МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Президента Баобами до Президента Ексклюзі

08/15/2009 | Михайло Депяк
Ми вітаємо прагнення Президента Росії Д.Медведєва навести лад у стосунках із сусідньою державою.

Вважаємо, що нам також вже давно пора відверто висловитися щодо стосунків між нашими країнами.

Ваша країна щораз більше відходить від принципів дружби і партнерства у стосунках із нашою країною. Наведу лише деякі приклади, що характеризують стан справ, що склався в результаті цілеспрямованих дій керівництва Вашої країни і Вас особисто.

Систематично створюються перепони, що не відповідають прагненням вашого народу якнайповніше потрапити під тотальний вплив нашої мас-культури. Ви вперто перекладаєте на свою дивакувату мову всю рекламу наших фірм, а мову кінофільмів повністю дублюєте. Також все ще відчутною є мовна дискримінація наших громадян, котрі перебуваючи у вашій країні ризикують натрапити на особу, з якою не зможуть порозумітися нашою універсальною мовою.

Вкрай повільно розвиваються наші бізнесові інвестиції у вашій країні, особливо мережа закладів фаст-фуду, котра за стільки років не змогла захопити навіть 80-ти відсотків вашого ринку. Ваше відстале і консервативне населення все ще дозволяє собі тратити час на безплідні дискусії про національну кухню та секрети кулінарії, про неймовірну з позиції здорового глузду кількість сортів сиру і вина. А наївшись і добре напившись того вина громадяни ще й заходяться практично підтверджувати легенди про амурний потенціал вашої країни.

Все це сприяє поглибленню світової економічної кризи позаяк відволікає населення вашої країни від виконання поставлених нами завдань економічної глобалізації.

Продовжується злочинне перекручування нашої спільної історії.

Дійшло до того, що у ваших школах вивчають якийсь міфічний ваш Рух Опору у Другій світовій війні і приписують вашим громадянам дієву участь у відкритті Другого Фронту. В той же час всім відомо, що їхня роль полягала лише в оперативному звільненні пляжів Нормандського узбережжя, оскільки натовпи відпочиваючих заважали висадці нашого морський десанту, а парашутисти ризикували приземлитися на опору намету чи ще гірше – на розпечений гриль барбекю.

Недружні кроки відчуваються також і у релігійній сфері. Хоча ваші католицькі храми вже майже спорожніли, однак ми все ще не спостерігаємо належних зусиль вашого уряду, щоб забезпечити масове відвідування громадянами проповідей наших мормонських та протестантських місіонерів. Тому найкращого проповідника Аделаджу тимчасово мусили відрядити у сам центр впертого православного світу.

Ваші фермери-диверсанти злочинно викупили кращі землі нашої країни де розгорнули широкомасштабне виробництво вина – ідеологічно чужого нам продукту, що деморалізує наш, звиклий до віскі народ та підриває основи нашої ковбойської ідентичності.

Окрім гастрономічної експансії ми гостро відчуваємо загрозу експансії культурної – всілякі там ваші Бальзаки, Дюма і Гюго, Патрісії Каси і слюньтяві глибокодумні кінофільми морально розкладають наш народ, відволікаючи його від здорової культури вестерну як ідеологічної платформи нашої успішної світової експансії.

Ваші туристичні фірми облудно заманюють наших громадян у ваші музеї, де їм нав’язуються різні збоченські відчуття, як от захоплення творами мистецтва, створеними ще до заснування нашої країни, а тому такими, що не можуть мати жодної вартості.

Все це має одну мету – економічний підрив і фінансове обезкровлення нашої країни шляхом вивозу туристами капіталу до ваших готелів, борделів, музеїв та ресторанів, де вони піддаються також інтенсивним ідеологічно і морально деструктивним впливам.

З іншого боку чітко прослідковується недружелюбна і егоїстична ваша позиція, спрямована на обмеження торгівлі із нашою країною – ви вперто продовжуєте виробляти власне зерно, овочі, фрукти, м’ясо-молочні вироби і багато інших товарів, які з успіхом могли би закуповувати у нашій країні, і то досить дешево як генно-модифіковані продукти.

З огляду на вищенаведені приклади Вашої глибоко недружньої позиції, я застосував симетричну відповідь і заборонив своїй дружині та іншим родичкам жіночої статі відвідувати у вашій країні покази високої моди та кінофестивалі аж до наступних президентських виборів, на яких мудрий (і спраглий зближення з нашою нацією як з єдинокровними братами) народ вашої країни врахує мої побажання і більше Вас не обере.

От так!


Михайло Депяк.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua