МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Рог: «Москва погрожує Україні війною»

08/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«Заява Олександра Дугіна щодо можливості збройного конфлікту Росії та України є підготовкою суспільної думки до агресивних дій російського керівництва», - сказав у своєму коментарі УІС редактор тижневика «Шлях Перемоги» Віктор Рог, коментуючи висловлювання провідного кремлівського ідеолога.

Віктор Рог зазначив, що «Дугін з його агресивним євразійством формують доктринальні основи російського імперіалізму. Тому заяви Дугіна з’являються не просто так, а є елементом інформаційної війни проти України і фактично слово в слово повторюють його заклики річної давності щодо Грузії».

«Що в Путіна в умі, то в Дугіна на язиці. Москва розробляє силовий сценарій проти України. І лише від солідарної позиції української влади, політиків та всіх українців залежатиме, чи наважиться Росія на його реалізацію.

Якщо наше суспільство не відреагує на інформаційну агресію Мєдвєдєва та інших дугіних, то це створить передумови для російського вторгнення в Україну», - підкреслив Віктор Рог.


Українська інформаційна служба

Відповіді

  • 2009.08.13 | Иларион

    Re: Віктор Рог: «Москва погрожує Україні війною»

    Е ще один напрямок роботи - вбити клин миж Украиною и Польщею. На жаль наши велосипедисти пиддалися на чужи идеи. А ти идеи хтось-таки пропонуе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua