МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відреагував і Б.Тарасюк

08/13/2009 | Sean
З мила Майдану:

ЗАЯВА Народного Руху України
щодо звернення Президента РФ Д.Мєдвєдєва
до Президента України В.Ющенка
від 11 серпня 2009 року
Народний Рух України переконаний, що останні заяви Президента РФ Дмитра Мєдвєдєва є не чим іншим, як намаганням дискредитувати Україну в очах міжнародної спільноти і вплинути на політичну ситуацію в нашій державі напередодні старту президентської виборчої кампанії. Разом з тим, ми упевнені, що кремлівська істерика свідчить виключно про безсилля Кремля утримувати у своїй "орбіті" Україну.
Звернення Президента Російської Федерації Дмитра Мєдвєдєва до Президента України Віктора Ющенка від 11 серпня 2009 року своєю брутальною тональністю і неправдивим змістом перевершило усі попередні заяви, що лунали з боку Кремля у бік України. Звертаючись виключно до Президента України у такий «вульгарний» спосіб, Кремль намагається протиставити керівництво Української держави суспільству і у такий спосіб здійснює втручання у внутрішні справи нашої держави.
Із звернення Мєдвєдєва очевидно, що кремлівські керманичі не можуть забути перемоги національно-демократичних сил України під час Помаранчевої революції, якої Кремль злякався через її притягальну силу для демократії на пострадянському просторі. Виходячи з цього, необхідно зробити однозначний висновок, що відповідальність за погіршення добросусідських, партнерських відносин між Україною та Росією нестимуть саме «кремлівські вожді», які впродовж усіх років свого владарювання шукали і продовжують шукати приводи для отруєння двосторонніх відносин між країнами. Метод керманича Росії перекладати «з хворої голови на здорову» є усталеною практикою діяльності всієї російської влади, а також намаганням Кремля відвернути увагу світового співтовариства від побудови авторитарної держави, відходу від демократичних цінностей і формування образу ворога з України та інших сусідніх держав. Крім того, у такий спосіб Кремль намагається залякати українських виборців і змусити їх голосувати на виборах Президента за фаворита Москви.
Народний Рух України закликає всіх українських громадян згуртуватися навколо України, її державності й національних цінностей. Разом з тим, ми закликаємо керівництво Української держави припинити чвари і разом працювати задля подолання викликів і ворожості, яка насувається на Україну з боку Росії. Потрібно припинити гратися в мовчанку і оглядатися, що скаже Москва! Ми повинні впевнено реалізовувати свій зовнішньополітичний курс на європейську і євроатлантичну інтеграцію – це буде найкращою відповіддю всім «великодержавним», імперським силам.
Пам’ятаймо, кремлівська істерика свідчить виключно про безсилля Кремля утримувати у своїй «орбіті» Україну!
Голова Народного Руху України Борис Тарасюк
Повний текст Заяви читайте тут: http://nru.org.ua/important/?id=373

Відповіді

 • 2009.08.13 | Bogun

  Re: Відреагував і Б.Тарасюк

  Довго мовчав, чекав команди від Тюльки, а та мовчала чекала команди від Пукіна, а той мовчав бо за нього говорив Медвєдь. А потім вже мовчати було не солідно, що подумають рухівські націонал-патріоти, а значить: перепрошую, шановна Юліє Володимирівна, але як я нічого не скажу то за мене скажуть інші, той же Кензьор, так що ще раз дуже перепрошую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.13 | Наталка

   Після справи Кендзьора і Сойка - Борю в топку!

   Де він був, коли Чорновола цькувалИ? Лайно. Совєтскій работнік.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua