МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Держдепартамент США відреагував на заяву Мєдвєдєва

08/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
США підтримують право України на власний вибір і проведення суверенної політики, заявив представник держдепартаменту Філіп Кроулі.

"Україна - суверенна держава. Вона має право відстоювати свої інтереси у той спосіб, який вважає потрібним. Я думаю, віце-президент Джозеф Байден (під час недавнього візиту на Україну) дав це зрозуміти... Україна має право приймати власні рішення, у тому числі й щодо вступу до НАТО. І ми, поза сумнівом, підтримуємо це", - сказав Кроулі, коментуючи відкрите послання президента Росії Медведєва Віктору Ющенку.

http://www.unian.net/ukr/news/news-330855.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.13 | Иларион

  Re: Держдепартамент США відреагував на заяву Мєдвєдєва

  Заява Медведэва не потребуе якойись официальнои видповиди. Це означалоби пидтримати легитимнисть його Не обранння, а Назначення Путиним. И т. д.
  Досить було би философсько-концептуальнои статти В. А. Ющенка в ЗМИ Украини. Така форма теж придатна.
  Що ж до бажання деяких людей (политикив) побачити якусь заяву чи видповидь, то це потрибно бильше отаким политикам и всякий сволочи за межами Украини. Стаття повинна показати ривень мислення и бачення В. Ющекнком сути проблем и шляхив руху. Стаття повина бачити все зверзу, а не через паркан. Европейська стаття и для Брюсселя и для Вашингтона, яки теж допускають хиби. Бо проблем у свити багато.
 • 2009.08.13 | GreyWraith

  От бачите, кому треба, той почув...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua