МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Панове! Поки Ющ листується з нанопрезидентами, його підставля(л)

08/13/2009 | So_matika
підставляють власні ж підлеглі.

http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250156387.html

Шлапак або не розуміє, що робить, або розуміє і робить це свідомо.

Практично вся Одеса бачила новини, де Ющ прилюдно обіцяв вивчити документи з цього питання, а потім робити висновки. Причому, якщо законної процедури не дотримано, зупинити приватизацію особисто.

Законної процедури НЕ ДОТРИМАНО. Принаймні за останній рік, з того часу, як це визнано судом, жодної інформації про виконання такої процедури оприлюднено не було, і на сайті Фонду держмайна вона також відсутня.

На виконання всіх належних процедур обов"язкового екологічного аудиту (з обробкою матеріалів і публікацією підсумків) для маленької лакофарбової майстерні потрібен місяць. Для такого величезного об"єкту, як ОПЗ, вона має тривати не менш ніж півроку, а то й більше. Якщо б Фонд держмайна замовив і провів цей аудит, то вони кричали б про це на всіх шпальтах і веб-сторінках. Мало того - ці висновки мали б відбитися у нових умовах приватизації. Наразі ж маємо повну тишу і абсолютну ідентичність умов приватизації що минулого року, коли суд визнав їх незаконними, що зараз.

Висновок можна зробити простий: Фонд держмайна не просто порушує закон. Вони брешуть в офіційних заявах, а Шлапак транслює цю брехню далі, дискредитуючи Юща перед виборцями, що якимось дивом йому ще раз повірили і чекають на його допомогу. Ви б бачили, як люди раділи, тримали його за руки, сподівалися, проводжали оплесками. Під листом стоїть майже 5 тисяч підписів. ЖИВИХ, не фейкових підписів - живих справжніх людей.

А повідомлення УНІАН вже має в Одесі доволі гучний резонанс. Вгадайте, якими словами називають тут людину, яка тиждень тому прилюдно, при телекамерах, в прямому ефірі обіцяла ретельно розібратися в питанні і здійснити так, як вимагає закон? :(

Шлапак доведе, що на Банкову припхається весь Поскот, який регулярно дихає аміаковими випарами, і оселиться до зими під парканом. З дітьми, котиками і цуциками :(

Відповіді

 • 2009.08.13 | Тарас Токар

  Re: слід оцікувати незабаром Шлапака у БЮТі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.13 | So_matika

   Думаєте, Фонд йому пообіцяв відкат?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.13 | Тарас Токар

    Re: думаю, що БЮТ зробив йому вигідну пропозицію

    знаю ряд аналогічних прикладів, коли члени команди Ющенка виставляють його на посміховище. Як Ви думаєте, хто є замовником таких "піарів"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.13 | So_matika

     Злив в пресі, до речі, рідкісно недитячий

     На слово "Шлапак" перші сторінки гугла видають майже суцільно заяву по ОПЗ, де так собі мимохідь, як сємкі через губу, пом"януто "деякі громадські організації", які шось там собі квакнули.

     Реально схоже на роботу самі-знаєтє-кого. Схожої потужності злив був, коли нещодавно взяли організатора вбивства помічника нардепа Кожемякіна. За годину все про місцеву кодлу, поіменно і з біографічними подробицями, знав весь інтернет.
 • 2009.08.13 | Людмила

  вони просто не знають, що Поскот - це тсівка,гірша за "голубих"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua