МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко не перериватиме відпустки через Мєдвєдєва

08/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр ШЛАПАК прогнозує, що Президент України Віктор ЮЩЕНКО в найближчі два дні відреагує на заяву президента Росії Дмитра МЕДВЕДЄВА.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку О.ШЛАПАК висловив сьогодні журналістам у Кабінеті Міністрів.

«Я думаю, що це відбудеться завтра-післязавтра», - сказав О.ШЛАПАК.

Водночас, заступник глави Секретаріату не уточнив можливого змісту заяви В.ЮЩЕНКА. «Є встановлений регламент, я з цього приводу не спілкувався з Президентом. Є інші люди, тим паче, він (В.ЮЩЕНКО) зараз перебуває у відпустці», - пояснив О.ШЛАПАК.

Він наголосив, що Президент України не перериватиме своєї відпустки для того, щоб зробити заяву. «Він (Президент) може це зробити під час відпустки, я думаю, що він так і вчинить. МЕДВЕДЄВ у відпустці зробив свою заяву, я думаю, що і він (В.ЮЩЕНКО) може не переривати відпустку для такої заяви», - припустив перший заступник глави Секретаріату Президента.

http://www.unian.net/ukr/news/news-330785.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.12 | Адвокат ...

  І ето правільно!

  Адже, на скільки я бачу, охвіційно тая кіно-нєтлєнка у вигляді транхскрипту,-- дип-поштою,-- до Юща не надходила.

  Себто, й реаґувати ні на що. Хіба що Ющ наструячить що сь у свій Твіттер "за вєчєрнім чяєм"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.12 | Press-MSNU

  Заява Молодіжного Союзу Наша Україна

  Молодіжний Союз Наша Україна висловлює свою підтримку політиці Президента України Віктора Ющенка, яка має на меті об’єднати та згуртувати українську націю. Остання істерична заява президента Росії наочно показує, що Україна йде по вірному шляху побудови великої, гордої і самостійної української нації.

  Молодіжний Союз Наша Україна звертається до президента Російській Федерації Дмітрія Мєдвєдєва – зробити мужній крок й відмовитися від імперських амбіцій. Ми також хочемо відкрити президенту Російської Федерації прописну істину: «Україна – не Росія»! Ніколи нею не була, не є і не буде. Як і в братнього російського народу в нас, українців, є своя історія, своя мова, своя духовність і культура, держава і Конституція.

  Варто зауважити, що на відміну від Росії, в нас вже не призначають на найвищу посаду шляхом «ритуальних виборів», а обирають на демократичних, вільних, всенародних виборах, що й було з обранням на найвищу посаду В. Ющенка. Ми можемо нагадати пану Мєдвєдєву, що всі намагання російської влади втрутитися у внутрішню ситуацію під час виборів 2004 року в Україні зазнали краху, а його попередник Владімір Путін виставив себе на посміховисько перед усім світом. Якщо ж ця історія нічому не вчить, ми пропонуємо пану Мєдвєдєву вже від завтра починати вітати всіх проросійських претендентів на посаду Президента України з уявною перемогою.

  Молодіжний Союз Наша Україна переконаний, що замість виголошення погрозливих заяв, російській владі треба позбутися комплексу «старшого брата» та почати займатися реальними справами у покращенні двосторонніх відносин, а не перекладати відповідальність за їхній поганий стан на українське керівництво.

  http://www.msnu.org/engine/2009/08/12/zayava-msnu-z-privodu-zvernennya-prezident-of-russian-federation-prezident-of-ukraine
 • 2009.08.12 | Д. А.

  За моїми (і не лише моїми) спостереженнями,

  Ющенко ніколи не робить тих кроків, яких від його очікують, а відповідає непередбачувано і асиметрично. І в тому, власне, його сила.

  "Поэтому он король, а Вы держите фигу в кармане" © (І.Бабель)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.12 | ak1001

   частину відповіді вже дали - (л)

   Україна витратила на російську мову 3 мільярди, Росія на українську - 0

   http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/12/99743.htm
 • 2009.08.12 | samopal

  Звісно, куда спішить - "Україна ж у небезпеці", нє?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.12 | Адвокат ...

   Я-я, натюріліх: Хам-сі -- Хам-са...

  • 2009.08.12 | OLexandra

   Пане Самопале, є тактика, а є стратегія, нє?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.12 | Bogun

    Re: Пане Самопале, є тактика, а є стратегія, нє?

    Пан Самопал з усіх сил намагається виставити Ґаранта в дурному світлі, відбілюючи пухнасту тітку Юльку!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.12 | Адвокат ...

     Хам-со-любія,-- це не хвороба. Це,-- норма жизьні!

     Bogun пише:
     > Пан Самопал з усіх сил намагається виставити Ґаранта в дурному світлі, відбілюючи пухнасту тітку Юльку!
    • 2009.08.12 | samopal

     А при чім тут пухнаста тітка?

   • 2009.08.12 | samopal

    То тактична заява Медведа була стратегічним задумом Ющенка?

 • 2009.08.12 | BROTHER

  Тим більше, що Питін вже дав команду забути промову Ведмедєва

  Зайшов на News.ru - ані слова про це. Була команда писати про роздачу рублів Путіним и все.

  Зайшов на Utro.ru - ніц, тільки но Москва вже пояснює, що вона мала на увазі. Коли починаються пояснення того, шо мали на увазі, виходить оригінальне звернення вийшло доволі тупим і незрозумілим, то ж його треба пояснювати.

  Lenta.ru - пише про "лічний" характер звернення, то ж виходить, що "лічний" посол "лічно" Ведмедєва не їде "лічно" до Ющенка, а так все гаразд. Через "лічні абіди" гаспадіна Ведмедєва російський посол не їде до Києва - "хуйова мода" (ц).

  Гамериканська співачка Мадона в одній своїй пісні якось заспівувала:

  You're not half the man you think you are
  Save your words because you've gone too far
  *****************************************
  Don't explain yourself 'cause talk is cheap
  There's more important things than hearing you speak

  (дослівно: Ти не є навіть половиною того чоловіка, за кого себе видаєш. Стули пельку, ти зайшов занадто далеко. Не пояснюй свої вчинки, це виглядає дешево. Є багато чого більш важливого, ніж слухати твою балачку.)

  Взагалі, коли б був зара у Києві, пішов би із молоддю під Російське посольство і під цю пісню Мадони станцював би щось накшталт гопака. Звичайно, гопак я танцювати не вмію, але спробувати міг би, слова пісні просто точно пасують моменту. Звичайно, Мадона співає про жінку, яка втомилася від свого дешевого коханого та йде від нього, говоре, що сама про себе відтепер подбає... Як раз про Україну, Росію, промову Ведмедєва і пояснення збоку Росії.

  P.S. Пісня "Sorry".

  P.P.S. Ще є такий вислів: "Never explain yourself: Your friends don't need it and your enemies won't believe it." Це з відомих збірок під назвою "Ніколи!": "Ніколи не тлумач себе самого: твоїм друзям це непотрібно, а твої вороги тобі не повірять."
 • 2009.08.13 | Angry Orange

  "Ющ! Забань флудера!"

  > Ющенко не перериватиме відпустки через Мєдвєдєва

  А власне, чого б ото Віктор Андрійович мав би переривати свій законний відпочинок? Через якесь писання якогось навіженого блогера? Нехай цей блогер і підпрацьовує говорячою лялькою у Самого Великого Пу, це все одно не привід кидати відпочинок і виділяти адреналін.

  Отже, маємо онлайнове базікання - звичайний собі флуд політичної забарвленості. Кожен, хто має свій блог у соціальних мережах, знає, що треба робити, коли дістають з усяким непотрібом у коментах. "Розфрендити і забанити (с)" ;)

  Пане Президенте, забаньте флудера, і забийте. Якщо і відповідати щось на таке, то не Вам, а третьому прес-секретареві СП. І то, якось між іншим, не як відповідь на "звернення", а як реакція на шум навколо. Забагато честі онлайновим флудерам... Шавки гавкають - а "нам своє робить!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua