МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: перемога нашого народу підірвала тоталітарну імперію

08/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Відновлення України 24 серпня 1991 року - найзначніша перемога українського народу, вважає Президент Віктор ЮЩЕНКО. На цьому він наголосив під час державного прийому з нагоди 18-ї річниці Незалежності, що відбувається на території Національного заповідника «Софія Київська».

«Відновлення нашої держави 24 серпня 1991 року - найзначніша перемога нашого народу. Вона не лише змінила хід української історії. Підірвавши комуністичну тоталітарну імперію, вона змінила обличчя всієї Європи і всього світу», - цитує В.ЮЩЕНКА президентська прес-служба.

«Ми вдячні Богові, що незалежність була утверджена саме нашим поколінням», - сказав Президент.

За його словами, у цей святковий день “Україна складає шану всім національним героям, державним діячам, духовним лідерам, митцям, ученим, мільйонам українських воїнів і борців, які у різні часи творили Україну”.

«Безумовно, це є наше соборне свято. Свято, що єднає і наш дух, і час, і всі рідні українські простори... Наш вибір - це європейська демократична цивілізація, до якої належимо за своєю сутністю, природою, цінності якої ми творили разом з іншими народами», - наголосив Глава держави.

В.ЮЩЕНКО висловив упевненість, що сьогодні, з відродженням рідної мови, культури, історичної правди зміцнюється єдина українська політична нація.

«Україна - велика і вічна. Я вірю у наше майбутнє. Я вірю в щасливу долю Українського народу, - сказав В.ЮЩЕНКО. - ...Слава нашій свободі і слава нашій державності!»

Урочисте прийняття традиційно проводиться до Дня Незалежності за участі представників української влади, громадських, релігійних та культурних діячів, акредитованих в Україні дипломатів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-332492.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.23 | Олекса

  Re: Ющенко: перемога нашого народу підірвала тоталітарну імперію

  Дай Боже, Вам, Президенте, здоров"я, наснаги і терпіння!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.23 | Сергій Кабуд

   Ющенко ТАК!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua