МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жириновський: "Закінчити братерські відносини" (/)

08/12/2009 | Sean


Віце-спікер Держдуми, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що Росія має відмовитись від "братерських" відносин з Україною.

Так він прокоментував заяву російського президента Дмитра Медведєва про україно-російські відносини, передає прес-служба ЛДПР.

"Ми завжди виступали за те, щоб були холодні, нормальні відносини з іншими країнами, без усяких "братерських народів", - заявив Жириновський.

Він висловив упевненість, що напередодні виборів, серед населення України не має бути росту антиросійських настроїв і об'єднання в країні націоналістично налаштованих сил.

"Всі українці зрозуміли, що таке прозахідна модель. Вони спробували, що таке Ющенко, Тимошенко і всі інші прозахідні політики", – сказав лідер Жириновський.

Однак від також зазначив, що "Москва не втручається у внутрішні справи Києва, і не буде нікого підтримувати, нехай українці самі обирають собі президента".

Він підкреслив, що Медведєв дав вірну оцінку нинішнього стану російсько-українських відносин.

"Рішення президента Росії не направляти в Україну нашого посла - абсолютно правильне. В Україні зараз нестійка влада. Ми не нав'язуємо своїх поглядів і своїх принципів, але в той же час вважаємо, що не повинні дозволяти, щоб хтось ображав і принижував нашу гідність", - заявив він.

Українська правда

Відповіді

  • 2009.08.12 | Bogun

    Re: Жириновський: "Закінчити братерські відносини" (/)

    Та то людина зі стійким не виліковним діагнозом! Його вже серйозно ні в Україні, ані в Росії не сприймають.
  • 2009.08.12 | DADDY

    Re:"Закінчити братерські відносини" - Ось воно щастя!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua