МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Брудна інформаційна війна проти УГКЦ на 1+1

08/14/2009 | Josh Marshall
У телевізійному випуску новин «ТСН» 13.08.2009 об 19.30 на українському телеканалі «1+1» українські журналісти вже в котре довели, що вони частіше виступають як гідні наслідники ідеології і методів КПСС, а ніж неупередженої журналістики.

У новинах з'явилася розповідь про пікет, що його виставили члени релігійної секти Антоніна Догнала, більш відомі в Галичині, як «підгорецькі отці». Протестувальники протестували проти начебто релігійних переслідувань з боку влади, яка не хоче їх реєструвати під іменем греко-католиків.

Журналіст, очевидно автор цієї «новини», розпочав з того, що ствердив ніби від Синоду УГКЦ відокремилось 9 єпископів. Що не є правдою. Адже так звані єпископи ніколи не були рукоположені у цей сан. Це священики, які за злочини проти віри покарані карою великої екскомуніки, тобто виключені з Католицької Церкви. Отже неправдивим висвітленням цієї теми журналіст створює враження, що існує якийсь розкол в УГКЦ. Надалі слідують розповіді про кілька десятків парохій цієї секти, що також не є правдою. За найоптимістичними оцінками членів секти є менше 1000 осіб.

Іншим вдалим викрутасом є звинувачення правоохоронних органів у «викрадені» дівчини з монастиря. Відео, яке сектанти розмістили в мережі, хоча воно є з явними ознаками монтування, чітко показує, що працівники правоохоронних органів участі у цій істерії не брали.

Наклепницькі звинувачення на адресу проводу УГКЦ нічим не є підкріплені.

Членам секти надано практично весь ефірний час, а представникам УГКЦ заледве хвилину.

Також журналіст «не помітив», що провідники цієї секти є громадянами інших держав - Чехії та Словаччини, як рівно ж і такого цікавого факту, що пікет складався практично з духовенства цієї секти.

Найцікавішим фактом виглядає те, що екстатичні практики і транси на богослужіннях цієї секти лишилися поза увагою журналістів «1+1».

Очевидно, що ця «новина» є лише однією в низці нападів на християнські Церкви України, з метою суспільної дискредитації християнства.

Секта догналівців являє собою псевдохристиянське релігійне угрупування, яке під маркою Греко-Католицької Церкви зваблює людей до своїх лав. Секта практикує певні кабалістичні практики, Богородиці приписує властивості божества, впадаючи у ідолатрію, поширеною у цій секті є практика віщування за допомогою Біблії, вервиці та жеребу. Секта також відома своїми бездоказовими наклепами на УГКЦ та Католицьку Церкву взагалі. Також сектанти гостро нападають на протестантські деномінації. Секта користується покровительством певних кіл політичного та бізнесового життя України.

© Milites Christi Imperatoris

Відповіді

 • 2009.08.15 | забу

  Re: Брудна інформаційна війна проти УГКЦ на 1+1

  А чому автор анонімної статті замовчує звернення на кожній службі божій в усіх греко-католицьких церквах "І вас православних християн", що є повним абсурдом, звертатися до католицької пастви і славити православних, а не католиків? Вже хоча б зверталися до всіх християн, так ніж, до православних. Так виглядає, що УГКЦ перебуває і дальше під владою московського православ'я - третього Риму, московського цезаропапізму.
 • 2009.08.15 | забу

  Re: Брудна інформаційна війна проти УГКЦ на 1+1


  Ага, вже появився і автор Josh Marshall.
 • 2009.08.15 | igorg

  1+1 брехуни й маніпулятори яких світ вже давно не бачив

  Я особисто в цьому переконався на справі лікарів у Кривому Розі. Повна, абсолютна втрата професійної, людської й особистої честі й совісті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.16 | GreyWraith

   Відповімо на цю втрату іншою втратою!

   Вратою глядацької аудиторії. :) Потім треба не лінуватися писати листи рекламодавцям, де спокійно їм вказувати, що їхня репутація і, відповідно, прибутки знищиться від того, що їх будуть асоціювати іх телеканалом, де угніздилися люди без честі і совісті...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua