МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко і Янукович - технічні кандидати Арсенія

08/21/2009 | Горицвіт
Вони йому наполегливо створюють можливість назватися "третьою силою". Причому не тільки "по факту", що ті вже керували, а він ні. Перші місяці агітації показують, що головним гаслом є позиціонування кандидатів на шкалі "українське-російське". Янукович з часу своєї опозиційності практично не виходив за ці рамки (хоча можливості для виходу неміряні; а він позує на фоні фофудьїв, а не на фоні експертів, які пропонують нормальну економічну політику). Тимошенко, виглядає після вчорашніх львівських виступів, зробиться демонстративною українкою (а "відстроювання" від селюка Ющенка припинить).

Здавалось би, Арсеній в цій ситуації міг би виступити "по конструктиву". Але ні. Він теж намагається головною нотою зробити ідентичність. Тільки "змішану" ("центристську", суржикову), яку мають багато людей в Україні, і на цьому він надіється виїхати. Умовно кажучи, гаслом стане: "да яка разніца! да яка мова! да яка європа! промисловість треба розвивати!".

ВИгода в тому, що при ставці "суто на ідентичність" нема потреби говорити, як саме він збирається розвивати промисловість, освіту і медицину. Тобто "третя сила" має шанс (правда, не гарантований, бо досі лишається третьою і в рейтингах) виграти вибори. Але дискусії про програми знов не буде.

Відповіді

 • 2009.08.21 | miner

  Третя насцила мамі?

  Після епізода із 2010-ма Арсеніями в соцмережах проєкт «український о’Бама із блекджеком і шльондрами» має непереборний присмак еее, ну скажімо так, мемів і вінрарного фейлу. Якщо врахувати раніші вжарення від стилю лайно-в-смужечку, ідіотських пєлоток на головах агітаторів та самого пана Кролика, йдеться вже не про те, хто технічний проєкт Арсенія, і навіть не про те, чий Арсеній технічний проєкт — є лише одне питання. Чи немає у передвиборчій кампанії п. Яценюка підступно приничкованого антисемітизму?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.21 | Сергій Кабуд

   гиги))

  • 2009.08.21 | harnack

   Шкода що Яценюк антисеміт за моїми критеріями!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.22 | Адвокат ...

   В сенсі спонукання укр-сов-гебреїв голосувать

   у вторім турі "за свою кровінушку"? ;)
  • 2009.08.23 | Горицвіт

   прикольно

   miner пише:
   > Після епізода із 2010-ма Арсеніями в соцмережах проєкт «український о’Бама із блекджеком і шльондрами» має непереборний присмак еее, ну скажімо так, мемів і вінрарного фейлу.

   В мене є маленька підозра, що це все задумано. Йому зараз вигідно, щоб про нього говорили з будь-якими оцінками. А на другому етапі лишиться підкреслити, хто серед них трьох менше зло.


   > Чи немає у передвиборчій кампанії п. Яценюка підступно приничкованого антисемітизму?

   Гра з етносами, мабуть, є. Згадати хоча б відому відповідь про національність, яка є на ютубі. Нелогічно агресивну.

   Але важливіше те, що правлячі партії можуть розкручувати антисемітизм. Литвин відмовився оцінити антисемітські заяви Ратушняка; є, здається, ознаки, що тему "таємного єврейства яценюка" розкручує бютівський штаб, надіючись актуалізувати побутову ксенофобію народу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.23 | Адвокат ...

    Не так вже й прикольно, як що зважити на подолання 325-ма

    нардупами демокрадії та здорового глузду.

    Гидотність "пост-подоланської" ситуації є в тім, що Кролєґ,-- теперки,-- мо` стрибать, мо` не стрибать,-- але у другий тур він не прослизне... Палітб`юро БлЯТ, чи пак ПРіБОТ,-- врішило одноголосно на своєму засіданні: "Нікакіх Кролєґов во втором турє! Только Хам-сей і Хам-са! І пусть пабідіт сільнєйший ( Пердуненко, або Ведмеденко )!"

    Зауважте: дуалізм кремблядів накинули на вибори Президента України. Пердунеко більше симпатизує Хам-сі. Ведмеденко,-- Хам-сею. Хто пабідіт, хто пабідіт???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.23 | Горицвіт

     закон гидотний і реакційний

     незалежно від персони кролика чи ще кого.
     Але його прийняття показує, що "третього" вони таки бояться, тобто що в Україні влада може змінитися, якщо грубо не зруйнувати демократичні механізми (які там вони вже є).

     Буде радикалізація, здається. Хоч і з неясними наслідками.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.23 | Адвокат ...

      Так. Хєрьня буде...

      БлЯТ`ки настілки пересрали, що й обісрали се! Вони "па-панятіямь" забрали від людей право обирати Президента. Ясен пєнь, що перший тур буде,-- "в свістокь".

      А от другий тур,-- буде великим випробуванням для української демократії та українського громад`янського суспільства. Чи стане витримки та мужности 65-ти відсоткам українських громад`ян "вставіть-па-полной" "вибори між Хам-сі та Хам-ся"?

      Будем си дивити..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.23 | Горицвіт

       я не зовсім зрозумів

       Адвокат ... пише:
       > А от другий тур,-- буде великим випробуванням для української демократії та українського громад`янського суспільства. Чи стане витримки та мужности 65-ти відсоткам українських громад`ян


       Чого 65%? Що це за цифра?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.23 | Адвокат ...

        Це відсоток тих, хто не за Хам-су і не за Хам-сея.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.23 | Горицвіт

         цей відсоток в другому турі ні на що не впливає

         хіба що робити масові протести, але їх краще робити після першого туру, мабуть, коли проявляться масові фальсифікації. А краще - раніше, бо якщо вони мають законне право виганяти спостерігачів по своєму бажанню, то фальсифікацій в день голосування не буде кому зафіксувати.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.23 | Адвокат ...

          Ви все зрозуміли вірно

          Горицвіт пише:
          > хіба що робити масові протести, але їх краще робити після першого туру, мабуть, коли проявляться масові фальсифікації. А краще - раніше, бо якщо вони мають законне право виганяти спостерігачів по своєму бажанню, то фальсифікацій в день голосування не буде кому зафіксувати.

          БлЯТ`ки зліпили такий "закон", що на го тлі "бєспрєдєл" є верховенством права!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua