МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ракетні комплекси "Patriot" можуть з'явитися в Польщі цього року

08/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ

ВАРШАВА, 21 серпня. (Юрій Банахевич - УКРІНФОРМ). Американські зенітно-ракетні комплекси (ЗРК) "Петріот" можуть з'явитися у Польщі вже наприкінці 2009 або на початку 2010 року. Про це сьогодні у програмі "Сигнали дня" Польського радіо заявив міністр оборони РП Богдан Кліх, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.

Він повідомив, що напередодні у Варшаві досить успішно завершився черговий раунд польсько-американських переговорів, а наступний незабаром відбудеться у Вашингтоні. "Сподіваюся, що восени цього року переговори завершаться успіхом. У нас є ще кілька спірних питань, щодо яких маємо різні точки зору, однак з кожним наступним разом наші позиції зближуються", - підкреслив Б.Кліх. Він висловив глибоке переконання, що американці не відмовляться від своїх декларацій і вже в цьому або на початку наступного року перша батарея ЗРК "Петріот" з'явиться у Польщі. Урядовець поінформував, що одним з найважчих питань залишається визначення юридичного статусу перебування у Польщі американських солдат, які обслуговуватимуть ракети.

Міністр також зазначив, що доля елементів американської системи ПРО в Польщі та Чехії, що тісно пов'язувалась з розташуванням в РП ЗРК "Петріот", ще не визначена. Він повідомив, що адміністрація президента США Барака Обами досить серйозно вивчає усі позитивні та негативні сторони такого кроку, а остаточне рішення прийматиметься восени цього року.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=830167

sean

Відповіді

 • 2009.08.21 | Историк

  Трепещите персы и севкорейцы!

  Такие ставили в ФРГ вдоль железного занавеса, комплексов 12, кажется...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.21 | Shadow

   Re: Трепещите персы и севкорейцы!

   Таких комплексов тогда не было.

   А поляки молодцы, не то что чехи (у тех историческую память видать отбило).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua