МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СКУ вітає українців з Днем Незалежності

08/24/2009 | Yevgeniya Petrova [Ukrainian World Congress]
Світовий Конґрес Українців щиро вітає Ієрархів і душпастирів українських Церков у всьому світі, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради України, членів складових організацій Світового Конґресу Українців та громадських провідників, а також усіх українців в Україні та в діаспорі з найголовнішим національним святом українського народу - Днем незалежності України!

Законодавчо закріпивши вікові прагнення українського народу жити у самостійній суверенній державі, проголошення Акту незалежності України 24 серпня 1991 року стало визначною подією в історії Української держави та започаткувало собою новий етап у її розвитку.

Цього року все світове українство відзначає 18-ту річницю незалежності України. Нам випала велика честь бути учасниками творення нової Української держави. Разом з тим це покладає на нас велику відповідальність перед прийдешніми поколіннями, а також перед тими, хто століттями відстоював право нашого народу бути господарями на своїй землі.

Протягом усієї своєї діяльності Світовий Конґрес Українців безперестанно і наполегливо робив усе можливе, щоб Україна стала вільною і самостійною, а від 1991 року - докладає зусиль до утвердження незалежної України.

Нехай же цей день надихає всіх українців світу на подальші добрі справи задля національного відродження та розбудови України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та віри у краще майбутнє України і українського народу.


Світовий Конґрес Українців

Президент Евген Чолій
Генеральний секретар Стефан Романів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua