МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ціна входу і виходу з бізнесу

08/23/2009 | Іван _Галенко
Секретаріат Ради підприємців пропонує зібрати, узагальнити й винести на розгляд Комісії питання, які актуальні підприємцям. Мною розроблена аналітична записка, в якій викладені деякі підходи до розуміння сфери діяльності Комісії. Звичайно, підприємці можуть безпосередньо звертатися до Ради підприємців office@kmu.gov.ua зі своїми проблемами. Я ж пропоную спочатку визначитися з проблемами підприємництва на концептуальному рівні, бо поки нам добре нам потрібно більше свободи, а як зле - більше турботи від бюджету, куди ми не хотіли платити, поки нам було добре. Та якби ще той бюджет не дерибанили... Та то тема іншої комісії чи робочої групи.
Отже, з повним текстом аналітичної записки Ви зможете ознайомитися тут: http://h.ua/story/219993/
Там і тут пошу формулювати свої пропозиції. Прошу звернути увагу, що мова опису проблеми не є поблемою, а от пункт Порядку денного прошу виписувати українською, бо перекладати нікому, усі на громдаських засадах.

Перше й установче засідання Комісії відбулося 15 липня 2008 року. Під час засідання були розглянуті пропозиції щодо змін деяких законодавчих актів. Водночас, були визначені критерії діяльності Комісії з питань реєстрації, ліцензування та дозвільної системи:
• Робота підприємств повинна бути максимально легкою і будь-яке регулювання повинне визначатися факторами безпеки споживачів, довкілля.
• При прийнятті рішень виходити з мотивів сторін у порушеному питанні.
• Проекти рішень та пропозицій повинні бути простими і реально спрощувати умови ведення бізнесу.

Відповіді

 • 2009.08.23 | Боровик

  Re: Ціна входу і виходу з бізнесу

  Перечитав, все цікаво. Морально підтримую, бажаю успіхів, готовий долучитися.
  Але я песиміст з приводу того що можна щось змінити і пропонований ваш шлях до змін через апеляції до тих хто "робить гроші" на проблемах бізнесу теж не надихає.
 • 2009.08.23 | zmej_gorynych

  Re: Ціна входу і виходу з бізнесу

  Я б ще пропонував (як, до речі Ви самі й пишете, проте якось нерішуче) виробити гуртом (і головно добитися прийняття!) механізми контролю за "пилянням" бюджету.
  Тіпо, ніх собі - ті, хто його наповнює (підприємці), не має жодного впливу не лише на його розподіл, а й на механізми контролю за розподілом!!! Нонсенс сцуко!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua