МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відповідь українських козаків московському «пучеглазому» султану

08/13/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
Українські козаки звертаються до блудного сина Донеччини – Дмитрика Ведмедя з миротворчою місією «принуждєніє» до навчання. Не гоже, Дмитрику, бути неуком та й не знати власної історії!

Як казав один актор з фільму «Про Івана Васильовича…»: «Чиїх будеш?», тобто «Чий ти холоп – Дмитрику»? З часів Київської Русі, РУСЬКИМИ ХОЛОПАМИ (тобто рабами) називали племена, що населяли землі навколо Київської Русі. Хочеш називатись РУСЬКИМ – то крім прикметника РУСЬКИЙ, додавай іменник – ХОЛОП! Руський холопе, Дмитрику, ти думаєш, що ти - султан всія Московії? Мрійник! Треба за «Ярликом» їхати до Китаю! Бо китайців в сучасній Московії уже більше ніж угро-фінів та мордви. Але наш лист не про невідворотній розпад Росії-Московії, про що пророче писав Юрій Липа, а про те, чому у Ведмедя важке похмілля і як у кремлівську барлогу завезли неякісну горілку.

Отже…

Не проспавшись після святкування річниці «миротворчої» місії по «принуждєнію к міру» з братнім народом Грузії «султан всія Московії» вирішив «привітати в стилі Бориса Єльцина» ще один, як він вважає, «братній народ» – України, а то світова спільнота почала призабувати анекдоти про північних ведмедів: і про «ідіота-сатрапа Петра», і про «європейську потаскуху Катерину», і «про психічно хворих Лєніна і Сталіна»…, які віднедавна в сучасній Московії мало не за «святих» правлять…

Дмитрик згадав про важку долю родичів з Донецька, про кума Ведмедчука чи то з Русинського Закарпаття чи то з Закарпатської Філі Православного ФСБ (з похмілля йому важко згадати як воно насправді) та похмелившись записав на You Tube відео «Про те, як пришельці захопили Україну» http://www.youtube.com/watch?v=e2EbIX_Gemo Але його начальнику по ФСБ Вові Пукіну це відео не сподобалось і він сам озвучив те відео, яке ФСБ наразі видає за справжнє (там наче тверезий Дмитрик всія Московії щось волає). Але де ви бачили тверезого москаля? Тому наш народ знає де справжнє відео, а де монтаж Вови Кукіна.

Те, про що говорить Дмитрик, наче всім і так зрозуміло: що в Україні може бути тільки одна державна мова – українська, що давно треба було визнати ОУН-УПА та дати Героя України Степану Бандері, що Україні треба вступити в НАТО, що треба вигнати із Севастополя випадково забутий там Московією Чорноморський флот, що Україні і надалі треба постачати зброю в Грузію: бо їм вже немає чим стріляти. Але інформація про зникле сало, «випучені очі» та «алюмінієві каструлі», які він і його начальник Вова Пупін надівають на голову для захисту від українського опромінення, наводить на роздуми…

Напевно після поїздки в Україну офіцера ФСБ В.Гундяєва (департамент православних шпигунів), в Кремлі зрозуміли, що Україна не піддається на такі дитячі провокації. Тому в кремлівську берлогу завезли побільше горілки і почали розробляти недитячий план інформаційної провокації в Україні. Єдине незрозуміле в «листі султана всія московії», навіщо усім сповіщати, що у ФСБ проблема з кадрами і вони не в змозі наразі призначити нормального посла (керівника української філії ФСБ) в Україну.

Українські козаки бажають «султану всія Московії» якомога швидше пройти курс лікування від алкоголізму, та тверезо усвідомити, що Україна – це незалежна і суверенна держава, яка зародилась на декілька тисячоліть раніше від свого зажерливого північно-східного сусіда.

З нами Бог і Україна!

Слава Україні!

Українські Козаки.

:)

Відповіді

 • 2009.08.13 | Спілка Української Молоді

  Re: Відповідь українських козаків московському «пучеглазому» султану

  :)
 • 2009.08.13 | Наталка

  СУМ рулить. Респект!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.13 | Спілка Української Молоді

   Re: СУМ рулить. Респект!

   Ми того листа не писали, але приєднуємось до його підписантів й закликаємо поширювати його в мережі. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.14 | Hillbilly

    Re: СУМ рулить. Респект!

    Ответ из Киева уже получен!
    Добыт агентурой прямо из администрации Плюши и опубликован в комментах "Эхо Москвы"

    Ти — шайтан московський, проклятого чорта брат і товариш і самого люципера секретар, кремлівського карлика підкаблучник.
    Який ти в чорта президент, якщо свого народу боїшся по броньованих лімузинах ховаєшся, який ти в чорта рассєянін, коли ти своїх же тисячами смерті скормлюєш, який же ти у чорта православний, коли на православні країни із війною йдеш? Не будеш ти годен синів християнських під собою мати!
    Твого війська галімого, патріарха нещирого і політ-технологів дрімучих ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою і поборемо!
    Мухосранський ти кухар, Сєрокузовський колесник, підзаборний броварник, воронежський козолуп. Великого і Малого Уренгою свинар, татарський сагайдак, кам`янецький кат, подолянський злодіюка, самого гаспида внук і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, матир твайю йоб!
    Отак тобі козаки відказали, лупоглазий плюгавче!.. Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць на небі, год у книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за те у сраку нас!..
 • 2009.08.14 | УП

  Re: Відповідь українських козаків московському «пучеглазому» султану

  Супер!
  Так тримати!
  Треба щоб кожна організація по такому листу направила в хазарску московію!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua