МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опитування: Скільки солдатів дасть Німеччина на захист Естонії?

08/17/2009 | Tschislin
або Польщі у випадку збройного конфлікту з москвою - моя версія: 0 (нуль), - буде багато балачок на кшталт "Треба ще з'ясувати, хто почав першим"...
Мюнхен forever...

Відповіді

 • 2009.08.17 | Арій.

  Німеччина в НАТО ніхто. Скільки Штати скажуть - стільки й дасть

  А самі Штати будуть воювати тільки якщо там в них буде хоч би маленька база.
 • 2009.08.17 | GreyWraith

  До речі, з приводу Мюнхену...

  Судячи із того, що я читав про історію Третього Рейху, це насправді була остання поступка Великобританії і Франції Німеччині. А Гітлер цього просто не зрозумів, і тому, після початку війни із Польщею, дуже здивувався, що вже через два дні Великобританія і Франція оголосли Німеччині війну...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.17 | Tschislin

   Re: До речі, з приводу Мюнхену...

   І що, чехам від того, що то була остання поступка, стало легше?
   До речі, у Чехословачинни була пряма угода з Францією про допомогу, аналогічна Вашингтонському пакту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.17 | DADDY

    Жабоїди такі самі як пруцяки самозакохані жлоби

    Може настав час на перші ролі висувати саме український інтерес, а не уявне атлантичне або європейське братерство. Та його не інснує в природі - є збіг або розбіжність інтересів.
    Так само не існує міфічного слов"янського братерства. Яке нах "слов"янське" братерство з народом моксель та казахами? Так само є зацікавленість у робочій силі, портах, інфраструктурі та пашнях. А ще в буфері, де можна покласти чергові надцять мільонів українців аби не допустити супостата на "святу канонічну православну московську землю".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.17 | Tschislin

     Re: Жабоїди такі самі як пруцяки самозакохані жлоби

     У стартовому пості я хотів написати "і Франція", але просто "многа букафф":)
   • 2009.08.17 | GreyWraith

    Ні, не стало...

    Tschislin пише:
    І що, чехам від того, що то була остання поступка, стало легше?
    Згадаймо, що в кінцевому підсумку "найлегше" стало німцям. Думаєте, чому зараз у Європі намагаються не згадувати про долю цих самих судетьских німців...

    До речі, у Чехословачинни була пряма угода з Францією про допомогу, аналогічна Вашингтонському пакту.
    Що ж, аналогії справді невтішні. (Більше того, Франція, маючи всі можливості зупинити німецьку агресію, не стала захищати навіть свою за Версалем Рейнську область і не захотіла воювати навіть проти пари батальйонів вермахту). А що нам залишається?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.17 | Tschislin

     Re: Ні, не стало...

     Позбутись домінування 5-ї колони у владі. Без цього слова "держава", "безпека", "гідність" залишаться не більш ніж словами.
     Як цьго досягти - не знаю.
     Люстрація - гарна річ, але для неї потрібна передумова: витиснути 5-ту колону за межі ВР. Здається, що потрібна революція, або принаймні національно-орієнтований Coup d'Etat. Потрібен український Пілсудський? Де його взяти? Тобто людину, що має безумовний авторитет у більшості населення?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.17 | Isoлято

      "Український Пілсудський" може з'явитися...

      ...тільки з дозволу Кремля. І буде він прокремлівськи орієнтованим. І його звідти будуть підтримувати, дозволяючи часом "малінькіє шаласті" і тихо матюкаючись з приводу даремно витрачених на нього грошей.

      Чому так? Із вказаних Вами ж причин (головна з яких - невиліковна "совковість" 50% - в кращому разі! - населення України). Приклад - по сусідству. Там "совків" було ще більше, тож і спєцапірация пройшла швидко й безболісно. Так само й продовжується.
     • 2009.08.18 | GreyWraith

      Re: Ні, не стало...

      Tschislin пише:
      Позбутись домінування 5-ї колони у владі. Без цього слова "держава", "безпека", "гідність" залишаться не більш ніж словами.
      Згоден.

      Як цьго досягти - не знаю.
      Вибачте за банальність - кропіткою щоденною працею. Виявляти ту саму п'яту колону, оприлюднювати її вчинки, намагатися створювати їй бойкот в усіх сферах діяльності. (я прошу як мінімум не дивитися телевізор там, де засідає 5-а колона; тут рекомендували не купувати товарів, що випускаються на підприємствах, захоплених 5-ою колоною). Взагалі до цих повинна бути просто фізична відраза - як до чужих із відомого фільму.

      Люстрація - гарна річ, але для неї потрібна передумова: витиснути 5-ту колону за межі ВР.
      Поступово робиться, хоча результати зразу і не дуже помітні. Звернули увагу, що у ВР вже нема великого підрозділу цієї 5-ої колони - СПУ? Плюс вплив двох інших частин - КПУ і БЛ істотньо зменшується... Бо настрої народу змінюються. (думаєте, чому БЮТ не поспішив підмахувати Мєдвєдєву? Саме тому...)

      Здається, що потрібна революція, або принаймні національно-орієнтований Coup d'Etat. Потрібен український Пілсудський? Де його взяти? Тобто людину, що має безумовний авторитет у більшості населення?
      НМД не ідеальний вихід, бо сумнівний із точки зору легітимності. Згадайте Іспанію та Чилі: заразу вивели вдома, але віруси і бактерії пересиділи за кордонами, а потім вернулися, розплодилися, і цілком може виявитися необхідність починати всю дератизацію знову... :(

      Треба, зважаючи на ризик "доки сонце зійде, роса очі виїсть", по краплі це все витискувати... Паскудна робота, але необхідна. І вже дає результати, про що сказав сам пан Мєдвєдєв. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.18 | Tschislin

       Re: Ні, не стало...

       GreyWraith пише:
       > Tschislin пише:
       > Позбутись домінування 5-ї колони у владі. Без цього слова "держава", "безпека", "гідність" залишаться не більш ніж словами.
       > Згоден.
       >
       > Як цьго досягти - не знаю.
       > Вибачте за банальність - кропіткою щоденною працею. Виявляти ту саму п'яту колону, оприлюднювати її вчинки, намагатися створювати їй бойкот в усіх сферах діяльності. (я прошу як мінімум не дивитися телевізор там, де засідає 5-а колона; тут рекомендували не купувати товарів, що випускаються на підприємствах, захоплених 5-ою колоною). Взагалі до цих повинна бути просто фізична відраза - як до чужих із відомого фільму.
       >
       Я це вже впровадив у практику свого життя. "Савіков" не дивився ніколи, бо вважаю імітацією суспільно-політичної дискусії.
       Тільки агітатор з мене поганий - дуже вже (краще сказати - надто), я емоційний.
       > Люстрація - гарна річ, але для неї потрібна передумова: витиснути 5-ту колону за межі ВР.
       > Поступово робиться, хоча результати зразу і не дуже помітні. Звернули увагу, що у ВР вже нема великого підрозділу цієї 5-ої колони - СПУ? Плюс вплив двох інших частин - КПУ і БЛ істотньо зменшується... Бо настрої народу змінюються. (думаєте, чому БЮТ не поспішив підмахувати Мєдвєдєву? Саме тому...)
       >
       Ваша правда.
       > Здається, що потрібна революція, або принаймні національно-орієнтований Coup d'Etat. Потрібен український Пілсудський? Де його взяти? Тобто людину, що має безумовний авторитет у більшості населення?
       > НМД не ідеальний вихід, бо сумнівний із точки зору легітимності. Згадайте Іспанію та Чилі: заразу вивели вдома, але віруси і бактерії пересиділи за кордонами, а потім вернулися, розплодилися, і цілком може виявитися необхідність починати всю дератизацію знову... :(
       >
       Згоден, до того ж нереальний.
       > Треба, зважаючи на ризик "доки сонце зійде, роса очі виїсть", по краплі це все витискувати... Паскудна робота, але необхідна. І вже дає результати, про що сказав сам пан Мєдвєдєв. :)

       Ну що ж, до роботи!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.18 | GreyWraith

        Re: Ні, не стало...

        Tschislin пише:
        Я це вже впровадив у практику свого життя.
        Я теж. І не шкодую.

        "Савіков" не дивився ніколи, бо вважаю імітацією суспільно-політичної дискусії.
        Мене дивує не те, що хтось дивиться, а й результати спостережень ще й сюди тягне... А справді, невже там можна знайти щось розумне, добре, вічне?

        Та й взагалі я ігнорую практично всю мережу телепередач. Тому що воно робиться на чужі гроші чужими людьми під смаки чужих. Та телемафія настільки недалека, що навіть і не намагається знайти прихильність до своїх подєлій з боку таких, як я. Вивалює цей "общєпонятний" силос - і хавай, піпле, що насипали в корито...

        Тільки агітатор з мене поганий - дуже вже (краще сказати - надто), я емоційний.
        Нічого, крапля камінь точить. :)

        Бо настрої народу змінюються. (думаєте, чому БЮТ не поспішив підмахувати Мєдвєдєву? Саме тому...)
        > >
        > Ваша правда.

        Час працює на нас. Радянські ностальгасти відходять, а для нових поколінь Україна - не просто здобута, а вже існуюча, ЇХНЯ держава. Тому і реакція на російську агресію буде "на НАС напали"...
  • 2009.08.19 | толя дейнека

   Re: До речі, з приводу Мюнхену...

   До речі, з приводу Мюнхену. Польща була повноцінним учасником Мюнхенських угод і відтяпала собі від Чехословаччини шматок Силезії
 • 2009.08.17 | DADDY

  Ви не повірете, але Естонія готва до оборони значно краще ніж ми

  Нечисельне але добре впорядковане і вишколене військ, розгорнута система Кайцеліт - самооборони і чіткий, добре зрозумілий наказ міністра оборони ще довоєнних часів: окремого оголошення війни не пердбачається:побачив москалів? - бери зброю і стріляй, а після цього йди на місце збору твоєї боївки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.17 | Tschislin

   Re: Ви не повірете, але Естонія готва до оборони значно краще ніж ми

   Мова не про те. Може Кайтелійт і зробить свою справу... Але мене просто бісить пані Меркель. Вони нічого не розуміють, чи їм на все начхати?
   Якщо так, то Вашингтонська угода для них - теж не більше, ніж папірець... Точніше вона для них має сенс тільки у тому випадку, коли їм це вигідно, якщо вигоди нема - то можна забалакати власні зобов'язання, наприклад, необхідністю отримати "більш детальну інформацію про події".
   НОРМАЛЬНИМ ЛІДЕРАМ НОРМАЛЬНИХ КРАЇН НЕМА ЧОГО РОБИТИ В СОЧІ. ТАКОЖ НЕМА ЧОГО РОБИТИ В ОДНІЙ КОМПАНІЇ З ПУТМЄДВЄДАМІ.
   Я знаю, що світ не ідеальний, але ця Realpolitik вже задовбала.
   Щодо нашої боєздатності - яка нах..., коли у В(з)Р є конституційна більшість у 5-ї колони. Тому і у війська грошей нема.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.17 | DADDY

    Re: Ви не повірете, але Естонія готва до оборони значно краще ніж ми

    Tschislin пише:
    > Якщо так, то Вашингтонська угода для них - теж не більше, ніж папірець... Точніше вона для них має сенс тільки у тому випадку, коли їм це вигідно, якщо вигоди нема - то можна забалакати власні зобов'язання, наприклад, необхідністю отримати "більш детальну інформацію про події".
    > НОРМАЛЬНИМ ЛІДЕРАМ НОРМАЛЬНИХ КРАЇН НЕМА ЧОГО РОБИТИ В СОЧІ. ТАКОЖ НЕМА ЧОГО РОБИТИ В ОДНІЙ КОМПАНІЇ З ПУТМЄДВЄДАМІ.
    > Я знаю, що світ не ідеальний, але ця Realpolitik вже задовбала.
    > Щодо нашої боєздатності - яка нах..., коли у В(з)Р є конституційна більшість у 5-ї колони. Тому і у війська грошей нема.

    Перебуваючи в НАТОвському навчальному центрі, спілкуючись з викладачами я особисто для себе чітко зрозумів: їх всіх цікавлять виключно власні (ну, інколи може корпоративні інтереси). На все решта їм начхати. Приклад: запитую: Албанія буде членом НАТО (розмова відбувалась навесні 2007-го)? - Так. А вона виконала ПДЧ? Має високий рівень демократії? високий рівень життя? - Ні, але інтереси стабільності на Балканах вище ніж ці всі Ваші аргументи. КРАПКА.
    Агела Меркель буде їздити в Сочі, Варкуту-нах, в ТьмуТаракань: їй потрібний ексклюзивчик на газ, Німеччина - це та сама РоSSія - просто їй більше поталанило.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.17 | Хвізик

     почитайте на дозвіллі Буковського "Московский Процесс"

     Зокрема розділи, де він розбирає історію з об‘єднанням Німеччини. Які розрахунки і таємні домовленності робилися
     Допоки ліві в Німеччині при владі, то й дивуватися немає чому: Німеччина слухняно йтиме московським фарватером.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.17 | GreyWraith

      Так ХДС/ХСС ніби і не дуже ліві...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.17 | Хвізик

       біографію меркель знаєте?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.17 | GreyWraith

        Знаю

        Питання: яким місцем думали німці, даючи їй з такою біографією робити кар'єру?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

         Німеччина осовечина до вср..чки

         ще у 70і зясувалося що кількість кремлівської агентури вираховують на сотні тисяч

         були навіть введені заборони на професії, бо інакше країна сповзала в комунізм дуже швидко

         після приєднання східної бидлочастини країна просто почала морально і політично загнівати

         Німеччина настільки була морально зруйнована совком, що в дійсності демонтує і вже майже всі демонтувала

         ЯДЕРНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ - яким заміною став російський газ. На міліарадів так 20 щорічно
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.17 | GreyWraith

          Ну що, будемо лякати одне одного...

          ... на тему "як страшно жити"? ;) Чи спробуємо шукати якийсь раціональний вихід?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

           ви до тих речей не маєте ні дотику не розуміння, лякайтесь скіки

           вам завгодно

           зауважу, що полісімейкери не лякаються:

           вони обирають знати правду
          • 2009.08.17 | Tschislin

           Re: Ну що, будемо лякати одне одного...

           Лякати нема чого: треба жити.
           Що я особисто бачу задачею №1 "поточного моменту": позбутися 5-ї колони, всих цих януковичей, тимошенок, литвиних, симоненок у вищому законодавчому органі держави (і в політиці взагалі).
           Як цього досягти - не знаю.
           На жаль, наш "електорат" любить цю 5-ту колонну.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

            шоб перемогти ворога треба добре знати себе і ворога

            > Що я особисто бачу задачею №1 "поточного моменту": позбутися 5-ї колони, всих цих януковичей, тимошенок, литвиних, симоненок у вищому законодавчому органі держави (і в політиці взагалі).

            Це ви назвали акт еквівалентний рівню вирогідності:
            як виграти в лотерею 100 разів підряд по 100міліонів баксів.

            В Украіні мінімум 30% населення мали стосунки чи іх родичі до палачів, убивць міліонів, КГБ, номенклатури КПСС і таке інше.

            По деяких оцінках це до 50%.

            Це можна змінити лише комплексом заходів по люстрації, висвітленню історичної правди МАССОВО:

            1.книги мають виходити міліонами, а телебачення має транслювати на всіх каналах і кабелях матеріали типу кіно 'Совецкая історія'.

            2.До того, щоб змінити баланс в населенні, потрібні активні заходи по абсорбції діаспори з західних розвинених країн.
            > Як цього досягти - не знаю.

            Шоб розібратися треба напружено вивчати предмет, читати літературу, думати, розмовляти з людьми, постійно робити серьозні зусилля і спонукати інших

            Також важливо створювати атмосферу МОРАЛЬНОГО НЕТЕРПІННЯ до ворожих гебешних проявів, до провокацій, до кремлядскоі пропагадни і осіб, які її ширять, до стукачів в політикумі, таке інше


            > На жаль, наш "електорат" любить цю 5-ту колонну.

            ну це відпаде само собою якщо суспільство буде інформовано постійно по всіх пунктах проблем
          • 2009.08.17 | Хвізик

           а Ви злякалися? - то є дуже погано. вказує на те, що Ви не дуже

           добре поінформовані, хоча справляєте враження "просунутої" людини
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.17 | Tschislin

            Re: а Ви злякалися? - то є дуже погано. вказує на те, що Ви не дуже

            Про що я погано проінформований?
            Я дивлюсь навкруги, звісно, не все погано, але поганого вдосталь. Можливо від тюльки народ піде, але ж не "косяками".
            Від януковичів відлив буде значно меншим, у підсумку - у 5-ї колони "блокуючий пакет".
            Звичайно, хотілося б вірити у краще. І я вірю.:)
            Тому що (C), наші вороги, за великм рахунком, - мудаки.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.17 | Хвізик

             мій допис адресувався не Вам, але Ви тута праві:

             Tschislin пише:
             > Тому що (C), наші вороги, за великм рахунком, - мудаки.
             але я не став би розслаблятися, бо вони іменно завдяки своїй мудості можуть багато лиха скоїти. не забувайте, що в їхньому розпорядженні є атомні боєзаряди
    • 2009.08.17 | Tschislin

     Re: Ви не повірете, але Естонія готва до оборони значно краще ніж ми

     Маєте рацію.
  • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

   необхідно мати політичний союз всіх країн під загрозою

   і колективні заходи стримування:

   1.найкраще це мати суперсекретну службу яка слідкуватиме за кожним з реальної бандитскої верхівки, не фасадними 'мішей і крісєй', а -

   генералами і всім колективним політичним і мафіозним керівництвом кремля

   У разі форсмажору ця спецслужба має діяти адекватно. В тому числі треба збирати агентурні данні по їх власності, місцям перебування(оперативно) родичам і так далі.


   2.
   а)підводні човни і
   б)пересувні пускові установки для ракет,
   в)літаки з крилатими ракетами:

   діслоковані на аеродромах інших країн, наприклад в Ізраілі і заховані в схованках.

   Але наголос на індівідуальній відповідальності бандитів.

   До колективного керівництва вирогідно належать

   Примаков, Степашін, Горбачов, Черномирдін - найбільш заможні і впливові люди які мають ще за Хрущова розроблені важелі контроля і балансування спецслужб між собою, грубо кажучи знають як і хто може вбити неугодних чи підозрілих опонентів, чи хто вийшов з підконтролю. І мають важелі надати такий наказ.

   Все тримається саме на методах швидкого знищення чи саміх неслухняних чи їх родичів, таке інше

   Якщо Украіна, Грузія, Естонія, Польша обєднаються в політичний союз, -

   кремль всреться. А НАТО і США будуть рахуватися з потужною силою і запропонують союз з ними.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.17 | DADDY

    Re: необхідно мати політичний союз всіх країн під загрозою

    Сергій Кабуд пише:

    > Якщо Украіна, Грузія, Естонія, Польша обєднаються в політичний союз, -
    >
    > кремль всреться. А НАТО і США будуть рахуватися з потужною силою і запропонують союз з ними.

    Я б додав Литву та Латвію. А знаєте що в результаті вийде? - Нова Речь Посполіта. Хоч ця назва і викликає моментальний спротив у декого з інтегральних націоналістів, але ціль збереження України виправдовує засіб: вступ в союз Речі Посполітой, який буде чітко спрямований на відстоювання прав своїх членів, матиме чіткий і жорсткий механізм оборони (аж до створення спільного війська).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

     прибалтика- обов'язково в союзі

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.17 | Tschislin

      Re: прибалтика- обов'язково в союзі

      це все добре, але спочатку треба лад вдома навести...
      Особисте: І не бійтеся та нелякайте людей КДБ, Ви навіть не уявляєте, які в них кадри (а "кадри рєшають всьо") - для них навіть арихметика то є темний ліс, а Ви вбачаєте скрізь досконалий плян. Так, вони - падлюки, але ж і мудаки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.17 | Хвізик

       Re: прибалтика- обов'язково в союзі

       Tschislin пише:
       > вони - падлюки, але ж і мудаки.
       з атомною, хімічною і бактеріологічною зброєю
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.18 | Tschislin

        Re: прибалтика- обов'язково в союзі

        Так. І це треба мати на увазі.
        На жаль, в нас зараз нема засобів для проведення політики стримування, хоча "брудну бомбу", можна створити.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.18 | Сергій Кабуд

         засоби є завжди і вони полягають в мужності і розумі

         мужність це коли як би не було страшно, а голова та руки все одно працюватимуть і навіть краще на захист себе , близьких і Батьківщини

         розум це коли ви знаєте не меньше а більше за ворога, -
         знання доступні, лише треба вчитися і спонукати вчитися інших

         конкретні рішення стримування демонструє країна Ізраіль,
         проти якої більше 50 років воює кремль з всіма його чисельними заморочками і неосягним збройним потенціалом

         Але маленька країна, яку всю можна обїхати за 1 день живе і навіть квітне

         От можна почати з вивчення їх досвіду а також з вивчення досвіду Швейцарії, про яку можна прочитати в інціклопедії ВІКІ

         Є й окремі статті на ВІКІ про збройні сили названих країн
      • 2009.08.17 | Сергій Кабуд

       te sho tut pyshete vybachte- riven 3go klasu

       vy i istorii ne znaete?

       pro golodomor ne znaete?

       pro vytoky 2i svitovoi?

       pro raketnu zbrou yaku `mudaki` stvoryly ?

       pro te sho vony pershymy vyvely ludynu v kosmos ?

       taki yak vy e - NAIBILSHA zagroza Ukraini

       bo shyryte pidhody na meji z rozumovou nepovnocinistu

       i ABSOLUTNO ne maete NIYAKYH uyavlen ni pro politychnyij pocess

       ni pro bezpeku Derjavy

       ni pro specyfiku roboty specslujb

       (v kremlya kilka ARMIJ specslujb, zagalna chyselnist do 10 milioniv)

       Chomu vy NICHOGO NE ZDATNI CHYTATY I ZAPAMYATOVUVATY VZAGALI?

       v usa ce likuyut nazyvaetsa

       learning disability

       invalidnist v plani ne zdatnosti VCHYTYSA
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.18 | Tschislin

        Re: te sho tut pyshete vybachte- riven 3go klasu

        А тепер - ідіть в дупу. З вами, якраз, все ясно...
        Щото того, хто що створив: вони створили лише голодомор, пробачте, але на це не треба багато розуму, лишень багато недолюдків.
        Все інше - створили МИ. Бо це тільки МИ можемо і вчитись, і творити.
        ---------------------------------------------------------------
        Це дуже необережно з боку персоналу mental clinic давати доступ до інтернету хворим.
    • 2009.08.18 | Tschislin

     Re: необхідно мати політичний союз всіх країн під загрозою

     Це те, до чого і я вів.
 • 2009.08.18 | Tschislin

  Підсумок

  Здається, що шановне панство дійшло згоди по наступних пунктах:
  1. НАТО - добре, але це не гарантія безпеки.
  2. Завдання, які стоять перед Україною:
  2.1. Позбавитися 5-ї колони в політиці - витіснити її на марґінес.
  2.2. У зовнішній політиці просувати створення оборонного союзу "малої Європи", або як вірно було зауважено - нової Rzeczi Pospolitoj, або якщо кому більш довподоби, - Thing that have been Fused.
  2.3. Припинити паніку з приводу всемогутності КДБ - тільки пан Бог є всемогутнім і всюдисущим. Панікерів - до віддаленого шанцю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.18 | Сергій Кабуд

   був в Україні кандидат в президенти який не панікував у 2004

   і майже не помер

   чули про такого?

   Боятися це добре, бо це вас захищає, ви якщо ви не раб канешно-
   починаєте перейматися захистом і купуєте зброю, шукаєте однодумців, будуєте фортецю, розширяєте контроль за теріторіями

   і поступово отримуєте ДЕРЖАВУ

   Всі сучасні держави народилися в лоні кривавих війн за теріторії і
   існують лише завдяки озброєному захисту наляканих людей, які захищають свої сімї

   Вам треба почитати багато книг і повністтю переглянути свій світогляд
  • 2009.08.18 | GreyWraith

   Re: Підсумок

   Tschislin пише:
   1. НАТО - добре, але це не гарантія безпеки.
   Звісно, не гарантія, але фактор, який ту безпеку суттєво збільшує. Для мене є добрим індикатором істерика і сказ з приводу НАТО Росії та її п'ятої колони тут.

   2. Завдання, які стоять перед Україною:
   2.1. Позбавитися 5-ї колони в політиці - витіснити її на марґінес.

   Повністю згоден. Наступне питання практичне: як це зробити? Це питання є дуже складним, тому однозначної і простої відповіді нема. Запропоную пункт відповіді номер 1: підтримуй своїх, тобто тих, хто вже довів, що не є 5-ою колоною.

   2.3. Припинити паніку з приводу всемогутності КДБ - тільки пан Бог є всемогутнім і всюдисущим. Панікерів - до віддаленого шанцю.
   Ось це дуже важливо, бо паніка вбиває здатність до опору. Сама істерична заява пана Мєдвєдєва є добрим доказом того, що могутність ФСБ ( не забуваймо ім'я ворога :) ) в Україні незворотно тане, як роса на сонці, що, власне, і спричинило цей мобілізаційний заклик: робімо щось сьогодні, бо завтра вже пізно буде. Плюс це звернення було вже після звіту російського патріарха, що, певно, побачив, що і релігійний вплив на Україну постійно зникає. А безпосередньою причиною стала, певно, дуже успішна операція українських спецслужб, що серйозно зашкодила тій самій 5-ій колоні в Україні...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.18 | Сергій Кабуд

    у військовій справі є концепція песімізму

    яка рятує життя і виграє битви

    полягає вона в тому що все може піти у найгірший засіб

    і саме до того треба готуватися

    Але в Україні домінує кріпацьке відношення яке називається

    дурень думкою багатіє

    тому і живе країна наче вимирає
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.18 | Tschislin

     Re: у військовій справі є концепція песімізму

     Пане Кабуде! Ви у багатьох речах маєте рацію, але дозвольте Вам зауважити:
     1. Жодна людина не може вважати себе істиною у останній інстанції - ні я, але ж і не Ви.
     2. Здорове почуття страху потрібне, але страх, що стає сутністю існування, паралізує волю.
     3. Любіть людей, бо саме з гною буває родяться найдивовижніші плоди. 40 відсотків совєтизованих - це, між іншим, теж люди.

     Зичу Вам щастя.
 • 2009.08.18 | Горицвіт

  Скільки буде треба. По-друге, Німеччина вже дає:

  Москва не нападає на Естонію чи Польщу і чомусь навіть не нагнітає агресивної риторики, як з Україною. Значить, Москва вірить, що Німеччина дасть достатньо для захисту цих країн. Має якісь підстави вірити, очевидно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.18 | GreyWraith

   Re: Скільки буде треба. По-друге, Німеччина вже дає:

   Горицвіт пише:
   Москва не нападає на Естонію чи Польщу і чомусь навіть не нагнітає агресивної риторики, як з Україною.
   Бронзовий Солдат, нє? ;) А регулярні погрози тій же Польщі разом із митними війнами? Та що там Естонія і навіть Польща? Он не побоялися у самій Великобританії отруїти Литвиненка...

   Значить, Москва вірить, що Німеччина дасть достатньо для захисту цих країн. Має якісь підстави вірити, очевидно.
   Ну так НАТО ж 40 років могутній совок стримувало - як тут не повірити? :) Але зараз ситуація може бути іншою: совок розраховував на своє довге життя, тому не поспішав нариватися на серйозні проблеми для себе. А ці, усвідомивши, що швидка катастрофа неминуча, можуть спробувати насамкінець грюкнути дверима і потягти до моглили ще багато кого...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.19 | Горицвіт

    Re: Скільки буде треба. По-друге, Німеччина вже дає:

    GreyWraith пише:
    > Горицвіт пише:
    > Москва не нападає на Естонію чи Польщу і чомусь навіть не нагнітає агресивної риторики, як з Україною.
    > Бронзовий Солдат, нє? ;) А регулярні погрози тій же Польщі разом із митними війнами?


    Такого рівня погроз, здається, не було. Щоб аж "нормалізація стосунків при цій владі неможлива" і таке всяке.


    > Ну так НАТО ж 40 років могутній совок стримувало - як тут не повірити? :) Але зараз ситуація може бути іншою: совок розраховував на своє довге життя, тому не поспішав нариватися на серйозні проблеми для себе. А ці, усвідомивши, що швидка катастрофа неминуча, можуть спробувати насамкінець грюкнути дверима і потягти до моглили ще багато кого...


    Все можуть. Звідси ніяк не випливає, що хтось апріорі збирається порушити договір НАТО.
  • 2009.08.18 | Tschislin

   Re: Скільки буде треба. По-друге, Німеччина вже дає:

   Ви впевнені, що Німеччина?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.19 | Горицвіт

    Всі хто треба, дають

    А в Німеччині, здається, ще й стоять американські бази.
 • 2009.08.18 | Isoлято

  А чому обов'язково "Німеччина"?

  Ось розкопав минулорічну роздруківку доповіді якихось ерефських мілітарних експертів - так вони сходяться на тому, що грузини мали неабиякі тактичні та страгеґічні переваги вже завдяки тому, що Сполучені Штати ділилися з ними своїми розвідданими та надали міноборонівські коди до системи GPS (а незакодовані сиґнали з супутників над реґіоном Кавказу повимикали або "повикривляли", тож російська артилерія часом стріляла по своїх, бо хвалений ГЛОНАСС теж працював, скажімо так, ненайкращим чином). І це, зауважте, при тому, що в жодній "наті" Грузія ще й близько не топчеться!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua