МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Викрито НАС: Цюрупинськ хочуть другим Чорнобилем!!!

08/20/2009 | GaranenkoVolodumur
Координатор НАС у Цюрупинську Петро Петіш, який продовжує пікетувати Цюрупинську райадміністрацію, написав відкритого листа до Президента України, Прем’єр-міністра, Генерального Прокурора, Міністра Внутрішніх Справ, Голови СБУ, Начальника Управління ГУБОВ МВС України, Голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Голови Херсонської облдержадміністрації та Голови Цюрупинської райдержадміністрації.

В ході проведення в м. Цюрупинську мітингу 1.08.2009 р. та акції протесту, яка була розпочата 11 серпня проти свавілля місцевої влади та органів місцевого самоврядування, співчуваючими громадянами постійно надається усна інформація та письмові матеріали щодо корупційно-кримінального свавілля місцевих чиновників, діяльність яких тісно переплелась з кримінальним бізнесом.

Одним з таких матеріалів є копія рішення виконкому Цюрупинської міської ради за №2/11/08 від 11.11.2008 року.

Це рішення підписано першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Л.П. Зарічною, яка потім була обрана (протягнута) на посаду Цюрупинського міського голови за участю депутата Верховної Ради України Журавко О.В. та його однопартійців з Партії Регіонів, внаслідок залякувань громадян.

В місті ще пам’ятають, коли за голуванням тодішнього Цюрупинського міського голови Слюсаренко М.А. хотіли притягнути в міській раді рішення з надання дозволу на будівництво заводу «Рициклінг» по переробці свинцевих акумуляторів, але внаслідок активних дій деяких депутатів міської ради, протестів громадськості – ця афера не пройшла.

Тепер з м. Цюрупинська хочуть зробити другий Чорнобиль.

Дане рішення, яке порушує всі норми чинного законодавства, прийняте внаслідок зловживання службовим становищем та перевищення службових повноважень.

На підставі викладеного, прошу:

1. Провести перевірку по вищезазначеному факту.
2. Вжити термінових заходів для припинення порушення законності та притягнення винних осіб до відповідальності.
3. На даний лист надати повноцінну письмову відповідь на зазначену адресу.

З повагою, П.В. Петіш

силка на публікацію: http://unas.com.ua/announcements/942-vidkritij-list-petra-petisha.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua