МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Їй – тій, що „працює”

08/19/2009 | youngpatriot
Годі так „працювати”, бо й України не будемо мати !!!

Занепад економіки, обвал гривні, криза банківської системи, інфляція, розгул корупції, знищення армії, зубожіння населення.
І це Ви так працюєте??? Ні ! Це Ви руйнуєте!!!
Та ще й за наші кошти безсоромно себе рекламуєте !
С Х А М Е Н І Т Ь С Я !

Співголови ВМГО „МПУ” В. Дорош, Ю. Струк

Відповіді

 • 2009.08.19 | DADDY

  Шановні молоді патріоти, ви може помилились сайтом? Вам сюди:

  www.byut.com.ua

  а якщо ще конкретніше, то сюди:

  http://www.google.com/url?q=http://www.byut.com.ua/ua/writeus/&ei=lsuLSpXtKYKb_Ab9_72SCg&sa=X&oi=smap&resnum=1&ct=result&cd=1&usg=AFQjCNGc8K9xTWpCzVsQ5HzaUn9cW4V8kw

  або ось сюди:

  http://www.kmu.gov.ua/zvg/control/uk/index
 • 2009.08.19 | Арій.

  Криза банківської системи? Ні.

  Це - криза окремих (більшості, можливо) паразитуючих банків, яких НБУ за вказівкою Ющенка підгодував вже ледь не 140 млрд (цифру можна уточнювати, але порядок приблизно такий) грн. НАШИХ з Вами гривень. Тому що інфляція, обумовлена таким масовим вливанням нічим не забезпеченої гривні оббирає всіх, хто отримує доходи в гривнях, тобто більшість населення України.
  Та й що нам до цих банків? Хай розоряються до дідька! На їх місце прийдуть інші.
  А от якби ці гроші були вкладені в розвиток виробництва (наприклад, побудовано або модернізовано 100 великих заводів) - інфляції не було б (бо гроші були б зв"язані материальними активами) і країна стала б більш конкурентоспроможна у світі, крім того, з"явилися б нові робочі місця і виріс загальний добробут народу.
  Так що 90% "кризи" в Україні - наслідок нерозумних ігрищ НБУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.19 | Мартинюк

   Брехати негарно (Свистович(С))

   Банківська криза почалася діями Тимошенко , які почалися після її пергвоврів з Путіним весною 2008, під час яких вона зокрема пообіцяли "всіляко сприяти приходу на українськй ринок російських системоутворрючих банків".
   Першим ударом Тимошенко по банківській системі стала більш ніж місячна заборона на видачу кредитів у квітні -травні 2008 року Тимошенко таким чином сподівалася продемомонструвати всім здатність зупинити інфляцію. Але цього не сталося .
   Другим ударом стала заборона надавати кредити під будь яке будівницьво, що що дало початок будівельній кризі.

   Третім ударом стала атака на Промінвестбанк - одночасно Кабмін і донецькі місцеві держоргани почали забирати свої депозити і рахунки з цього банку . Банк посипався і потягнув за собою пару десятків менших банків.

   Потім Тимошенко восени 2008 приволокла МВФ з його піратським умовами - зокрема обмеженням рефінасування лише 15 ( узгодженими з МВФ) банками, скасування дотих час існуючих обмеженнь в курсовій політиці.

   Наступним ударом сттало одержавлення одних і погром інших бюанків.

   Зараз НБУ силами Тимошенко і МВФ пертворений у звичайний підрозділ Міністерства фінасів . Що з того може вийте можна побачити на недавньому сумному досвіді Зімбабве.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua