МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Белковський: "Росія ніколи не піде на війну з Україною" (л)

08/12/2009 | Sean
http://www.glavred.info/archive/2009/08/12/101811-7.html

"...перекрыть газ в целом Россия не может, поэтому она в определенном смысле обречена на поражение в любой долгосрочной газовой войне. В агрессии, в настоящей войне, считаю, вообще нет никаких шансов".

Відповіді

 • 2009.08.12 | DADDY

  Чомусь невірю Бєлковському-занадто солодко і заспокійливо

 • 2009.08.12 | shu

  Ну є безліч причин чому не піде. Але ж це Росія!

  У російських олігархів в Україні досить потужний бізнес, нерухомість, активи. В Україні лише залишки 4 чернобильского блока чого варті, а таких об'єктів безліч. Не дай боже влучать бомбой, це ж на Росію потім хмара і піде, та і навіщо забрудненні окуповані території з ворожим населенням?
  І взагалі навіщо воювати, якщо в Україні така потужна 5 колона є? Чи говорив би Медведєв у такому тоні, якщо не був впевненим, що вже 100% наступним президентом буде прокремлівський лідер: або Янукович, або Тимошенко?

  Але Росія ніколи раціонально не діяла. Це не Америка. Щось там у Кремлі переклинить і чекай будь-чого...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.13 | GreyWraith

   Re: Ну є безліч причин чому не піде. Але ж це Росія!

   shu пише:
   І взагалі навіщо воювати, якщо в Україні така потужна 5 колона є?
   Потужна, але, схоже, не настільки потужна, як би їм хотілося. Чи достатня для того, щоб повернути назад Україну у російський фарватер? Поки життя показує, що недостатня...

   Чи говорив би Медведєв у такому тоні, якщо не був впевненим, що вже 100% наступним президентом буде прокремлівський лідер: або Янукович, або Тимошенко?
   Якби був 100% в цьому впевнений, то точно б не говорив, тим більше - у настільки істеричному тоні. :) А так, схоже, бачить, що ситуація почала просто безнадійно валитися, от і побіг рятувати.

   Я не дивуюся, що ця заява виникла після візиту сюди російського патріарха. Бо ті стосунки, що видно було на людях, - це одне, а от хто знає, які з ким він тут вів таємні переговори, зокрема, із керівництвом УПЦ (МП), і що на тих переговорах було сказано? Можна хіба за непрямими ознаками здогадуватися. Судячи із того, що цей Кирил повернувся як побитий пес, почув і побачив він тут щось дуже неприємне для нього і для Росії загалом... Мені сподобалися у дусі справжнього християнського смирення бундючні скарги на українських урядовців, що приймали на неналежному рівні, хоча хто-хто, а цей увагою і повагою обділений аж ніяк не був... :)

   Але Росія ніколи раціонально не діяла. Це не Америка. Щось там у Кремлі переклинить і чекай будь-чого...
   Так, це можливо. :( Значить, нашій дипломатії слід не втомлюватися звертати на це увагу тому ж самому Заходу: мовляв, ви бачите самі, що це неадеквати, тому наші прохання про захист і гарантії більш ніж обгрунтовані...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua