МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cільгоспвиробники створили штаб акцій протесту

08/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ХАРКІВ, 13 серпня. /Світлана Лігостаєва - УКРІНФОРМ/. Регіональний штаб з проведення акцій протесту сільгоспвиробників створений у Харківської області, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Про це розповів на прес-конференції з нагоди Дня відкритих дверей на Ізюмському державному комбінаті хлібопродуктів генеральний директор асоціації "Харківптахопром" Вадим Шиян.

До штабу увійшли представники обкому профспілки працівників АПК Харківської області, Ради сільгоспвиробників регіону, асоціації "Харківцукор", обласної Асоціації птахівників та виробників кормів. Як сказав В.Шиян, подібний штаб з липня діє у Києві, під керівництвом голови Всеукраїнської спілки сільгоспвиробників Юрія Карасика.

Перша акція, організована штабом у Харківській області, буде присвячена захисту виробників елітного насіння, сказав В.Шиян. Сам факт спричинений тим, що Кабмін видав постанову, яка зобов'язує виробників елітного насіння маркувати кожен мішок спеціальною етикеткою, виробництво яких монопольно привласнило одне з підприємств України, очолюване родичем працівника Мінагропрому.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=828684

sean

Відповіді

  • 2009.08.13 | МИК

    Re: Cільгоспвиробники створили штаб акцій протесту

    Я лично слышал,что эти этикетки имеют защиту. Когда я их увидел,ничего подобного !!! На любом районном полиграфическом оборудовании ее можно изготовить !!! А если бы вы знали какая процедура их заказа!!!Продают на мешок в паре , одна во внутрь, другая прикрепляется на мешок !!! Цена 1 пары 60 коп !!! Перед этим уже на перед нужно заказать то количесто,сколько собираешся продать семенного материала!!!!Это уже нужно знать!!! Подумаешь на одно предпреятие, а в масштабах Украины очень хорошо, кому то печатать получается ,и думать не нужно ! Козлы !!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua