МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вони працюють. В Німеччині та Франції почався підйом виробництва

08/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Криза, принаймні в Європі почала слабшати, або й проходити. Вчора Німеччина оголосила про завершення рецесії, позавчора про те ж повідомили французи. Обидві економіки в останньому кварталі зафіксували зростання в 0,3%.

В обох країнах останні періоди економічного розвитку припадають на початок 2008 року. Пізніше у них почалася глибока рецесія, і ще в першому кварталі цього року німецька економіка мала падіння 3,8%. мало хто з німецьких економістів розраховував, що спад закінчиться так швидко, незважаючи на рішучі дії уряду. Французи так само. В четвер міністр фінансів Франції Христина Ляґард визнала: "Ці дані є дуже несподіваними. Але факт: після чотирьох кварталів безперервного падіння Франція вийшла з цього піке".

У німців результати ще кращі. Лише в липні німецький експорт зріс на 7%. Це найбільший темп зростання за останні три роки. Що ж до Франції, то пані міністр Ляґард вважає, що спад подолано завдяки внутрішнім споживачам, збереження рівня споживання, незважаючи на спад. Що ж, кожна країна виходила зі спаду по своєму, але головне - вони мали ясну стратегію, про яку обидва уряди відкрито говорили від початку боротьби з кризою.

Майдан - за матеріялами AFP i DW

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua