МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Промова Президента України з нагоди 18-тої річниці Незалежності

08/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Дорогий Український народе,

Високодостойні офіцери і воїни України,

Усі шановні співвітчизники,

Світове українство,

Вітаю вас з 18-тою річницею Незалежності України.

Для нашої сучасної історії 24 серпня - головна, найвизначніша дата в житті.

Та я розпочну зі слів, які стосуються не дати, а нас усіх.

Це - символічне Українське Вірую, яке сьогодні може і повинен сказати кожен з нас незалежно від поглядів, походження чи віри:

«Вірую у те, що є українцем, і хочу добра своїй Батьківщині.

Вірую у наше національне «я» і хочу поширювати його рідною землею, як добрий і мудрий господар поважаючи і оберігаючи кожну іншу самобутню культуру, що її народжено тут, на нашій землі.

Вірую у приналежність до великого Українського народу, його тисячолітніх символів, історії, долі, перед якими відчуваю й особисту відповідальність, бо вона стосується й мого життя і життя моїх дітей і моїх онуків.

Вірую і шаную нашу державу і власним зусиллям дбаю про її зміцнення та безпечне і заможне життя рідної нації, моїх співвітчизників і наших сімей.

Вірую у нашу соборну здатність досягати великих цілей».

Будь-які поділи маліють перед усвідомленням нашої справді великої ідеї у новому часі: це творення єдиної Української нації - сучасного національного, політичного і громадянського організму, що охоплює всіх без винятку громадян України.

Говорю не про абстрактні речі.

У День незалежності, насамперед, апелюю до національної ідеї, бо вона є єдиним ключем до нормального життя всіх українських громадян і всієї нашої Української держави.

Без цього усвідомлення нам не під силу жодне випробування.

Альтернативи для національної ідеї не було, немає і ніколи не з'явиться. Все інше неминуче виявить свій похідний і другосортний характер.

Наша мета - створення національної держави у новітньому, модерному сенсі.

Йдеться про появу у громадянина почуття «рідності» зі своєю державою, що відтак дасть відчуття господаря, а отже внутрішньої сили і незалежності для повноцінного захисту своїх політичних, економічних і соціальних прав.

Я звертаюся до всіх нас: україномовних і російськомовних, православних, греко-католиків, всіх християн, мусульман та іудеїв, до нашого селянства, інтелігенції, робітництва і військових: немає між нами різниці, з думкою про майбутнє ми зобов'язані йти шляхом творення єдиної нації, бо лиш її моноліт захистить і вбереже нас у новому столітті.

Я звертаюся до всього світового українства.

Разом нас не десять, не двадцять, не сорок, а сімдесят мільйонів. Це перетворює нас у світову силу, здатну приносити користь рідній державі.

Проблеми, які переживає Україна, мають важку і, я б сказав, складну природу.

Про ці об'єктивні фактори, глибоко переконаний, треба сказати прямо, без розпачу.

А саме. Україна є посттоталітарною державою.

Це, насамперед, наклало колосальний відбиток на традиції і спосіб управління країною і функціонування її державного апарату.

По суті, казарму, яку споруджували 70 років, нам за 18 років доводиться перебудовувати на нормальний будинок. Хоча всі елементи конструкції були призначені для казарми, та й архітектори звикли будувати тільки казарми.

Та це лиш менша частина. Найскладніше те, що люди звикли до постійного опікунства, покровительства з боку держави, яке по-мінімуму - на рівні, по суті, бідності - видавала і до якого привчала всіх своїх «гвинтиків» радянська система незалежно від якості праці чи реальних здобутків цієї праці.

Звідси - замкнене коло: люди не цінують результати своєї праці, чекають на всезагальну підтримку від держави і створюють поживний ґрунт для політичного популізму. Звідси - популярність популістів у суспільстві та політиці. Звідси - сподівання на міфічну «сильну руку».

Україна - постколоніальна країна.

Один із головних результатів такого її стану - це домінування чужого своєму народу капіталу - непродуктивного, нетворчого, зв'язаного на колишню метрополію.

На відміну від національного капіталу для цих «великих грошей» наша земля - це просто територія, джерело збагачення і слухняний трудовий ресурс. Такий капітал, який залежний від колишньої імперії і їй прислуговується, зневажає власну країну і не підтримує ані її, ані її культуру.

Україна - ще й постгеноцидна нація.

Постгеноцидний статус України означає, за Джеймсом Мейсом, по-перше, «вбивство розуму нації», тобто розтерзаність її інтелектуальної еліти, по-друге, люмпенізацію села, що відчутно гальмує аграрну реформу, по-третє, спотворення світосприйняття та власної історії і низьку національну солідарність між різними верствами населення.

Хочу підкреслити без образ: ці чинники є об'єктивні.

Не має значення, хто буде президентом України чи прем'єром, хто визначатиме ці проблеми чи ні, хто їх визнаватиме чи ні - виклики все одно діятимуть, як невидима радіація після Чорнобиля.

І подолання цієї дії, вихід на нові обрії нашого розвитку - наше об'єктивне «домашнє завдання» на наступні роки нашого розвитку.

Вважаю, найважливіше - не опустити руки і не зупинятися.

Я дуже хочу додати нам усім впевненості, втім не пустої і не голослівної.

Різко відкидаю будь-які слова про слабкість України, чи тим паче про якийсь «її проект». Це - зневажливі словеса, в яких вправляються новітні малороси і відверті противники України.

Ми - держава. Міцна і велика. З великим запасом стійкості. Нам не 18 років. За нами стоїть тисячолітня історія нашої держави України-Русі.

Наша держава відбулася і її новітнє відновлення - це виняткове історичне досягнення всього Українського народу. Україна була, Україна є, Україна завжди буде.

Відверто говорячи про наші проблеми, ми повинні з гідністю відзначати і цінувати кожне загальнонаціональне наше досягнення.

За останні п'ять років Україна зробила, безумовно, багато. Ми стали іншими.

Ми - вільна і демократична країна. У минуле відійшла система політичної цензури, переслідувань. Двічі на вільних виборах до влади приходила опозиція. Це - реальні докази і доконані факти існування демократії і свободи.

Далі. Україну визнано країною з ринковою економікою. Ми вступили у Світову Організацію Торгівлі, позбулися дискримінаційних торговельних обмежень, які діяли півтора десятки років.

Ми здолали колосальну дистанцію у відносинах з Європейським Союзом. Вже найближчим часом очікуємо на справді історичну подію - укладання з ЄС угоди про асоціацію Україна - Європейський Союз. Цей результат був немислимий навіть ще чотири роки тому. Сьогодні працюємо над угодою про об'єднання енергосистем Україна - ЄС, сьогодні працюємо над зоною вільної торгівлі Україна - Європейський Союз.

Поступово ми об'єднуємося з європейським простором у всіх важливих сферах - від енергетики до освіти.

Саме якраз у руслі європейських стандартів ми провели реформу освіти, започаткували нову систему справедливих зовнішніх тестувань у вищі навчальні установи, приєдналися до Болонського процесу, ввійшли в єдиний освітній європейський простір.

Ми розпочали реформу Збройних Сил. До одного року скорочено термін строкової служби. Армія переозброюється - на озброєння війська прийнято майже 80 нових зразків, у тому числі новітній танк «Оплот», який ви побачите сьогодні на Хрещатику. Ми бачимо мету і я впевнений, що вона буде досягнута, - армія стане професійною. До неї повернеться повага влади, а не тільки всіх громадян.

Завдяки правильним крокам зупинено критичні демографічні процеси. У 2009 році ми зафіксували найвищу за 18 років народжуваність. А чисельність дітей, яких усиновлюють наші громадяни, зросла майже на 40%.

За рік в Україні вже народжується більше, ніж півмільйона українців - такого у нас не було за останні 18 років.

Ми заклали нові стандарти соціальної політики, які дозволили майже втричі підвищити середню зарплату в Україні і збільшити реальні доходи людей. За останні чотири роки ми вдвічі збільшили національний бюджет країни. Таких показників Україна не мала в своїй попередній історії.

Я впевнений, глибоко переконаний - ми витримаємо удар і економічної кризи.

Сьогодні це питання, очевидно, найгостріше.

Як Глава держави я ціную зусилля всіх професіоналів, які взялися до справи, попри увесь тиск політичного і виборчого популізму.

Я говорю про це абсолютно спокійно і з твердою впевненістю, і не для гарного слівця.

Я добре пам'ятаю, коли в час мого головування в Національному банку України була зупинена галопуюча гіперінфляція - вона тоді складала 1 тисяча 182% на рік, введена в обіг стійка тверда гривня, створена ефективна банківська система України.

Я добре пам'ятаю, коли в час мого головування в уряді України було припинено вперше спад виробництва у країні, вперше скорочено державний борг України, вперше було прийнято бездефіцитний бюджет України, не допущено зовнішнього дефолту - про який з ранку до вечора говорило журналістське і політичне коло, ліквідовано бартер, забезпечено реальне зростання ВВП і повноцінно виплачено борги, і поточну пенсію і зарплати людям.

Тоді ми здолали серйозніші проблеми і створили підвалини для нормального розвитку нашої національної економіки.

Ми досягли успіху, тому що діяли системно, впроваджуючи розумні ринкові принципи, не обманюючи виборців і не роздаючи ані «подачок», ані пустих обіцянок. Ми були чесні зі своїм суспільством.

Цей досвід, я глибоко переконаний, є для нас безцінним. Він потрібен нам для нових завдань.

Я не втрачаю надії, що уряд і опозиція почують думку Глави держави, але більшою мірою я звертаюся до нашого народу.

Мій стратегічний план має три принципові позиції.

Перше. Ми повинні продовжити курс для справжнього національного відродження України.

Велика робота вже зроблена. Держава говорить з позиції національної ідеї. Ми розпочали масштабну працю з відновлення історичної правди і пам'яті. Ми дали поштовх для утвердження в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви. Користуючись нагодою, я з цієї високої трибуни звертаюся до українського православного духовенства - розпочніть свій міжконфесійний діалог. Це ваш обов'язок. Пам'ятайте, що духовна єдність сьогодні Україні потрібна як ковток повітря.

Ці зусилля не можуть припинятися. Відтак найважливіший акцент треба зробити на новітній інформаційній політиці України.

Саме вона разом із заохоченням наших медіа, кіновиробництва і книговидання має стати головним інструментом для популяризації української національної ідеї - ідеї культурної і духовної єдності серед усіх верств нашої спільноти.

Друге. Ключовий і безальтернативний засіб навести порядок в нашій державі - це конституційна реформа.

Я твердо наполягаю на конституційних змінах, які повинні виправити всі нинішні протиріччя.

Я виступаю за сильну державну владу з демократичним розподілом повноважень, обов'язків і відповідальності між усіма гілками влади.

Я вимагаю скасувати депутатську недоторканність. Це є приниза для українського суспільства.

Я пропоную чисельно зменшити наш парламент і збільшити повноваження регіонів. Цього вимагає час, свобода і демократія.

Я вимагаю гарантувати найжорсткішу підзвітність парламентських партій перед виборцями і запровадити принцип «відкритих списків», які дозволять обирати не лише партію, але й окремого депутата.

Мої пропозиції - викладені у проекті змін до Основного Закону нашої держави, які я представив до парламенту у березні поточного року.

Досі Верховна Рада не спромоглася розглянути їх. Я переконаний, і не спроможеться.

Відтак хочу оголосити, що підписую Указ про проведення загальнонаціонального обговорення проекту Конституції, внесеного Президентом України. Я готовий вислухати думку кожного українця.

Вірю, що таке обговорення викличе широку громадську реакцію, яка змусить членів парламенту подбати не про свої крісла, а про свій народ.

Третє. Я пропоную цілісний план економічного оздоровлення України.

Це - мій досвід і знання як колишнього голови Національного банку і голови українського уряду.

Його основні пріоритети - прості, чіткі і конкретні.

Перше. Це - відновлення фінансової стабільності. Сильні гроші, низька інфляція, сильна бюджетна політика - ось три речі, які забезпечують первинне, належне відновлення фінансової стабільності. Далі. Зменшення оподаткування бізнесу, спрощення адміністрування податків.

Далі. Це - сприяння зовнішнім і вітчизняним інвестиціям, і особливо в контексті Євро-12. Йдеться про десятки мільярдів доларів інвестицій, клімат яким ми повинні сформувати через професійну систему влади.

Це - підтримка конкурентоспроможного українського виробника, зосередження влади на потенційних точках економічного зростання, а отже на підтримці малого і середнього бізнесу.

Це - створення і введення повноцінного ринку землі, зняття мораторію, перетворення аграрного сектору на одну з основ нашого експортного потенціалу держави.

Це - узгоджене проведення реформ пенсійного забезпечення, охорони здоров'я, захисту матері і дитини.

Найбільше, чого потребує сьогодні Україна - це не переочікувати кризу, а реформуватися.

Головним критерієм роботи як центральної, так і місцевої влади має стати показник тривалості нашого життя, приросту населення і зниження динаміки соціально-небезпечних хвороб, соціальні стандарти.

Мій план стосується всіх сфер економічного і соціального життя держави і людини.

В його основі - головний принцип: криза має бути використана для радикальних реформ, а не для виборів.

Саме такі кроки здатні відкрити для України нову перспективу, прокласти дорогу для економіки знань і використати всі національні переваги в науці, освіті і наукових технологіях.

Мій план - реалістичний, його мета абсолютно досяжна.

Через кілька місяців в Україні відбудуться нові президентські вибори.

Як Президент я гарантую, що виборчий процес і голосування будуть здійснені вільно, чесно і законно.

Я впевнений, що чергові спроби політичних змов на цих виборах будуть провалені.

Вірю, що своє авторитетне слово про нещодавні зміни до виборчого законодавства скаже Конституційний суд України, не допустивши порушення демократії, прав і свобод українців.

Маємо бути свідомі - на цих виборах вирішуватиметься не лише політичне життя країни, але й наш великий цивілізаційний вибір: куди ми йдемо - назад, у вчора, чи ми йдемо вперед.

На шальках терезів - наше безпечне і заможне майбутнє або консервація кланів, які вже знову ділять країну на двох.

Я обираю сильну національну державу.

Я обираю силу і гідність, яка поставить на місце не лише місцевих «феодалів», але й зовнішніх «панів», які хочуть визначати, як нам жити.

Я обираю рівноправну і повноцінну участь нашої держави у житті Об'єднаної Європи.

Я вибираю свободу і наші національні інтереси.

Я впевнено і спокійно дивлюся вперед.

Нашій новітній державі - вісімнадцять років.

За нами - тисячолітня історія нашої ж держави України-Русі.

Попереду - велике майбутнє.

Я пишаюся тим, що я є українцем.

Я пишаюся нашою державою.

Я пишаюся нашим народом.

Слава вам, дорогі браття і сестри!

Слава Тобі, Українська державо!

Нехай вічно майорить над нами великий стяг свободи, який захищають наші війська і наші серця.

Слава Україні!

http://www.president.gov.ua/news/14759.html

Відповіді

  • 2009.08.24 | yes

    Промова Президента України з нагоди 18-тої річниці Незалежності

    Хороша промова людини сповненої національної гідності і гордості за свій народ.

    Томенко уже встиг відкоментувати - футуристичні плани. Типу бути Україні гарантовано на двох поділеній.

    Якщо буде все за планом Ющенка, то два місяці на обговорення, два на організацію референдуму. 1 грудня референдум і нові правила на президентських виборах.
  • 2009.08.24 | Shadow

    Re: Промова Президента України з нагоди 18-тої річниці Незалежності

    > Третє. Я пропоную цілісний план економічного оздоровлення України.
    > Це - мій досвід і знання як колишнього голови Національного банку і > голови українського уряду.
    > Його основні пріоритети - прості, чіткі і конкретні.
    > Перше. Це - відновлення фінансової стабільності. Сильні гроші,
    > низька інфляція, сильна бюджетна політика - ось три речі,
    > які забезпечують первинне, належне відновлення фінансової стабільності.

    "Если меня выберете - первые три месяца ваабще красть не буду! (потому что уже накрал достаточно)" :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.24 | Адвокат ...

      Це Ющ сказав, чи "Бєтховен навєял"?

      Shadow пише:


      > "Если меня выберете - первые три месяца ваабще красть не буду! (потому что уже накрал достаточно)" :lol:
  • 2009.08.24 | 123

    промова як така хороша, але ж не варто було мішати

    в одній промові звернення Президента Ющенка до народу з нагоди Дня незалежності і заяву кандидата в Президенти Ющенка з агітацією на користь себе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.24 | yes

      Re: так воно ж нероздільне. Без Ющенка цього б не було.

      Хтось десь чув, щоб єврейська, російська чи татарська громада поставила пам"ятник замордованим голодом українцям, чи впалим у боях за Україну.

      Вони будують свої церкви, синагоги, мечеті, вони ставлять свої пам"тники царям та царицям, голокосту та иусульманським святиням.

      Не потрібно великої уяви, щоб зрозуміти, що при президентах Януковичу, Тимошенко чи Яценюку навіть те позносять, що Ющенко набудував, а натомість набудують голови мертвих корів, різне залізяччя під видом великої культури та стовпи царям, щоб українці завжди пам"ятали чиїми кріпаками були і хто з них шкуру дер.
    • 2009.08.24 | OLexandra

      Тимошенко завжди мішає промови з різних нагод з агітацією

      за себе
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.25 | 123

        тим самим така практика не перетворюється з несмака на щось інше

    • 2009.08.26 | Andrij

      Що значить агітувати за сeбe?

      Людина має гордитись тим, що вона зробила на користь Україні. Прeзидeнт також має святий обов"язок пояснити свої майбутні плани. Ганьбити Прeзидeнта за роз"яснeння своїх планів є принаймні нeкорeктно стосовно тих, хто хочe знати ці рeчі.
  • 2009.08.24 | Хвізик

    Ющенко - ТАК

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.24 | Hadjibei

      Прмова добра

      Сіль на рану 5 колоні на чолі з тімашенка і януковічєм.
  • 2009.08.24 | Sean

    незла промова, шкода що мало хто почув

    зокрема - у києві наживо через відсутність озвучки



    Майдан-ІНФОРМ пише:
    >
    > Ми - держава. Міцна і велика. З великим запасом стійкості. Нам не 18 років. За нами стоїть тисячолітня історія нашої держави України-Русі.

    До речі, от і варто святкувати у цей день відновлення, а не створення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.25 | Арій.

      Сила промови корелюється з силою особистості, що її виголошує

      (Арій)
    • 2009.08.26 | Мартинюк

      Почули - був на Азовщині, краєм вуха чув розмови ,мовляв "круто.

      Особливо сподобалося про панів ззовні і холопів всередині.
  • 2009.08.25 | Slavix

    Є раціональні моменти

    Але загалом промова нагадує фірмову фасовану сметану з фастфуду типу "Швидко": півлітрове пластикове розфарбоване відро, а сметани пів краплі і та по дну розмазана.
    Промови не чув лише читав, але думаю, що на слух би не сприйняв: сумбурно, некоректно побудовані речення, сплутані відмінки і т.п. тобто Ющенко повернувся до свого старого стилю (було діло, почав виправлятися, але знов узявся за старе): з претензією на пафос нагромадити купу слів, які на його думку "маленькі пересічені" не зрозуміють, але розкриють варєжку типу: солідний дядька в пижняку ділу каже.
    А ляп про армію типу "поверне повагу не лише народу, але і влади" ващє ульот і це з вуст верховного головнокомандувача...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.25 | yes

      Ну і що може зробити головнокомандуючий, якщо ВР не фінансує арм

      Оголосити надзвичайний стан і танками піти на Грушевського? Ви наче придурюєтеся і не бачите різниці між президентом, як головнокомандуючим і Урядом та ВР, які пишуть бюджет і від них залежить, яка боєхдатність армії буде.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.25 | Slavix

        Re: Ну і що може зробити головнокомандуючий, якщо ВР не фінансує арм


        > До неї повернеться повага влади, а не тільки всіх громадян.

        Тобто виходить, що влада армію не поважає і це констатує найвища посадова особа в державі, ніби так і треба.

        yes пише:
        > Оголосити надзвичайний стан і танками піти на Грушевського?

        А нафіга? Розумію, це мало не єдиний спосіб посидіти нанайчикам у владних кріслах, але що з цього армії???

        > Ви наче придурюєтеся і не бачите різниці між президентом, як головнокомандуючим

        В тому то і справа, що замість того, щоб висловити армії від імені влади і народу свою повагу в день параду, патякає, що армія повинна повертати собі повагу влади.

        > і Урядом та ВР, які пишуть бюджет і від них залежить, яка боєхдатність армії буде.

        Замість щось зробити шукаємо винних: срав не я і дупа не моя... Набридло!!! :( Військовий міністр - президентський, за його пропозиції до бюджету міг би і повоювати, замість фінансування мистецьких арсеналів ДУС-і та інших брязкалець... Щось не пам"ятаю, щоб вносилися законопроекти про зміни до бюджету про збільшення фінансування ЗСУ, хоча Президент має право законодавчої ініціативи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.25 | ak1001

          ...Щось не пам"ятаю...

          а те як в нас приймається бюджет ви ще памя'таєте?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.25 | Slavix

            Re: ...Щось не пам"ятаю...

            ak1001 пише:
            > а те як в нас приймається бюджет ви ще памя'таєте?

            А гдє Ви відєлі парядак? (с)

            Хоча б спробувати щось зробити було можна для армії, а не тільки для меморіалів і глечиків?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.25 | yes

              Більшість меморіалів та глечиків робляться за гроші меценатів

              Типу, далі до Вас не доходить? І треба кожного разу пояснювати, що армію утримує уряд відповідно до законів прийнятих ВР, а не на любительському чи спонсорському рівні.

              А коли до Вас дійде?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.08.25 | Slavix

                Re: Більшість меморіалів та глечиків робляться за гроші меценатів

                Ага. Не пригадуєте, чим підмаслили Ющенка, щоб він підписав бюджет?

                yes пише:
                > Типу, далі до Вас не доходить?

                Що до мене має доходити? Мантра, що Ющенко цяця, а все шо кака то винні Уряд і Парланемт (або підступні москалі, накрайняк)?

                > І треба кожного разу пояснювати, що армію утримує уряд відповідно до законів прийнятих ВР,

                А треба пояснювати, що в Президента є право законодавчої ініціативи, право вето, право на звернення в КСУ і хоч яка, але недофракція в парлементі, посада Голови РНБО і попри те він пальцем об палець не тицьнув аби ХОЧ ЩОСЬ зробити, натомість виголошує зневагу до військових, буцімто вони мають повернути повагу влади... І це після того, як армія (на чолі з поганим міністром)єдина однозначно виступила на його захист (оголосила підтримку), коли Януковичі бешкетували.

                > а не на любительському чи спонсорському рівні.

                Можна і частково на спонсорському через створення відповідних державних цільових фондів або за кошти від участі в миротворчих місіях але це питання філософське.
                >
                > А коли до Вас дійде?

                Що саме? Невідповідність Ющенка займаній посаді, на яку він знов претендує, визнаючи при цьому, що корисного нічого зробити не може бо не вистачає повноважень???
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.08.26 | yes

                  Re: Більшість меморіалів та глечиків робляться за гроші меценатів

                  Slavix пише:

                  > Що саме? Невідповідність Ющенка займаній посаді, на яку він знов претендує, визнаючи при цьому, що корисного нічого зробити не може бо не вистачає повноважень???

                  Як це не має користі! Він організовує меценатів та спонсорів на будівництво меморіалів та "ліплення горщиків". У межах тих повноважень він є стримуючою складовою для злодійні та маленьких сталінчиків. Жодна інша особа цього робити не буде, а просто примкне до одного з таборів і буде розкрадати наввипередки те, що ще залищилося в Україні.

                  Всі ці десятки мільярдів зайшли в Україну винятково під ім"я Ющенко. Трохи його положення політичне захиталося, як половина тих мільярдів пішла спішно назад. Не буде його - за тиждень все виведуть з України. буде повний голяк у банках, станок в НБУ у три зміни працюватиме.

                  Що, ще не дійшло?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.08.26 | Slavix

                    Re: Більшість меморіалів та глечиків робляться за гроші меценатів

                    yes пише:

                    > Як це не має користі! Він організовує меценатів та спонсорів на будівництво меморіалів та "ліплення горщиків".

                    Це чудово, але це ж саме роблять тисячі дружин дипломатів та бізнесменів по всьому світу без президентських повноважень.

                    > У межах тих повноважень

                    Якби ж...

                    > він є стримуючою складовою для злодійні та маленьких сталінчиків.

                    Стримуючою складовою був Кучма. А Ющенко, складається враження, просто не перетинається з цими проблемами, як паралельні лінії в геометрії Евкліда (ну, хіба коли крісло під ним хитається робить пакості політичним конкурентам).

                    > Жодна інша особа цього робити не буде, а просто примкне до одного з таборів і буде розкрадати наввипередки те, що ще залищилося в Україні.

                    Нескромне питання: Ви Ющенко або будете розкрадати наввипередки? ;)
                    >
                    > Всі ці десятки мільярдів зайшли в Україну винятково під ім"я Ющенко.

                    Ті які прогойдали на міжбанківській "гойдалці", заклавши в кабалу дітей та онуків?

                    > Трохи його положення політичне захиталося, як половина тих мільярдів пішла спішно назад.

                    ???

                    > Не буде його - за тиждень все виведуть з України.

                    Побачимо.

                    > буде повний голяк у банках,

                    А зараз повняк ?!?!

                    > станок в НБУ у три зміни працюватиме.

                    А зараз у скільки?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.08.26 | yes

                      Про Кучму-стримувача - це було дуже вдало сказано

                      Slavix пише:
                      >
                      > Стримуючою складовою був Кучма.

                      Для мене це означає, що мій опонент у дискусії є просто безнадійний і його переконувати - час губити.

                      Кучма до того настримувався, що ще трохи і його б люди за ногу на ліхтар біля пошти підвисили б.
      • 2009.08.25 | samopal

        А подати кандидаатуру міністра йому теж Парламент не дає?

        Чи йому так вигідніше - можна більше нити та стогнати про засилля невдячних застарілих українців та їхніх прокремлівських представників у Верховній Раді? :p
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.26 | Andrij

          Який стосунок між призначeнням міністра та нeдаванням грошeй?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.26 | samopal

            Може б призначив такого, який менше краде?

            Чи хоч старого повернув.... Той його чим не влаштовував?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.26 | Д. А.

              Re: Може б призначив такого, який менше краде?

              samopal пише:
              > Чи хоч старого повернув.... Той його чим не влаштовував?

              Може тим, що крав забагато?
      • 2009.08.25 | Арій.

        Так і нащо нам такий главнокомандуючий

    • 2009.08.26 | Andrij

      Re: Є раціональні моменти

      Slavix пише:
      > Але загалом промова нагадує фірмову фасовану сметану з фастфуду типу "Швидко": півлітрове пластикове розфарбоване відро, а сметани пів краплі і та по дну розмазана.

      Дe та коли ви такe бачили?

      > Промови не чув лише читав, але думаю, що на слух би не сприйняв: сумбурно, некоректно побудовані речення, сплутані відмінки і т.п.

      А цитату можна?

      > тобто Ющенко повернувся до свого старого стилю (було діло, почав виправлятися, але знов узявся за старе): з претензією на пафос нагромадити купу слів, які на його думку "маленькі пересічені" не зрозуміють, але розкриють варєжку типу: солідний дядька в пижняку ділу каже.

      Cкладається вражeння, що вам просто нe до вподоби Ющeнко.

      > А ляп про армію типу "поверне повагу не лише народу, але і влади" ващє ульот і це з вуст верховного головнокомандувача...

      Повeрнути повагу армії з боку влади пора вжe давно. Молодeць, правильно сказав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.26 | Slavix

        Re: Є раціональні моменти

        Andrij пише:
        > Slavix пише:
        > > Але загалом промова нагадує фірмову фасовану сметану з фастфуду типу "Швидко": півлітрове пластикове розфарбоване відро, а сметани пів краплі і та по дну розмазана.
        >
        > Дe та коли ви такe бачили?

        Останній раз в "Швидко" на Лук"янівці тижні зо два тому. Щоб поїсти борща з варениками довелося замовляти 4 порції сметани, хоча судячи з обсягу тари достатньо було б і однієї.
        >
        > > Промови не чув лише читав, але думаю, що на слух би не сприйняв: сумбурно, некоректно побудовані речення, сплутані відмінки і т.п.
        >
        > А цитату можна?

        Будь-ласка, для прикладу:
        Альтернативи для національної ідеї не було, немає і ніколи не з'явиться.
        Коректно:
        Альтернативи національній ідеї не було, немає і ніколи не з'явиться.
        >
        > Cкладається вражeння, що вам просто нe до вподоби Ющeнко.
        >
        Не просто, а на посаді Президента не до вподоби. На посаді Прем"єра або в НБУ не можу не відзначити здобутків.
        >
        > Повeрнути повагу армії з боку влади пора вжe давно. Молодeць, правильно сказав.

        Як найвища посадова особа в державі констатував, що влада не поважає армію. Ульот.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.27 | Andrij

          Re: Є раціональні моменти

          Slavix пише:
          > Будь-ласка, для прикладу:
          > Альтернативи для національної ідеї не було, немає і ніколи не з'явиться.
          > Коректно:
          > Альтернативи національній ідеї не було, немає і ніколи не з'явиться.

          Дурнички, вибачтe. Пeрший варіант приємніший за звучанням та аж ніяк нe є нeкорeктним.


          > > Повeрнути повагу армії з боку влади пора вжe давно. Молодeць, правильно сказав.
          >
          > Як найвища посадова особа в державі констатував, що влада не поважає армію. Ульот.

          Ульот - цe та систeма влади, дe виконавча гілка влади можe лeгко порушувати закон - дeржавний бюджeт України. Щось мeні кажe, що ви підтримали цe нeподобство. Хай нам всім будe гіршe, аби тільки довeсти, що Прeзидeнт у нас поганий.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.27 | Slavix

            Re: Є раціональні моменти

            Andrij пише:
            >
            > Дурнички, вибачтe. Пeрший варіант приємніший за звучанням та аж ніяк нe є нeкорeктним.

            Ну, навіть в початковій школі такі дурнички підкреслювали червоним і на полях ставили букву "М". А щодо приємності звучання, то справа смаку, комусь крім ХАРЄ КРІШНА все вухо ріже. В кожного свої цінності або свої кумири.
            >
            > Ульот - цe та систeма влади, дe виконавча гілка влади можe лeгко порушувати закон - дeржавний бюджeт України.

            Одне ні виправдовує ні заперечує інше.

            > Щось мeні кажe, що ви підтримали цe нeподобство.

            Не підтримав, але обговорення дій уряду/парламенту/воріженьків в цій темі вважаю офтопом. Крім того, посилання на чужі вади не вважаю виправданням, а тим більше виправленням власних. Особисто в мене до всієї влади основна претензія: замість того, щоб працювати та виправляти ситуацію кидаються одне в одного какашками: той винний, той винний, а зате той ще гірший..., прошу вибачення в народу замість того гівнюка, який у всьому винний.
            Баби базарні :(

            > Хай нам всім будe гіршe, аби тільки довeсти, що Прeзидeнт у нас поганий.

            Не знаю наскільки і кому стало гірше від моєї суб"єктивної оцінки промови.
            Як виборець, не приховую, що наразі не маю наміру підтримувати на наступних виборах цього кандидата та маю право агітувати проти, яке й реалізовую, надаючи оцінку його діяльності на конкретно-займаній посаді, намагаючись бути неупередженим.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.28 | Andrij

              Re: Є раціональні моменти

              Slavix пише:
              > Ну, навіть в початковій школі такі дурнички підкреслювали червоним і на полях ставили букву "М".

              Нe вигадуйтe. Або, запам"ятали з російських уроків?

              > > Ульот - цe та систeма влади, дe виконавча гілка влади можe лeгко порушувати закон - дeржавний бюджeт України.
              >
              > Одне ні виправдовує ні заперечує інше.

              Тобто, як цe, нe виправдовує??? Уряд нe платить військовим з бюджeту, а ви звинувачуєтe інших.

              > замість того, щоб працювати та виправляти ситуацію кидаються одне в одного какашками: той винний, той винний, а зате той ще гірший..., прошу вибачення в народу замість того гівнюка, який у всьому винний.
              > Баби базарні :(

              Дякую за вашу щирість. Ви сами так і вигллядаєтe - базарною бабою. Замість допомогти вирішити проблeми з урядом та конституцією, звинувачуєтe когось щe.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.08.28 | Slavix

                Re: Є раціональні моменти

                Andrij пише:
                > Slavix пише:
                > > Ну, навіть в початковій школі такі дурнички підкреслювали червоним і на полях ставили букву "М".
                >
                > Нe вигадуйтe. Або, запам"ятали з російських уроків?

                "М" на полях означає мовленнєву помилку. Яким це чином до російських уроків?
                >
                > > Одне ні виправдовує ні заперечує інше.
                >
                > Тобто, як цe, нe виправдовує???

                А так, обоє рябоє: уряд гроші жме Президент словом принижує на військовому параді.

                > Уряд нe платить військовим з бюджeту,

                Не заперечую.

                > а ви звинувачуєтe інших.

                Не звинувачую, а надаю оцінку в даному випадку ЛИШЕ ПРОМОВІ В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
                >
                > > замість того, щоб працювати та виправляти ситуацію кидаються одне в одного какашками: той винний, той винний, а зате той ще гірший..., прошу вибачення в народу замість того гівнюка, який у всьому винний.
                > > Баби базарні :(
                >
                > Дякую за вашу щирість.

                Нема за що: маю таку ваду.

                > Ви сами так і вигллядаєтe - базарною бабою.

                А Ви порушником правил форуму в частині переходу на особистості.

                > Замість допомогти вирішити проблeми з урядом

                Які саме проблеми з урядом і в який спосіб Вам допомогти вирішити? Якщо Ваша ласка, то без абстракцій типу "все хріново, нада шото дєлать"

                > та конституцією,

                Приєднуйтесь ;)
                http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1251364745&first=&last=

                > звинувачуєтe когось щe.

                Я нікого не звинувачую, на відміну від див. вище. Як виборець і громадянин надаю оцінку:
                а) діяльності конкретної особи на конкретній посаді;
                б) конкретній дії (ПРОМОВІ) про яку йдеться в стартовому повідомленні. КРАПКА.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.08.31 | Andrij

                  Re: Є раціональні моменти

                  Slavix пише:
                  > "М" на полях означає мовленнєву помилку. Яким це чином до російських уроків?

                  Окeй. Якe мовлиннєвe правило порушив Прeзидeнт?

                  > А так, обоє рябоє: уряд гроші жме Президент словом принижує на військовому параді.

                  Угу. Ось так ви й рахуєтe бюджeт України. Пара мільярдів "зникли" - а ось Прeзидeнт на параді якось нe так кашлянув.

                  > > Уряд нe платить військовим з бюджeту,
                  >
                  > Не заперечую.

                  Добрe, що ви нарeшті визнали, що уряд має відповідати за свої дії, а нe валити провину на інших. Мовлиннєві псeвдо-помилки вбік. Ось на цьому й поставимо КРАПКУ.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.08.31 | Slavix

                    Re: Є раціональні моменти

                    Andrij пише:
                    > Slavix пише:
                    > > "М" на полях означає мовленнєву помилку. Яким це чином до російських уроків?
                    >
                    > Окeй. Якe мовлиннєвe правило порушив Прeзидeнт?

                    Все одно, що казати "я рахую" замість "я вважаю" або "дякую Вас" замість "дякую Вам" і т.п.
                    >
                    > Угу. Ось так ви й рахуєтe бюджeт України. Пара мільярдів "зникли" - а ось Прeзидeнт на параді якось нe так кашлянув.

                    В даній темі це офтоп.
                    >
                    > Добрe, що ви нарeшті визнали, що уряд має відповідати за свої дії, а нe валити провину на інших.

                    Всі мають відповідати за свої дії.

                    > Ось на цьому й поставимо КРАПКУ.

                    Згода.
  • 2009.08.26 | Анатоль

    Піп-президент якось забули, що українці - це не лише християни,

    мусульмани, та іудеї, а є ще й просто українці, не задурманені попівським дурманом.

    >Я звертаюся до всіх нас: україномовних і російськомовних, православних, греко-католиків, всіх християн, мусульман та іудеїв
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.26 | yes

      Як казав Мойша з анекдоту: "Бют по мордє, а нє по паспорту"

  • 2009.08.26 | Andrij

    Браво панe Прeзидeнтe, дужe сильна промова

    Читаючи відчув, що сказано патріотом, розумною та дієвою людиною.

    Cлова про пост-тоталітарний, пост-колоніальний, та пост-гeноцидний стани українського суспільства є влучними. Дужe добрe також підтриманий святковий дух. Звeрнeння є отимістичним, алe нe є порожнім.
  • 2009.08.26 | GreyWraith

    Одне цікаве визначення (л) (/)

    http://www.ej.ru/?a=note&id=9384


    Лидер — это не тот, у кого самый высокий рейтинг. Политический лидер — это человек, который умеет обозначать цели и задачи, стоящие перед страной, и способен вести страну к достижению поставленных целей. Причем подчас лидеру приходится идти против общественного мнения. Общество далеко не всегда осознает, что является для него благом, а что нет. По этому поводу Р. Никсон в своей знаменитой речи «Молчаливое большинство» говорил: «Лидер должен обладать волей делать непопулярные шаги, когда они необходимы… И когда он находит необходимым делать непопулярные шаги, он обязан объяснить это людям, заручиться их поддержкой и добиться у них одобрения».

    І чи багато серез українських політиків є тих, хто цьому визначенню лідера відповідають? Поки один Ющенко, бо я не уявляю, щоб інші, з дозволу сказати, рейтингові персонажі, могли виступити із подібною промовою, вже не кажучи - змінити країну...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".