МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко зробила заяву щодо українсько-російських взаємин

08/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Після відповіді Президента України Віктора Ющенка на адресоване йому послання Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва Прем’єр-Міністр України Юлія Тимошенко зробила заяву щодо українсько-російських стосунків.

«Попри те, що зовнішня політика є конституційною прерогативою Президента, не можу обійти мовчанкою останні події в українсько-російських відносинах. З огляду на їхню важливість мене не може не турбувати вкрай високий градус публічної полеміки на цю тему.

Почуття відповідальності за країну для будь-якого політика – хороший засіб стримувати емоції в будь-яких, навіть дуже складних ситуаціях.

Як Прем’єр-міністр я робила й роблю все можливе для поглиблення взаємовигідної співпраці між Україною та Росією, насамперед у економічній сфері, за яку відповідає Уряд. Так само я чинитиму й далі на будь-якій посаді, яку довірить мені український народ.

Відносини з Росією будувала та будуватиму як рівний з рівним, на основі національних інтересів, взаємної вигоди, поваги до суверенітету та територіальної цілісності.

При цьому Україна самостійно, без зовнішнього втручання, визначатиме свою зовнішню та внутрішню політику, в тому числі і в гуманітарній сфері. Ми самостійно вивчатимемо власне минуле, самостійно дамо собі лад в сьогоденні, самостійно будуватимемо власне майбутнє.

Реалізація Україною своїх суверенних прав, формування сучасної політичної нації не є і не можуть розглядатися як політика, направлена проти когось.

Ми завжди готові чути й дослухатися до думки партнерів на Сході і Заході, враховувати їхні інтереси, але втручання у наші внутрішні справи є неприпустимим.

Мені хотілося б, щоб українські та російські дипломати на всіх рівнях проблеми, неминучі у взаєминах між будь-якими країнами, з’ясовували не шляхом конфронтації та публічної полеміки, а за столом переговорів.

Вважаю також неприпустимою будь-яку паузу в розвитку співпраці між Україною та Росією. Наш Уряд діятиме, виходячи саме з цього.Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко

sean

Відповіді

 • 2009.08.14 | Tschislin

  Re: Тимошенко зробила заяву щодо українсько-російських взаємин

  Паліткарєктнасть, аднака...
 • 2009.08.14 | Анатоль

  Хороша заява, хоч і себе не минула похвалити.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.14 | Адвокат ...

  Маладєсь Хам-са! Стала раком, взяла під козирок і показала дулю.

  І тепер кожен має тішити сь тим, що вона,-- саму му,-- й догодила.

  Схоже, що поки ї "розтяжки" розказують, як вона тєжко працює, а вона відпочиває,-- ї кунст у обдурюванні усих на світі зростає.
 • 2009.08.15 | Наталка

  Ще одна "політичну націю" будує. Убога

  Зачекала поки Ющенко відповість, щоб бува не пересолити, чи недосолити. На рівні з Тарасюком. Конкретно нічого не сказано про минуле і т.д. Його переглядати всяко можна...

  Коротше, шельма-аферистка. Шевченка вже набридло в цьому контексті цитувати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua