МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російський дипломат фінансував проросійські організації (л)

08/20/2009 | Микола Гудкович
Один з нещодавно висланих російських дипломатів роздавав приблизно по 100 тисяч доларів на місяць проросійським організаціям в Україні.

Про це повідомляє, посилаючись на власні джерела інформації, британська газета The Times.

Видання також повідомляє, що другий з висланих дипломатів намагався підкупити і найняти представників місцевих органів влади в якості інформаторів.

http://pravda.com.ua/news/2009/8/20/100145.htm

Відповіді

 • 2009.08.20 | GreyWraith

  Щось недобре із російським рухом в Україні...

  ... якщо замість всенародної підтримки все звелося до "не підмажеш - не поїдеш". :) А без $100000 наперед за акт русофілія не получається? :lol:

  Свого часу навіть паскудні західні лівачки все ж були ідейними, а не займалися проституцією.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.20 | AxeHarry

   Re: Щось недобре із російським рухом в Україні...

   >Свого часу навіть паскудні західні лівачки все ж були ідейними, а не займалися проституцією.

   Ги. А чим тоді Займався Комінтeрн і потім Міжнародний відділ ЦК КП-SS?

   =========
   По некоторым данным[2] [3]являлся фактически отдельной от КГБ СССР и ГРУ самостоятельной международной спецслужбой СССР.

   Международный отдел нёс ответственность за связь с не находящимися у власти левыми (коммунистическими, социалистическими) партиями за рубежом, прокоммунистическими и просоветскими международными организациями, движениями сопротивления, обществами дружбы. «… (в 1986 году) положение об отделе было составлено еще во времена Коминтерна и главной задачей отдела считало поддержание гласной и негласной связи с компартиями и разными радикальными партиями и движениями в зарубежных странах» [4]

   Через эту сеть велось распределение материальной помощи, а также пропаганда и идеологическое руководство в международных вопросах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.20 | GreyWraith

    Так, було повно і на утриманні...

    ... але ж скільки, окрім цього, справді ідейних ідіотів. :(
   • 2009.08.20 | BROTHER

    Захід має значно більше грошей

    Тому подібні хвінансові змагання завжди подобалися Заходу. Це свого часу допомогло знесилити Радянський Союз, сподіваюсь і цього разу буде так.

    Нажаль, а може й не на жаль, але це хвакт вже всім зрозумілий, що на шаховій дошці протистояння Росії та США такі хвігури як Україна, Грузія та ін. разом із хвінансовою кризою мають знесилювати Росію. Тому нам треба готуватися до ролі передової лінії на війні. Грузія вже воює. Дай нам Боже розуму і сил, щоб ми були такі, яких би Росія злякалася чипати. Кремляді мають чітко розуміти, що ми ніколи не здамося, що левова частка українських громадян у разі будь якої агресії Москви зненавидить Росію остаточно і битиме її армію без перерви і вихідних - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Що наші співвідчизники, що мешкають в Росії і всьому світові теж не залишаться осторонь. Кремляді там у Москві чекають на нашу слабкість, а самі тим часом витрачають на нас свої резерви.

    Тримаймося, українці, разом! Ця криза звалилася на нашу голову перш за все через поведінку Росії. І втрачаємо ми так багато перш за все тому, що Росія скупила пів України. Через те, що російські інтереси і гроші дуже сильно представлені в Україні.

    Росія, як виявилося, майже не має своїх грошей. Значна частка кредитних грошей, які подібно донорській крові живили економіку Росії, як з'ясувалося, просто бралися на Заході. Друга частка начебто російських грошей зароблялася на Заході, тобто за походженням тако ж є Західні гроші за нафту та інші корисні копалини. Перебуваючи під керуванням Москви довгий час, ми теж зара маємо таку саму економічну модель, теж живемо на експорт. Подивіться, що відбувається з грошима в такій економічній моделі:

    - регіони країни працюють на експорт, але грошей не отримують, внутрішній ринок не розвивається навмисне, щоб не було нових "куркулів";
    - всі гроші отримує Москва, вона ж, як Господь Бог, розподіляє їх за власним бажанням, не даючи нікому більше, ніж треба для того, щоб вижити;
    - це призводить до того, що люди в країні (крім Москви) живуть на межі злиднів, дуже залежать від західних грошей за експортований товар, а коли Захід не купує достатньо, ми лишаємось взагалі без грошей і просимо позик там же, на Заході.

    Виходить, що через острах Москви мати сильні, богаті, розвинуні регіони, які буде важко підкорити і утримувати в залежності від центру, ми маємо бути бідними та зорентованими на закордонних покупців. Однією з обіцянок Ющенка у 2004 року було те, що він буде розвивати внутрішній ринок: внутрішній попит на відчизняні товари і послуги. Щось не дуже в нього вийшло. Хай звітує, чому так?! Що він зробив для того, щоб українські громадяни мали гроші у кишенях і підтримували відчизняного виробника? Чому малий та середній бізнес досі потерпає від дурнуватої податкової системи? Чому закордонні гроші безконтрольно скуповують житло та іншу нерухомість в Україні, залишаючи відчизняному покупцю тільки шлях дорогого кредитування, яке (як я казав вище) теж закордонне. Тобто, або закордонні гроші прямо купують майно в Україні, або через дурнуваті кредити беруть українців у закордонне ярмо! А потім наші люди невзмозі виплатити ті дурні кредити, і нерухомість так чи інакше отримує закордонного власника. Майже всі іноземці, що цікавляться Україною, значно багатше нас з вами.

    Якщо ми не народимо заможного українця та захистимо його відповідними законами, іноземці всіх нас скуплять! Особливо зараз у кризовий час ми маємо захистити насамперед себе від реальної можливості знову стати кріпаками і батрачити на своїх та іноземних панів.

    P.S. Це я написав для того, щоб сказати, що ми маємо бути дуже уважними і пильними. У той спосіб чи інший нас скуповують всі, а не тільки Москва. Хоча, безумовно, Москва зараз хоче нашої смерті, а Заходу ми потрібні живі. Україна буде сильною тільки за допомогою заможних українців. Нам конче необхідна пільгова податкова система для малого та середнього бізнеса, малих та середніх аграрних господарств. Нам потрібна країна власників!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.20 | GreyWraith

     Re: Захід має значно більше грошей

     BROTHER пише:
     Тому подібні хвінансові змагання завжди подобалися Заходу. Це свого часу допомогло знесилити Радянський Союз, сподіваюсь і цього разу буде так.
     Хоча б з цієї банальної причини, що Захід ці гроші випускає. :) Зверніть увагу: ці всі русофіли страшенно люблять матушку-Росію вірять в її славу і могутність, ненавидять Захід і впевнені, що той Захід от-от пропаде, ... а гонорар за свою любов чомусь отримують не православними рублями, а проклятими зеленими екскрементами дядька Сема. :lol: :lol: :lol:

     Тому нам треба готуватися до ролі передової лінії на війні.
     Що ж, ризик великий - але й слава теж. :)
    • 2009.08.20 | Сергій Кабуд

     Захід не згуртован і так не діє в Україні

     так діє ЦРУ в Африці, і поступово здає позиції

     бо це тупо і часто призводить до інших результатів
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.05 | BROTHER

      Re: Захід не згуртован, а діяти треба перш за все нам самим

      Сергій Кабуд пише:
      > так діє ЦРУ в Африці, і поступово здає позиції
      >
      > бо це тупо і часто призводить до інших результатів
      **************************************************
      А Совок був дуже згуртований, і шо, "допомогла йому його англійська?" Як показує історія людства, у стратегичному плані насамперед дуже важливо, а чи є згуртованість такою, яка прямує природним курсом. Іншими словами, можна діяти с першого погляду дуже цілеспрямовано, згуртовано, потужно, але проти природних законів и все, пардон, просрати - і цілеспрямованість, і згуртованість, і потужність. Більше того, така тупа згуртованість призводить до серьозніших крахів, коли програє, бо все працює на цілі та під гасла тупої згуртованості. Програє згуртованість, зникають імперії.

      "Скованные одной цепью, связанные одной целью"(r)
  • 2009.08.20 | Сергій Кабуд

   це гестапівці з кремля роблять і в США. в 1000разів масштабніше

   дають

   журналістам

   телекоментаторам

   кіношнікам

   і так далі і тому подібне

   дають політикам
  • 2009.09.05 | АБВГ

   У паскудних комуністів ФРН кожний третій був оплачуваним функціо

   реном, тобто офіційно отримував зарплатню в партії.
   Двоє з трьох так, були корисними ідіотами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua