МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк вважає, що Ратушняка найняла його конкурентка - Тимошенко

08/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ


Народний депутат України, лідер громадської ініціативи «Фронт змін» Арсеній ЯЦЕНЮК заявляє, що мер Ужгорода Сергій РАТУШНЯК іде у президенти за домовленістю з прем’єр-міністром України Юлією ТИМОШЕНКО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі “Фронту змін”, про це А.ЯЦЕНЮК сказав сьогодні на брифінгу у Донецьку, коментуючи на прохання журналістів заяву С.РАТУШНЯКА про намір іти у президенти України.

«Абсолютно очевидно, що мої основні конкуренти, й насамперед ТИМОШЕНКО, найняли РАТУШНЯКА на роботу”, - сказав А.ЯЦЕНЮК. “Ну, то хай він буде працевлаштований. Це ненадовго», – додав лідер “Фронту змін”.

Він підкреслив, що дії С.РАТУШНЯКА стосовно активістки «Фронту змін» були “неадекватними, що підтверджує порушення проти ужгородського мера трьох кримінальних справ”.

«Чистий нацизм і расизм. Проти нього порушено три кримінальні справи, Генеральна прокуратура все-таки зробила це, і зараз, як я розумію, триває розслідування», - сказав А.ЯЦЕНЮК.

За даними “Фронту змін”, 6 серпня в Ужгороді мер міста С.РАТУШНЯК напав на активістку «Фронту змін». Дівчина отримала струс головного мозку й численні забої.

Джерело: УНІАН.

Відповіді

 • 2009.08.28 | samopal

  Вот это по-славянски, вот это по-мужски! (/)

  Сеня, в принципе, прав. Но эти бесконечные сопли командующего фронтом не украшают - как, например, жалобы мужчины на то, что его женщина изнасиловала...

  В «Обком» пришло очередное творение пресс-службы «Фронта перемен»:
  «Лидер Общественной инициативы «Фронт перемен» Арсений Яценюк заявляет, что мэр Ужгорода Сергей Ратушняк идет в президенты по договоренности с Юлией Тимошенко.
  «Абсолютно понятно, что мои основные конкуренты, и в первую очередь Тимошенко, наняли Ратушняка на работу. Ну, так пускай он будет трудоустроен. Это ненадолго», – сказал Арсений Яценюк в пятницу, 28 августа, на брифинге в Донецке, комментируя по просьбе журналистов заявление Ратушняка о намерении идти в президенты.
  Он подчеркнул, что действия Сергея Ратушняка по отношению к активистке «фронта перемен» были неадекватными, что подтверждает возбуждение против ужгородского мэра трех уголовных дел. «Чистый нацизм и расизм. Против него возбуждено три уголовных дела, Генеральная прокуратура все-таки сделала это, и сейчас, насколько я понимаю, идет расследование», - сказал Арсений Яценюк» (конец цитаты).
  По мнению «Обкома», Арсений элементарно «не врубился»: нельзя суровым мужикам Донбасса жаловаться на свои неприятности с женщинами. Тем более, если ты претендуешь на президентскую булаву. Тем более, когда подтвердить свои подозрения ты не можешь. Тем более, если ужасный Ратушняк, - глава облорганизации партии Литвина...


  http://obkom.net.ua/news/2009-08-28/1535.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua