МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визнаю, я був несправедливий щодо "руху FEMEN"

08/13/2009 | Sean
мабуть повівся на типу симпатичних дівчат. А воно виявилося таке:

(З мила Майдану):

Офіційне звернення жіночого руху FEMEN
до Дня Незалежності УкраїниЖіночий рух FEMEN закликає українську та світову громадськість бойкотувати офіційні урочистості з нагоди вісімнадцятої річниці Незалежності України.

Напередодні чергових офіційних урочистостей до Дня Незалежності FEMEN заявляє: нам немає чого святкувати, ми не маємо морального права відзначати як свято день держави, що за 18 років свого існування стала державою вседозволеності для касти «обраних» і безправності та беззахисності для решти, держави, що не здатна виконувати свою основоположну функцію – захищяти своїх громадян та забезпечувати належні умови для їх життя та розвитку.

Риторика нашого звернення обумовлена становищем величезної кількості наших співвітчизниць, що змушені перебувати в сексуальному рабстві, і абсолютним небажанням держави вжити будь-яких рішучих заходів в боротьбі з цією проблемою.

На наш національний сором, Україна перетворюється на європейський бордель і є основним постачальником «живого товару» на світові невольничі ринки. Досить зазначити, що за оцінками міжнародних експертів, ¾ повій в Європі – українки! Щоденно тисячі українок зазнають насильства в найжахливіших проявах. Це не лише тисячі зґвалтованих життів наших співвітчизниць, а і відповідний імідж нашої країни в очах світової спільноти.

За таких обставин проведення гучного офіційного святкування з парадами та феєрверками вважаємо неприпустимим!

Сподіваємось на розуміння та підтримку нашої позиції.

Якщо війну не закінчено, допоки не похований останній солдат, то Незалежність не здобуто, допоки держава не в змозі захистити кожного свого громадянина!Анна Гуцол
Лiдер жiночого руху FEMEN
***

Нагадало мені це лєнінське "поражєнчєство"

Відповіді

 • 2009.08.13 | Анатоль

  Треба тільки добавити, що натомість потрібно помпезно святкувати

  7 листопада, 5 грудня, 23 лютого, 8 березня, 1,9 травня...
 • 2009.08.13 | ОлегS

  Доперепиарились :). И тема борделя у них навязчивая...

 • 2009.08.13 | Арій.

  Вони хочуть хоч таким чином привернути увагу до цього болючого п

  итання. Молодці!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.13 | Sean

   за таке "привернення уваги" їм гакмареба

   камсамолкі-лєнінкі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.13 | Арій.

    А що таке гакмареба?

    Звичайно, краще б вони запропонували не свтякувати Новий Рік ы 8 Березня, але все ж важливо привернути хоч якосб увагу до цього питання національної ганьби.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.13 | Sean

     гарне грузинське слово на означення

     загального засудження, типу обструкції


     Арій. пише:
     > Звичайно, краще б вони запропонували не свтякувати Новий Рік ы 8 Березня, але все ж важливо привернути хоч якосб увагу до цього питання національної ганьби.
     Нмд краще б вони жували.
  • 2009.08.14 | ОлегS

   Re: до цього болючого місця... :)

 • 2009.08.13 | ziggy_freud

  цікаво, звідки в руху "Покажемо, але не дамо" така статистика?

  > На наш національний сором, Україна перетворюється на європейський бордель і є основним постачальником «живого товару» на світові невольничі ринки. Досить зазначити, що за оцінками міжнародних експертів, ¾ повій в Європі – українки! Це не лише тисячі зґвалтованих життів наших співвітчизниць, а і відповідний імідж нашої країни в очах світової спільноти.

  чи то прибріхують, чи то зовсім брешуть. Щоб 75% повій у світі мали українське походження, треба спочатку звільнити звідти всіх тайок, філіпінок і румунок. А потім прийняти на роботу дєвучок з Хвемена. І то може не вистачити. Такі заяви наносять додаткову шкоду репутації України. А також гань(блять) чесних українок.

  до речі, публічна демонстрація бюстів під гаслом "Покажемо, але не дамо" скоріше приваблює секс-туристів, ніж лякає. Чим відзначились учасниці, крім борюкання в грязюці, мені поки невідомо...

  > За таких обставин проведення гучного офіційного святкування з парадами та феєрверками вважаємо неприпустимим!

  от стосовно парадів та фейєрверків скоріше погоджусь, що то є гроші на вітер
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.14 | zаброда

   єхперта (-ів) -- у студію!

   Певне, єхперт сам із середовища гультіпак, що полюбляють у гречку скочити, доки дружина на курорті мліє, не пильнує...

   Серйозно ж кажучи, покликатися так на таку статистику відповідальна організація не мала б!
 • 2009.08.14 | ziggy_freud

  для Хве-Менів про погану репутацію в світі (/)

  американці і англійці вживають ім"я "Наташа" як в позитивному сленговому сенсі, так і в негативному (маючи на увазі те саме, що й турки, проституцію чи аматорське б-ство). Наскільки це значення поширюється на дівчат з України, дуже сильно залежить від їх поведінки.

  http://en.wikibooks.org/wiki/Turkish/Contents/Slang

  Nataşa (або ж явно не Роксолана)

  You may have noticed that one of the offensive slang words above was derived from the Eastern Slavic name, Natasha. If you ever go to Turkey, namely the southern Mediterranean coast (especially in the summer), you'll find the place absolutely packed with Russian tourists. Also, every year more and more Russians are settling in Turkey. You will also find that people who belly dance in Turkish restaurants, clubs, etc. are almost always Russian, not Turkish. In addition, as, unfortunately, young Russian women are stereotyped not just in Turkey, but worldwide, as being a bit "bimboish", in Turkish, the Slavic name "Natasha" (written "Nataşa" in Turkish) has become synonymous for a whore.

  If your name just coincidentally happens to be Natasha, don't just suddenly feel put off by going to Turkey. Turkey is a very welcoming place, and only stupid, ignorant, immature people would make fun of you. If you come across anyone like that, feel free to use any of the words from the offensive selection above. You will surely impress people with your excellent knowledge of Turkish.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua