МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Смотр сіл продолжаєтся"...

08/14/2009 | Адвокат ...
Схоже, що напів-імператор Ведмеденко отримав від старшого-напів-імператора Пердуненка "крутую пізьдюліну". Пердуненко вважає, що "п`ята кольона в Україні" віддуплила сь недостатньо переконливо, не одночасно і, в загалі,-- "по-блядскі". Разом з Ведмеденком ї отримав і голов-інхворм-шпійон-диверсант Залупін. Відповідно, жосткого прочухана від Залупіна отримали основні го ґрантисти. Першим "встал на защіту Мєдвєдєва" всим тутки добре пам`ятний Корнілов, за ним "потягли сь до мікрохвонів у телестудіях" усілякі фєнькіни, жмєнькіни та охуєнькіни. З нетерпінням очікуємо на появу на "ґалубих екранах" маестро Бєсхрєбінскоґо, який не то відпочиває, не то перебуває у реанімації, де кийовські лікарі рятують го від передозування мєдвєжим інфо-калом.

Відповіді

 • 2009.08.14 | GreyWraith

  Щось подібне було із Кірілом

  Спочатку брехуни брешуть, щоб переконати інших. Потім самі починають в свої побрехеньки вірити. А далі, коли стикаються із реальністю, тоді починається ой.

  Он спочатку Кіріл переконав себе, що в Україні проти РПЦ - лише купка сектантів, єретиків і розкольників, а потім, оглянувши ситуацію на місці, побачив, що і за Філаретом дуже багато православних, і, що головне, в приватних бесідах із керівництвом УПЦ (МП) побачив, що і там за автокефалію більшість, просто ті не поспішають. Ситуація так, певно, вразила, що, повернувшись до Москви, тут же побів президенту плакатися.

  А той теж спочатку переконав себе (чи то його українські платні русофіли переконали), що буде йому достатньо цикнути, як тут же Ющенка із шнурком на шиї приведуть.

  І що? А нічого. Он, думаю, що і Янукович теж собі язика прикусив після того, як кукурікнув. Бо й тому мали пояснити, що всі голоси русофілів і тому подібної нечисті він і так має, але цього для сподівань на президентство мало буде. А іншим треба хоч вигляд робити, що він - такий-сякий, але державник і патріот. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.14 | Адвокат ...

   Що б Хам сі язика прикусив? Нє вєрю!!!

   Го брудного язика тіко Манахворт мо` прикусити. Схоже, що Манахворт такої команди не отримував... ;)
  • 2009.08.15 | alfy

   Re: Щось подібне було із Кірілом

   А Ви запитайте у когось з УПЦ, чи хочуть вони автокефалії. Хто хотів автокефалії-вже давно у УАПЦ чи УПЦ КП :). А Кіріл якраз і побачив, що проти нього-лише купка сектантів.І доповів Мєдвєдєву, що насправді народ України в більшості проти політики Ющенка з купкою сектантів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.16 | GreyWraith

    Мені найбільше сподобалося слово "доповів"...

    alfy пише:
    І доповів Мєдвєдєву, що насправді народ України в більшості проти політики Ющенка з купкою сектантів.
    Мені подобається Ваше переконання, що керівник російської церкви - це прямий підлеглий керівника російської держави, і мусить доповідати тому про свої дії. :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.14 | kotygoroshko

  якій смотр?на кого???працює тільки "вона" на Росію

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.15 | Адвокат ...

   Ви, кулєґо, не справедливі! На Мацьковію працює не тільки "вона"

   На Мацьковію працює переважна більшість укр-сучь-політикуму верхнього ешелону, абсолютна більшість коментаріяту і прахтично усі "українські" ЗМІ.

   Так що "вона",-- не одна. За почесне право працювати на Мацькалію розпочала сь запекла боротьба. Адже вислідом тієї роботи мають стати кардинальні зміни в українському суспільстві та політиці. А саме,-- повернення до знайомої до болю однопартійної системи, тотальна цензура у ЗМІ, безжальне знищення будь якої "не дозволеної начяльством" опозиції, брутальні порушення людських прав. Тобто,-- як у сучасній Мацькалії. Зрозуміло, що для однопартійної системи не потрібно стільки політиків, скіко має їх Україна зара. От же, більшість з них розпочали змагання не за прихильність українських вибрців, а за прихильність кремлівських карликів. Треба зазначити, що здобуття прихильности кремлівських карликів,-- "робота", що значно ближча до менталітету бувшої парт-проф-комс-номенклятури, а ніж розробка шляхів вирішення суспільних проблем. Тому вся та шобла товарісчєй добровольно і под акомпанємєнт старих пєсєн о ґлавном рішила, що в українського суспільства, в української держави немає инших нагальних проблем, окрім сподобати сь Мацькалії, заслужити ї прихильнисть і робити усе, що скажуть кремлівські карлики, аби їх не дай Боже не прогнівать. І оцю "проґраму" вже почали втюхувать читачам, слухачам та глядачам усілякі ехсперти, кументатори (а)журналісти.

   З перших "наріжних каменів" пляну перетворення передвиборчої президентської кампанії на змагання мацькало-любів з мацькало-лизами стало масове "нагадування" споживачеві інхворм-продухту про те, як громадяни України люблять Мацькалію. Тільки за один теле-вечір троє представників коментаріяту урочисто оголосили що від 75 до 95 відсотків українців так люблять Мацькалію, що просто палають гнівом через анти-мацькальську політику Ющенка, не сплять, не їдять, пива не п`ьють, чекають на "нову владу".

   Другим "наріжним каменем" є галюцинації на тему "США повністю визначають політику України". І що смішно, кількість тих, хто систематично галюцинує на цю тему майже така ж, як і кількість тих, хто любить Мацькалію більше, ніж себе любого.

   Ці "камені" свідчать про те, що ці вибори будуть спробою повернути совковському дискурсу пані позиції як що не у суспільстві, то в інхворм-просторі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.15 | kotygoroshko

    ок! але всі працюють на батарейках, а вона на реакторі

    і посперечатись з написаним Вами не можу, оскільки згоден і бачу змальоване трохи не так, тому уточню - працювати камсамольці не дуже люблять, тому вони швидше не працюють на москву, а імітують бурхливу діяльність

    імітувати вони люблять і вміють

    а от вона реально працює на москву


    Адвокат ... пише:
    > На Мацьковію працює переважна більшість укр-сучь-політикуму верхнього ешелону, абсолютна більшість коментаріяту і прахтично усі "українські" ЗМІ.
    >
    > Так що "вона",-- не одна. За почесне право працювати на Мацькалію розпочала сь запекла боротьба. Адже вислідом тієї роботи мають стати кардинальні зміни в українському суспільстві та політиці. А саме,-- повернення до знайомої до болю однопартійної системи, тотальна цензура у ЗМІ, безжальне знищення будь якої "не дозволеної начяльством" опозиції, брутальні порушення людських прав. Тобто,-- як у сучасній Мацькалії. Зрозуміло, що для однопартійної системи не потрібно стільки політиків, скіко має їх Україна зара. От же, більшість з них розпочали змагання не за прихильність українських вибрців, а за прихильність кремлівських карликів. Треба зазначити, що здобуття прихильности кремлівських карликів,-- "робота", що значно ближча до менталітету бувшої парт-проф-комс-номенклятури, а ніж розробка шляхів вирішення суспільних проблем. Тому вся та шобла товарісчєй добровольно і под акомпанємєнт старих пєсєн о ґлавном рішила, що в українського суспільства, в української держави немає инших нагальних проблем, окрім сподобати сь Мацькалії, заслужити ї прихильнисть і робити усе, що скажуть кремлівські карлики, аби їх не дай Боже не прогнівать. І оцю "проґраму" вже почали втюхувать читачам, слухачам та глядачам усілякі ехсперти, кументатори (а)журналісти.
    >
    > З перших "наріжних каменів" пляну перетворення передвиборчої президентської кампанії на змагання мацькало-любів з мацькало-лизами стало масове "нагадування" споживачеві інхворм-продухту про те, як громадяни України люблять Мацькалію. Тільки за один теле-вечір троє представників коментаріяту урочисто оголосили що від 75 до 95 відсотків українців так люблять Мацькалію, що просто палають гнівом через анти-мацькальську політику Ющенка, не сплять, не їдять, пива не п`ьють, чекають на "нову владу".
    >
    > Другим "наріжним каменем" є галюцинації на тему "США повністю визначають політику України". І що смішно, кількість тих, хто систематично галюцинує на цю тему майже така ж, як і кількість тих, хто любить Мацькалію більше, ніж себе любого.
    >
    > Ці "камені" свідчать про те, що ці вибори будуть спробою повернути совковському дискурсу пані позиції як що не у суспільстві, то в інхворм-просторі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.15 | kotygoroshko

     вони імітують, а вона працює

 • 2009.08.15 | ОКО

  Re: "Смотр сіл продолжаєтся"...

  а як вам такий погляд на політрука Гундяєва?
  http://oko.if.ua/?p=1906
 • 2009.08.16 | Тарас Токар

  Всі російські телеканали напали на Ющенка

  Ющенко - в негативі, решта - нормальні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua