МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Хмельницькому пройшов «Парад вишиванок»

08/24/2009 | UPA_Podilya
Хмельницька міська організація ВО «Свобода» на честь 18-річниці Незалежності України організувала в обласному центрі святковий «Парад вишиванок".
Відзначити знаменну та величну дату для кожного українця зібралося понад 250 хмельничан та гостей міста. Одягнуті в український національний одяг, з «свободівською» та державною символікою учасники святкового параду вишиванок під стрілецькі та повстанські пісні у виконанні духового орестру пройшли центральними вулицями міста.
Багаточисельна святкова колона, веселий настрій дарували хмельничан відчуття свята та гордості за свою країну. Атмосфера радості та позитиву засвідчили – українці святкують День народження своєї України.
Учасники урочистого дійства поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Під час покладання, заступник голови обласної організації ВО «Свобода» Олександр Симчишин наголосив, що у випадку, коли нація потрапляє в сон, Господь Бог посилає на землю будителів. Таким для українців був і завжди буде батько Тарас. Сьогодні ж настав час, коли українцям слід знову вставати і єднати зусилля.
На покладанні квітів біля Ангела Скорботи голова міської організації ВО "Свобода" Віталій Діденко зауважив, що в цей святковий день ми пам’ятаємо та шануємо усіх, хто віддав життя за Незалежність. Але при цьому ми висловлюємо свою готовність продовжувати боротьбу і довести її до перемоги.
В ході мітингу біля пам’ятника Івану Франку голова обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій привітав усіх хмельничан та гостей міста з святом та висловив впевненість, що молодь, яка поповнює лави «свободівців» гідно нестиме стяг боротьби і увінчає її славною перемогою.
По завершенню «Параду вишиванок» молодим «свободівцям» було вручено партійні квитки.

Прес-служба
Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua