МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко домовилася з Путіним про зустріч

08/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ

КИЇВ, 19 серпня. /УКРІНФОРМ/. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко та Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін провели телефонні переговори, під час яких обговорили питання проведення в жовтні в Україні 5-го засідання українсько-російського економічного комітету та погодили орієнтовний порядок денний засідання. Про це УКРІНФОРМу повідомили в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ.

Серед питань, що розглядатимуться у жовтні, - спільне серійне виробництво літака Ан-70, а також інші питання економічної співпраці.

Сторони також констатували позитивну та ефективну двосторонню співпрацю у виконанні двосторонньої газової Угоди про поставки в Україну та транзит до Європи російського газу. Керівники урядів високо оцінили виконання газової Угоди обома сторонами.

Під час телефонної розмови також було погоджено питання про проведення 1 вересня цього року двосторонньої зустрічі Прем'єр-міністрів України та Росії у Польщі, де Юлія Тимошенко та Володимир Путін перебуватимуть на запрошення Прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска.

Керівник українського уряду Юлія Тимошенко привітала свого колегу Володимира Путіна з успішним проведенням авіакосмічного салону МАКС-2009. Обидві сторони позитивно оцінили підписання на цій виставці Протоколу між Україною та Росією про початок серійного виробництва літака Ан-70.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=829855

sean

Відповіді

 • 2009.08.20 | Рудий

  ВІН цілує, а ВОНА працює :-()

 • 2009.08.20 | Сергій Кабуд

  Путін сильнінька втратив рейтінг. маю доказ.

  з далекого сходу пишуть наші люди:

  -----------------------------------
  Надо делать, и люди делают.

  Мы вот у себя боремся с Роснефтью (Путин), они собираются построить у нас НПЗ.
  Еще когда были с Каспаровым, просили его высказаться по этой теме - хрен бы там.

  Мы с <> собрали уже 7 тыс подписей лично (против строительства завода), и мож 3 человека из 7 тыс сказали, что их устраивает Путин, а раньше, еще три года назад, было наоборот.

  Народ не тупой, сам поймет, просто он видит, что на другой чаше весов эти ельцинисты -ревашшисты, и не идет поэтому за ними.

  Не видят люди альтернативы, а сами не хотят пока быть альтернативой.

  Они готовят войну, развал страны, сепаратистские лозунги и не скрывают свои.

  Но мы им помешаем.

  ..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua