виключно політика вічно вчорашніх, типу того ж Литвина. Поки за допомогою захоплених ЗМІ вдається якісь ілюзії утримувати, але і це розвіється. І воно про те знає, що його час закінчується...

   Тобто курс дійсно провалився,
   Що провалилося? Курс на Захід? Як воно може провалитися, коли ми - частина західної цивілізації, і зараз поступово, але неухильно робимо потрібні заходи для інтеграції у західні політичні, воєнні та економічні структури? Саме через те Кремль і біснується, що ніякий прохахідний курс України не провався (може, і патріарх Кирил доповів Мєдвєдєву, що пропало все :) ).

   Ви б ще повторили інший думковірус із тієї ж клоаки вічно вчорашніх - про національну ідею, що не спрацювала. :)

   Так що не треба не курс міняти як непридатний, а втілювати ефективніше.
   Це правда, ефективніше це робити справді не завадить. І було б НМД доцільно подумати шляхи, якими це могло б робитися ефективніше...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.12 | 123

    Re: Який курс провалився? Що цей анальний клоун меле?

    GreyWraith пише:
    > Тобто курс дійсно провалився,
    > Що провалилося? Курс на Захід? Як воно може провалитися, коли ми - частина західної цивілізації, і зараз поступово, але неухильно робимо потрібні заходи для інтеграції у західні політичні, воєнні та економічні структури? Саме через те Кремль і біснується, що ніякий прохахідний курс України не провався (може, і патріарх Кирил доповів Мєдвєдєву, що пропало все :) ).

    Коли оцінювати успішність курсу, варто оцінювати результати. Неухильні заходи "у бік" - це курс, але якщо ці заходи не мають результату, то це курс, який провалився.

    А результатів майже нема. Могли б вони бути - мабуть могли б.
 • 2009.08.12 | Bogun

  Литвин пішов стежкою Кравчука - між крапельками

  Литвин - ні тим і ні тим, отакий собі хохол-малорос!
 • 2009.08.12 | Горицвіт

  що за місія?

  > "Треба визнати: Україна, в особі її політиків, надірвалась, добровільно взявши на себе місію стримування Росії. Це не справа і не призначення України", - зазначив Литвин.


  Що мається на увазі? Надірвалася, проголосивши незалежність? В чому ще виражається "місія на стримування Росії?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.12 | Almodovar

   Литвин тупиця

   я давно це писав. Він меле те, що геть не розуміє. Вони як попки, повивчали мітингові фрази, а як справа до дійсних думок, то демонструють повну "анальну клоунаду" (с). Його теже заносимо в "Люстрацію 5.45".
   Дивує інше: люди-бляді, ну не можна ж так відкрито підтримувати інтереси іноземної держави, вашу мать!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.12 | Горицвіт

    Але ця мітингова фраза - з кремлівської пропаганди

    Мовляв, Україна виконує якесь завдання ворогів Росії по стримуванню Росії. А не просто існує як незалежна держава. Сам факт існування України, звичайно, "стримує" Москву, але куди ж нам подітися? Здати незалежність, щоб не "стримувати"? Литвин, можливо, не задумується на цим питанням, але повторює спокійно. І це ж все на політику впливає, не тільки же ж на рівні заяв.
 • 2009.08.12 | miner

  не в курсі — хіба Кравчук дішов до http://lleo.aha.ru/na/pd ?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua