МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

бубликоголова censored приборкує Одесу. це непросто

08/22/2009 | kotygoroshko
а дуже просто

всього навсьго, блокується єдина дорога з центра міста на селище Котовського
всього навсього, міліція перекриває дорогу від Пересепського мосту до селища Котовського (обласної лікарні) через кожен квартал

і в результаті, в 16.30 - 20 і т.д. на окружній одеській дорозі пробка в 3 ряди (асфальт, асфальт одним колесом і узбіччя одним, узбіччя) на кілометрів хз скільки - від цвинтаря біля двох стовбів до селища Котовського, пишуть що 30 км


а це порядка 100 000 людей в автобусах, машинах, маршрутках, заблокованих на 4-5 годин їзди у пробці
а все, здається, через те, що в Турції на час кризи підприємців звільнили від податків, а звичайних боржників банків від сплати боргів

а в Україні комсомольсько-уголовна censored з косою бубликом, не тільки збільшила податкове навантаження на підприємців, а ще й вирішила подоїти через збільшення арендної плати на ринкові

а коли працівники ринку впаяли новому директору, censored згадала про випадок в Росії, змальований Політковською - http://ru.wikipedia.org/wiki/Массовое_избиение_в_Благовещенске та http://web.archive.org/web/20060109092050/http://www.novayagazeta.ru/rassled2/militia/karta-blagoveshensk.shtml
і вирішила трохи "причесати" "катеринофілів"

а те, що до когось не доїде швидка, а хтось сидить п*ять годин в черзі без ліків чи інсуліна - то censored, менше народу - більше кіслороду
П.С. да, пара лінків з УНІАНу:
http://www.unian.net/ukr/news/news-332233.html про ринок і
http://www.unian.net/ukr/comments/332233 цікаві коментарі

Відповіді

 • 2009.08.22 | kotygoroshko

  опа! Юлька насрала, а Марков тут-как-тут підтирати (\)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-332303.html
  Тим часом, магістраль розблоковували, коли о 21.00 до учасників акції прибув член політради партії «Родина»
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.23 | kotygoroshko

   ога, УНІАН каже, що Марков це все й організував(\)

   Партія "Родина" спровокувала конфлікт на ринку "Північний"


   Громадськість Одеси вкрай стурбована новими проявами насильства, спровокованими напередодні Дня Незалежності України активістами створеної на гроші російських спецслужб партії «Родина».

   Про це йдеться у спільному зверненні обласних організацій партій і громадських організацій Одеси, направленому сьогодні Президенту, прем`єр-міністру, Генеральному прокурору, міністру внутрішніх справ і голові Служби безпеки України “у зв`язку із спровокованими кривавими зіткненнями і масовими безладами в обласному центрі”.

   «Події, що мали місце 21 серпня на ринку «Північний», в ході яких постраждали і звичайні громадяни, і співробітники міліції, - наголошується, зокрема, в документі, - стали прямим продовженням цілеспрямованої кампанії, що ведеться протягом кількох місяців, по штучному створенню в Одесі вогнища напруженості».

   «Хоча ніяких об`єктивних причин для спалаху насильства, а також актів саботажу і інформаційного терору, розв`язаного на підконтрольному «Родині» телеканалі «АТВ» не було і не буде, - підкреслюють підписанти звернення – лідери партії «Реформи і Порядок», УНП, Народного Союзу «Наша Україна», Республіканської Християнської партії, Християнсько-демократичного союзу, Гільдії одеських підприємців, Асоціації роботодавців у сфері торгівлі і громадського харчування «Фортеця», Одеської обласної асоціації роботодавців Півдня України, Спілки громадських організацій «Згода» та інших організацій.

   Більше того, на думку авторів документа, «керівництво Одеси і області зробили все необхідне, щоб конфлікт між власниками ринку «Північний» і групою орендарів було вирішено на користь обох сторін”.

   “Компроміс був фактично досягнутий, ставка орендної платні обмежена. Але саме у цей момент керівники «Родини» - МАРКОВ, БОВБОЛАН і КВАСНЮК стали підбурювати орендарів до повної відмови від сплати орендних платежів і фактичної експропріації ринку. Тактикою реалізації цих планів було вибрано силове захоплення ринку і перекриття життєво важливої автомагістралі”, - зауважують автори звернення.

   Вони зазначають, що «це не перший акт саботажу і не перша спроба чинити організований опір органам правопорядку з боку партії, що стоїть на відкрито антидержавницьких позиціях».

   «Проте, всупереч наявності неспростовних доказів особистої участі лідерів «Родини» у побитті політичних опонентів, застосуванні сили по відношенню до співробітників СБУ, організації масових безладів і актів саботажу, розпалюванні міжнаціональної і міжконфесійної ворожнечі, вони залишаються на волі. Замість адекватної і принципової реакції на антидержавницькі злочини ми дотепер бачили тільки спроби безпринципного загравання з насильниками і провокаторами з боку деяких високопосадовців», - наголошується у документі.

   Представники партій і громадських організацій Одеси вимагають «рішучих дій по відновленню законності, захисту прав жителів Одеси і національної безпеки України».

   «Якщо Президентові, прем`єр-міністру, Генеральному прокурору, міністру внутрішніх справ, голові Служби безпеки України не сила боротися з подібними явищами, то це означає, що в країні дійсно не залишилося жодного дієздатного інституту влади», - підсумовують автори спільного звернення.

   Як повідомляв УНІАН, 21 серпня на ринку «Північний» внаслідок відмови підприємців платити орендну платню за торгові павільйони сталися сутички з охоронцями ринку і підпал робочого кабінету директора ринку.

   За словами керівника міського управління міліції Едуарда ДОБРИНІНА, безлади і бійку спровокувала одна з політичних сил, в результаті постраждали два співробітники міліції.

   Після бійки група підприємців вирішила блокувати одну з найважливіших міських магістралей - 6-смугову Миколаївську дорогу, що з’єднує центр Одеси з 300-тисячним «спальним» житловим масивом Котовського.

   Магістраль розблоковували, коли о 21.00 до учасників акції прибув член політради партії «Родина» Сергій БОВБАЛАН.

   Партія виступила із заявою в захист підприємців ринку «Північний».


   постiйна адреса статтi:
   http://www.unian.net/ukr/news/news-332407.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.23 | Адвокат ...

    Я нічьо не пойняв... Які сь квасьнюки побили сбу-шників?

    І ґєті касьнюкі ще живі? Адєсса-мама, Ростов-триньдєц...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.23 | So_matika

     Не просто побили (UPD)

     Ті СБУшники спрацювали настільки непрофесійно, настільки облажались, що виступили для бандитів найкращою піар-командою, яку тільки можна вигадати. Фактично руками СБУ "родіну" перетворено з банди місцевих рейдерів на фігуранта політичного життя України.
     Коли Матіос поїхав з Одеси, маркови гучно святкували перемогу, навіть роздавали на вулиці квіти.

     ПС. Що тут буде в понеділок, важко собі уявити. "Братчики" анонсували марш на 3000 учасників, що мають з"їхатися з усіх міст. Назустріч їм вийдуть "Русский блок", "Славянское единство", ще якісь відморожені. "Родіна" в цей же час пікетуватиме облраду з приводу Північного ринку, і цілком може після цього приєднатися до туси.
     Купляти попкорн і дивитися це відіво мирним людям в понеділок не варто. Можна залишитися без щелеп.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.23 | Адвокат ...

      Да, блін... Вам паможет токмо "чістая бонба"...

      Або вірус анти-СМІ. Це дуже важке випробування. Ай`м вері соррі!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.23 | So_matika

       Або дідо Дарвін та його улюблена еволюція

       Бо електорат просовкових партій поступово вимирає, а їм на зміну приходить толерантніша (переважно) молодь, не трафлена життям в СРСР.

       Адвокат ... пише:
       > Це дуже важке випробування. Ай`м вері соррі!
       Угу. Місто поступово, але впевнено перетворюють на Крим - 2.0.
       А тих, хто мав би цьому опиратися (правоцентристські партії) практично знищив покидьок Гурвіц, "братчики" якого тільки підбурюють совків на агресію.
       Отут і живем, десу :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.23 | Адвокат ...

        Знаєте, кулєґо... що до молоді... Був би втішений, аби Ваші

        слова були щирою правдою. Бо оце бачив в телевізорі "в`юнношей" кримських на презентації книжки про Дивізію... бля! "Внукі "вязаних бєрєтов"!.. Середньовіччя, чєс`слово! Саюзь Міхаіла с Арханґєлом... тіко замість жідов,-- українці.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.23 | So_matika

         Та не всі ж вони такі, є й нормальні

         Адвокат ... пише:
         > "Внукі "вязаних бєрєтов"!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.23 | Адвокат ...

          Та я ж,-- тіко "ЗА!"

          Аби отих нормальних було більше! Бо СМІ,-- ака ЗМІ,-- ну Ви панімаєтє, апь чьом я,-- змальовують, принаймні, молодих кримчан,-- як онуків "вязаних бєрєтов". Іксня, але,-- "мейн стрім", аднака!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.23 | So_matika

           А ось вам і картінко (л)

           Цілком нормальні, толерантні і здорові розумом діти ростуть
           http://maidan.org.ua/static/news/2009/1251047887.html
           Так що еволюція руліт, а затулінські мамонти хай ідуть на північ. Льодовиковий період - це туди!
           Живе Одеса!
     • 2009.08.23 | Сергій Кабуд

      от харашо б їх усі 3000+маркових одразу чимось цікавим ..

 • 2009.08.22 | DADDY

  Я так і думав, що ніхто пальцем не поворухне

  21 серпня, п‘ятниця.
  • Протести підприємців ринку ПІВНІЧНИЙ проти збільшення ринкового збору закінчився масовими бійками підприємців та охорони ринку.(ІСТВ,1+1, УТ-1)
  Переконаний: ніхто з «еліти» не звернув увагу на цю подію, а даремно. Це не «бариги» побилися з «рекетирами». Це український середній клас (ну, ось такий він у нас середній клас – здебільшого на ринках, але шана йому тільки за те, що він хоч живий ще), це ознака того, що свавілля місцевих «князьків» та «баронів» досягло межі народного терпіння і за короткий час їх почнуть піднімати на вила і вішати на дверях їхніх офісів.
  https://maidanua.org/static/mai/1250938243.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.22 | So_matika

   Ти робиш рекламу Маркову та Кваснюку?

   Не очікувала...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.23 | kotygoroshko

    Марков - права рука Юлії Тимошенки

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.23 | Адвокат ...

     Ну... про Хам-су я не певен, а от спільного з Хам-сеєм

     кандидуйоза Таґіпки,-- 100-пудово!

     Хвішка в тім, що Хам-са з Хам-сеєм зара майже зкльопали спільний пул "тіхьнічєськіхь каньдідатовь". Далі буде вєсєлєй! Коли отії "тяґнічєськіє" почнуть кумєкать,-- "кто же навєрьняка станєт прєзіком?" Себто: кондом чоловічий, чи кондом жіночий,-- вот в чьом будєть "тіхьнічєськая ділєма"!
   • 2009.08.23 | DADDY

    Я не роблю рекламу Маркову та Кваснюку

    Тим більше не знаю хто такий кваснюк.
    Я намагаюсь привернути увагу влади до безвладдя в Одесі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.23 | So_matika

     Та привертали вже.

     DADDY пише:
     > Я намагаюсь привернути увагу влади до безвладдя в Одесі.
     Ющенка, власною персоною, носом тицяли. Вихід - нуль на масу.
     Юліща, яку ці риночні чекали з пікетом, проїхала повз них, білесенька, акі лєбєдіца, а потім в театрі розповідала: "Я тут поки їхала, бачила якісь мітинги - а як увійшла до храму мистецтва, то й зрозуміла: це все така суєта..."
     Через тиждень "суєта" вилилася в погром. Що далі?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua