МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Вона працює". А Тимошенки відпочивають

08/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Самій Юлії Володимирівні, як відомо, ніколи — «вона працює». Про це ледь не на кожному кілометрів траси «Ялта—Севастополь» нав’язливо нагадують рекламні щити обабіч. Щоправда, на закріплений за Кабміном комплекс «Зоря» на мисі Сарич , більш знаний світу як дача останнього радянського генсека Михайла Горбачова, Прем’єрка все ж інколи при нагоді на день–два навідується, точніше заїжджає чи залітає на своєму чорному вертольотику. Про це «УМ» повідали будівельники «Планети–міст» — київської компанії, що веде тут протизсувні роботи.

Веде — гучно сказано, бо з весни вахтові бригади тут палець об палець не вдарили. Змонтували тільки опалубку — і «шабаш». Немає фінансування, скрушно похитав головою один із чоловіків, продовжуючи шваброю наводити лоск на поверхні будвагончика. Тож вахтові бригади «планетників» поруч із потенційним гірським зсувом вимушено стали такими собі куротниками. Тільки от до моря вони довго пробираються через хащі манівцями, бо найкоротшим шляхом це просто неможливо — спуск веде просто до режимно–пропускної «Зорі», яку звідси видно майже як на долоні.

«Ото вчора (12 серпня. — Авт.) допізна там щось гучно відзначали,— ділиться спостереженнями співрозмовник «України молодої»,— Феєрверк на воді влаштували — ми подумали, що якесь державне свято». За джерелами «УМ», у той вечір у вузькому родинному колі Юлія Володимирівна святкувала день народження своєї мами, Людмили Телегіної. На урочитостостях була також дніпропетровська тітка Прем’єрки Антоніна Ульяхіна, її донька Тетяна Ша­рапова з чоловіком і дітьми. Вони, до слова, відпочивають на «Зорі» і досі. Охорона УДО пускала далі контрольно–пропускного пункту не всіх привітальників. Люди залишали на «КПП» принесені подарунки, а самі повертались назад.

Кілька днів на «Зорі» провели і дочка Прем’єрки Женя з чоловіком Карром.

Сама ж Юлія Володимирівна щоразу прибуває на сімейний «секретний» об’єкт із власною охороною, що налічує понад тридцять осіб. Це притому, що з траси дачу «Зоря» патрулює наряд «Беркута», ДАІ, далі — бійці УДО, а з моря — кораблі та катери морської охорони Державної прикордонної служби. Одне слово, охорона — по повній програмі. Хоча ця програма, по ідеї, має реалізуватись лише під час перебування на об’єкті самих перших осіб держави, а не їхньої ліченої рідні.

...Певно, такі ж самі порядки існували тут і рівно 18 років тому. Десь у придорожніх кущах несамовито тріщали цикади, крутими схилами видирались відчайдушні сміливці–скелелази, котили далі автобуси з утомленими від сонця туристами, а там внизу, відгородившись від світу, ніжився з родиною у хвилях Чорного моря останній керівник могутньої держави. Швидше за все, й не маючи гадки, що невдовзі всі почесті і привелеї для нього закінчаться. Утім це вже не наша, далека історія.

Василь РОМАНІВ
http://umoloda.kiev.ua/number/1470/180/51728/

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua