МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А от і Гриценко відреагував. 16:36 (/)

08/12/2009 | Sean
Голова Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція», народний депутат Анатолій Гриценко вважає тон звернення президента Російської Федерації Дмитра Медведєва, розповсюдженого у ЗМІ, неадекватно-різким. Про це він заявив, перебуваючи на Черкащині.

Політик погодився з тим, що напруженість у відносинах сусідніх держав існує. Однак акцентувати увагу потрібно не на цьому.

«Безумовно проблеми у відносинах Росії та України є і були раніше, але нам потрібно акцентувати свою увагу не на переліку проблем, а на планах їх вирішення», - наголосив Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» зауважив, коли б Медведєв замість критики українського керівництва та державної політики запропонував шляхи виходу з напруженої ситуації, окреслив би конкретні кроки до налагодження міцних дружніх стосунків, тоді б його заява була б адекватною та конструктивною.

«Відеозвернення президента російської Федерації це не той шлях, який спрямований на покращення стосунків», - переконаний народний депутат.

Гриценко також вважає, що затримка з направленням російських послів до України не є найкращим рішенням.

«Посли працюють навіть за воєнних умов, наявність посла як представника Росії в Україні сприяла би конструктивним відносинам між нашими країнами», - зауважив парламентар.

Політик також вказав на відсутність будь-якої комунікації та довіри між чинними президентами Росії та України, що погано впливає на держави, народи, економіку, і закликав Ющенка та Медведєва спілкуватися, «а не надсилати листи чи записувати відео звернення».

Водночас Гриценко наголосив, що не бачить підстав для покращення взаємовідносин зараз.

«Ситуація не зміниться на краще до виборів президента України», - вважає лідер «Громадянської позиції».

Саме тому він пропонує активізувати роботу на нижчих рівнях – рівні міністерств, відомств, громадських організацій тощо.

«Нам потрібно напрацювати історію взаємних конструктивних рішень, тоді є надія, що цей конструктив підніметься й на вищий рівень», - наголосив Гриценко.

Нагадуємо, президент Росії Дмитро Медведєв у своєму відеозверненні, розміщеному на відеоблозі глави РФ, заявив, що напруженість у відносинах Росії й України зашкалює. Він також спрямував послання президентові України, в якому звинуватив адміністрацію Віктора Ющенка в «антиросійському курсі» та повідомив про відкладення приїзду нового посла Росії в Україну.

http://www.grytsenko.com.ua/news/view-stosunky-ukrajiny-ta-rosiji-ne-zminjat-sja-do-prezydents-kykh-vyboriv-hrytsenko.html

Відповіді

  • 2009.08.12 | GreyWraith

    "Плани вирішення"?

    Ще росіяни можуть ось такими вибриками догратися до того, що у Вашінгтоні планами вирішення проблем стосунків Росії із рештою світу вважатимуть плани Генштабу НВАК. :) BTW пару днів тому Росія пособачилася вже і з Китаєм - іде зараз повних ходом митна війна...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua