МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

в США також є свої Павліки Морозови (/)

08/28/2009 | Хвізик
аж ціла сімейка виродків:

Сын бывшего агента ЦРУ сознался в шпионаже в пользу России

Натаниэль Николсон пошел на сделку со следствием
Сын осужденного за шпионаж в пользу Москвы агента ЦРУ признался, что также работал на российские спецслужбы. Об этом в пятницу, 28 августа, сообщили американские СМИ.

По их данным,24-летний Натаниэль Николсон, которого обвиняли в шпионаже в пользу России, а также отмывании денег, пошел на сделку со следствием. Он признал себя виновным по предъявленным обвинениям, а также согласился свидетельствовать против отца, если потребуется.

В ответ прокурор согласился потребовать для Натаниэля Николсона минимальное наказание. Как отмечают американские СМИ, ему, скорее всего, дадут условный срок, хотя по предъявленным обвинениям подозреваемому грозило около 100 лет тюрьмы.

Отец Натаниэля, 58-летний Джим Николсон, бывший агент ЦРУ, в 1997 году был признан виновным в передаче российским агентам личных данных молодых офицеров управления за $300 тысяч. Он был приговорен к 23 годам лишения свободы и в настоящее время отбывает свой срок в федеральной тюрьме штата Орегон.

Николсон, до 1994 года возглавлявший представительство ЦРУ в Малайзии, а затем занявший руководящий пост в отделе по борьбе с терроризмом, стал самым высокопоставленным офицером управления, когда-либо осужденным за шпионаж.

Однако, как считает следствие, он продолжил заниматься шпионажем и из тюрьмы. По информации прокуратуры, Натаниэль Николсон в течение трех лет – с 2006 по 2008 год - встречался с представителями российских спецслужб в Мехико (Мексика), Лиме (Перу) и Никосии (Кипре) и передавал им информацию, которая помогла избежать разоблачения. Кроме того, он получал от агентов деньги. По данным следствия, всего – около $45 тыс.

Натаниэль Николсон был арестован в январе 2009 года. И ему, и его отцу были предъявлены обвинения в шпионаже, а также отмывании денег.
http://korrespondent.net/world/948750

Відповіді

 • 2009.08.28 | GreyWraith

  Чули щось про "точку Антоніо Грамші"?

  Якщо ні, то нагадаю: вона стосується поваги суспільства і влади. Уявімо собі, що злочинець втікає від поліцейського і намагається загубитися у натовпі. Тоді, залежно від ставлення людей у натовпі до поліції, можливі три варіанти розвитку ситуації:
  1) поліцію народ поважає - тоді того злочинця самі ж люди негайно зловлять і віддадуть поліцейським;
  2) поліцію народ не поважає, але ще трохи терпить - у злочинця є шанс втекти;
  3) 2/3 натовпу ненавидять владу ("точка Грамші") - тоді натовп не тільки не видасть злочинця, а ще й поб'є поліцейського.

  Подумаймо, чи далеко ми від тієї точки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.28 | Хвізик

   щось я не пойняв, до чого Ви ведете

   у мене прочитання даного матеріалу викликало глибоке почуття огиди до цього сімейства зрадників
   це ж треба так бабло любити, щоб аж син погодився проти батька свідчити!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.29 | GreyWraith

    $45K - НМД не такі вже й великі гроші

    Якби мене росіяни вербували за такі грошІ, то я би став лютим русофобом, - бо не люблю скупих. :)

    Хвізик пише:
    це ж треба так бабло любити, щоб аж син погодився проти батька свідчити!
    А з іншого боку - якщо той же батько робить очевидний злочин, у даному конкретному випадку - державну зраду? Або, скажімо, батько - наркоторговець чи педофіл? Або перенесемо це до українських реалій кінця 40-их років: припустимо, батько сина-бандерівця зібрався здавати боївку до НКВД, - і що з ним таким робити?

    Справа - у різниці між своєю і чужою владою. Саме цього і стосується поняття "точки Антоніо Грамші". Он приклад покійного СРСР: його влада сприймалася народами, що цей СРСР населяли, як чужа, але певний час трималася на терорі, а потім, коли здатних опиратися винищили, - на подачках. Не стало чим платити подачки - от і закінчився СРСР...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua