МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП вимагає від Президента Росії відкликати скандальну Заяву

08/13/2009 | Тарас Токар
Відкликати скандальну Заяву, як недружню і таку, що шкодить добросусідським відносинам між Україною і Росією, та публічно вибачитись перед Україною вимагає від Президента Росії Дмитра МЕДВЕДЄВА Українська народна партія. З цією метою представники УНП пікетували сьогодні посольство РФ.

Плакати, під якими проводився пікет, містили цифри, що повністю заперечують достовірність заявлених російським президентом фактів. Зокрема, пікетувальники представили порівняльну таблицю задоволення освітніх потреб росіян в Україні та українців у РФ за 2008 \ 2009 навчальний рік, а також поставили риторичні питання керівництву Росії: «За футболіста Роналду платять - 129 млн. доларів. За оренду бази Чорноморського флоту – 97 млн. доларів», «Для нас газ - найдорожчий в Європі, для вас – найдешевший транзит. І це антиросійська політика???». З огляду на це, представники УНП висловили переконання, що «Ворог Росії не Україна, а Кремлівська влада».

Під Посольством РФ у Києві Українська народна партія також повідомила, що у разі ігнорування керівництвом Росії її вимог, завтра аналогічні акції відбудуться в інших містах України під російськими представництвами.

Фотовисвітлення акції дивіться у фотогалереї сайту http://www.unp.ua/ua/bodygallery/12462.htm?numpageg=1

Відповіді

  • 2009.08.13 | Адвокат ...

    Я дурєю від ґєтіх "пєдрійотів"!

    А що б Ведмеденко з`їв назад сьоня те, що висрав позавчора? Нє? А то,-- хароший був би заклик! Уря-пєдрійотічєскій!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua