МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький вважає, що Україні допоможе рецепт Піночета

08/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Україні необхідно "одноосібне управління та зосередження влади в одних руках".

Про це заявив мер Києва Леонід Черновецький в ефірі 5 каналу.

"В умовах тотального кризи хтось один має керувати країною. Її колективно вивести з політичної і економічної кризи неможливо", - сказав він.

"Потрібні зміни до Конституції, коли країна перетвориться на загальноприйняту європейську або американську модель, де одна людина буде відповідати за ситуацію в країні", - вважає мер.

"Новий президент повинен буде ініціювати дуже важливі закони, які нинішній склад парламенту не в змозі прийняти. Він повинен буде через референдум провести ці конституційні зміни, буквально з використанням сили", - заявив Черновецький.

"Не якоїсь тоталітарної, а ближче до революційної. Змусити парламент через думку людей прийняти ці зміни і зосередити владу в руках", - зазначив він.

Мер Києва вважає за необхідне "проведення соціальних реформ, які мають бути засновані на виконанні бюджету та на важливих економічних новелах".

"Потрібні нові люди у команді нового президента, які будуть ці новели продукувати на рівні ідей і втілення у життя. Не дуже популярний приклад, але він привів до великих позитивних результатів - це приклад Піночета", - заявив Черновецький.

"Проблема в тому, що Піночет розстрілював людей - це погано, і за це його покарали. Але він взяв за основу модель процвітаючої країни США. Він запросив команду молодих менеджерів з однієї з бірж, і вони фактично стали керувати країною", - сказав він .

Мер Києва, підкреслив, що "в результаті Чилі серед латиноамериканських країн вийшло на одне з перших місць".

"До речі, він рішуче боровся і з корупцією. Але це трошки тема тоталітарного правління країною, а я прихильник демократії", - заявив Черновецький.

Українська правда
http://pravda.com.ua/news/2009/8/16/99910.htm

sean

Відповіді

 • 2009.08.17 | Юрій Шеляженко

  Це він так агітує за Януковича?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.17 | Адвокат ...

   Канєшно! Чи Ви не знал, що Хамом давно вже хвактично

   управляє Манахворт?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.17 | GreyWraith

    Від того, що Шумахер керує "Ладою Каліною"...

    ... та "Лада Каліна" не починає їздити, як BMW. :)

    А з приводу Піночета - собі авторитет той почав здобувати заслуженими репресіями проти любителів халяви, а різними забудовниками, інвесторами та продажними чиновниками у нього були б усі стадіони забиті... :lol:

    P.S. Прочитавши "Атлант розпрямлює плечі", я зрозумів, чому я інстинктивно так ненавиджу Черновецького і різних соціалістів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua