МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Винахід століття: купальник МП!

08/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Російські православні дизайнери розробили купальник для вірних. Костюми, що складаються з суконь-тунік та подовжених шорт, мають "відобразити у зовнішньому вигляді внутрішнє перетворення віруючої жінки". Звичайні купальники православні вважають занадто сміливими - бікіні, на їх думку, "пропагують тілесні греховні схильності".

Купальні костюми МП можна придбати на сайті студії жіночого одягу "Преображенское платье", що спеціалізується на одязі для православних християнок. Поки що вибір невеликий і всі три моделі носять виключно "канонічно-Русько-православні" назви - "Аріель", "Баттерфляй" і "Флорія". Вартість цього шедевру складатиме 2 тис. 450 рублів (звичайно ж канонічно-православно-російських). Моделі відрізняються в основному кольором та незначними особливостями крою. Кожен купальний костюм складається з довгих шорт (для особливо благочествих дам пропонуються бріджі нижче коліна) та вільного покрою туніки з непрозорої тканини. Купальник, що прикриває плечі, спину, живіт і стегна, на думку винахідників, дозволить православним МП почувати себе комфортно на багатолюдному пляжі.

Поки що невідомо чи користується новинка попитом у християнок. Подібні костюми для віруючих вже давно створили дизайнери-мусульмани. Мусульманський варіант жіночого одягу для купання складається з довгої сукні з капюшоном і називається буркіні. В такому одязі мусульманки отримали можливість купатись на громадських пляжах і в басейнах.

Джерело: Газета.ру

Відповіді

 • 2009.08.28 | Историк

  А что - это как подойти...

 • 2009.08.28 | Хвізик

  вони скоро підручник з православного сексу видадуть

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.28 | Koala

   а що, Домострой вже нє?

 • 2009.08.29 | ziggy_freud

  релігійний фундаменталізм МП на марші...

  жарти про канонічну фофудью смішні, поки не стають дуже нав*язливими побажаннями напівофіційних контролюючих органів. Недалекі ті часи, коли в Росії гопи стригли хипів. Та й в Києві декого затримували за антирадянський зовнішній вигляд.

  росіян випробують. На толерування дурних ідей, на обмеження персональної свободи. А заодно і нас - як ми це сприймаємо... Все, що продається в лавці МП, неодмінно отримають з метою промо деякі одіозні фігури серед політиків та посадовців...

  (+) до речі, століття ще тільки починається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.29 | Олена Весел

   офіційного схвалення чи несхвалення від МП поки що нема

   але робили дизайнери МП, а продається воно не у церковних крамницях, а через сатанинський інтернет. як на винахід відреагує МП поки що невідомо, але абсолютно не здивуюсь якщо не схвалить. яке таке купання для православної жінки????? це ж вона всьо маслосвятіє чи як там його з себе змиє!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.29 | ziggy_freud

    МП активно бореться з варварствомъ (л)

    Отношение к брюкам. Андрей Кураев (ч.12)
    3 min 51 sec - 5 Aug 2008 -
    Rated 4.9 out of 5.0
    Отношение к брюкам. Андрей Кураев (ч.12) Православие Церковь Бог женщина христианство
    www.youtube.com/watch?v=I95w9VPuvTc

    так от, Кураєв стверджує, що пристойні люди брюк не носять. Брюки - варварство. Хоча типовий варвар був значно менш волохатим за Кураєва. І на обличчі теж. А цивілізовані чоловіки голили руки, навіть як волосся росло між пальцями ;0)

    більш того, чоловікам ще туди-сюди можна носити брюки, бо в них (велике хвізиологічне відкриття Кураєва) не буває місячних, і від них менше смердить. Хоча, як на типового гетеросексуала, немитий чоловік смердить значно гірше від немитої жінки. Разом з потягом гладкого волохатого чоловіка до носіння фофудді та відразою до брюк виходить, що там і з сексуальною орієнтацією відбувається якесь чЮдо.
  • 2009.08.29 | GreyWraith

   З іншого боку - це правильно...

   Допоможе нашим православним зробити вибір у правильному напрямку - подалі від мракобісся.

   ziggy_freud пише:
   росіян випробують. На толерування дурних ідей, на обмеження персональної свободи.
   Ага. І з іншого боку випробовують - читали про феєричний ремонт станції "Курська" московського метро? ;)

   А заодно і нас - як ми це сприймаємо...
   А як сприймати? В Україні монополії РПЦ нема навіть на православ'я, тому почнуть натягати фофудью - доб'ються того, що люди, які себе хоч трохи поважають, підуть до інших церков. Може, цей православний купальник стане для декого останньою краплею...

   Он років 150 тому РПЦ вже російське суспільство довела до того, що російські чиновники прямо мотивували відсутність у Російській Імперії свободи совісті тим, що якби таку свободу ввели, то половина селян негайно пішла б у старовіри, а половина дворян - у католики. Дійшло до того, що за наказаом РПЦ палили вже виданий тираж російського перкладу ... Біблії. :)

   (+) до речі, століття ще тільки починається.
   Ага. То-лі єщьо будєт, то-лі єщьо будєт, то-лі єщьо будєт ой-ой-ой!" :)

   BTW дуже вже цнотливий ісламський купальник-буркіні запросто узгоджується із тим, що мулли контролюють проституцію, маючи право укладати так звані шлюби на годину. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.29 | ziggy_freud

    це не тільки іранська фішка

    я маю на увазі тимчасовий шлюб. Аналогічна штука є (принаймні, була) в японців.

    до речі, в самому Ірані теж не всі сприймають Ахмадінеджада. Він цілком міг програти вибори, і виграв завдяки методикам підрахуйства та репресіям.

    GreyWraith пише:
    > BTW дуже вже цнотливий ісламський купальник-буркіні запросто узгоджується із тим, що мулли контролюють проституцію, маючи право укладати так звані шлюби на годину. :)

    частіше їх все-таки укладають на добу чи пару діб. У чоловіка цілком можуть бути людські або хоча б напівлюдські стосунки з повією; краще вже укласти тимчасовий шлюб, ніж розглядати жінку як... гумову жінку.

    є ще такий важливий чинник, як клімат. Поносіть в Ірані чи Саудівській Аравії протягом року єврокостюмчик, матимете цілий букет болячок. Аж до раку шкіри...
 • 2009.08.29 | Isoлято

  Осісьо сцілачька - для опчєва развіція... (л)

  http://alex-nika.ru/

  А взагалі-то пахарошиму треба це все перенести на "укр-рос" і не запаскуджувати ВФ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.29 | Олена Весел

   мужчинам не понять актуальності цього питання

   то Вас бабця в Україні не лаяла за відкриті плечі і тітка за голого живота, шо Ви так кажете ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.29 | Isoлято

    тю! а шо ж я такого "так" кажу?

    Навпаки - знайшов оце сцілачьку, вивісив на хворумі... нє шоб подякувати...

    Точьна, ніпаймьош етіх женьщін...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.29 | Олена Весел

     шо-шо

     шо на укр=рос переносить тре, точно бабці на Вас нема ;) не тре бабці і тітки і тут прекрасно живуть і даже не всігда МП - релігійні протестанти тоже не шибко толерують особінно не у своїх дітей ;)

     а за ссилочку спасібо, але я ї спеціально не поставила, вагалась - піарить чи не піарить... ваапше єслі піарить, то надо сначала навєрно об'ясніть чим діловий стиль (по коліна ілі чуть нижче і рукавчик фонаріком) ЮВТ отлічається от прідложеного (по щиколотки і крилишком), а то мало лі... я хоть і не фанатка ЮВТ але запідозрить її у носінні Алекс-Ніки ну нікак німагу... а такіє падробнасті, оні знаєтє лі реально дєбрями можуть стать ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.29 | Isoлято

      Гарно Ви пристібнули "купальники від МП" до укрсучполітики...

      ...НО ЗАЧЄМ?

      У нас і так до тої політики усього "пристьобнуто" - встигай тільки стібатися! Все-таки я більш прихильник розміщувати повідомлення по тематичних форумах. Ну, як не "укр-рос", то "культура" або "реліґія".

      Не хочете - не переносьте... я ж тута нікого не примушую. Так, висказал мнєніє.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.29 | Олена Весел

       не пристьобувала я ні до чого

       просто цю тему можна обжувать на кожному з форумів - включно з економікою. навіть на Євроклубі якщо питання поставити так - наскільки узгоджується цнотливий одяг паломників і паломниць МП з пісянням (їхнім же) у кущах під Свято-Успенським (здається) монастирем в Бахчисараї за три кроки від готелю з туалетом на поверсі і наскільки такі вишукані манери сприяють європейській інтеграції України. Тому і поставила тєму на ВФ - шо у ній всьо. тут і укррос, і євроінтеграція, і релігія... а шоб хоть укрсучполітики не було - лінк не дала... а то пояснювать різницю між крилишками і фонаріками довго, а вона суттєва.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.29 | Isoлято

        Добре... будемо вважати, шо такі да "всьо"!

        Олена Весел пише:
        > а то пояснювать різницю між крилишками і фонаріками довго, а вона суттєва.
        Боюся, що лише з Вашої суто жіночої точки зору...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.29 | Олена Весел

         фонарік - це коли короткий рукав внизу призібраний

         а крилишко - коли нє. ЮВТ ніколи-ніколи-ніколи не носила крилишок. при тому, що людина яка не розбирається у цих тонкощах на глазок наврядчи відрізнить. з іншого боку у дизайні МП з коротких рукавів одні крилишки. а якщо такої звички нема у одної, але є у інших, можна робити висновок про доповняльну дистрибуцію. більше того - ЮВТ скоріше вдягне під сукню з фонаріком гольфік, ніж довгий широкий рукав навіть призібраний внизу. тобто у ЮВТ тільки короткий рукав фонарік, може бути з вузьким подовженням, у сукнях ілі костюм, а у МП як можна побачити костюм передбачено тіко купальний (умовно ділове, але насправді нє, нєчто тіко сукні тіпо балахон). якщо є одне - нема іншого. різниця суттєва - вже хоча б того, що якщо добре подивитись на стиль МП, то ділового різновиду він насправді для жінок взагалі не передбачає взагалі - виключно для домохозяйок... Хотя для чоловіка тої різниці і нема взагалі ;)
  • 2009.08.29 | старий пес

   Ой і на Алекс-Ніка ацкій сотана заліз!

   ПРАВОСЛАВНИЙ купальнiк iз ацькой католічєской ткані!!!!!
   http://alex-nika.ru/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=13&Itemid=34
   Состав:
   полиамид 85%, лайкра 15% (Италия)
   Цвет:
   вода пляжа Бонди (Bondi Blue)


   Ааааанахтему на ніх!
   Вмєсто фофудєй католічєскій поліамід, і ацкая лайкра!
   Цвет і тот нє канонічєскій!
   Куда ФСБ МП смотріт!
 • 2009.08.29 | igorg

  Релігія МП це дуже дивна суміш східних й мусульманських

  традицій що тягнуться від Золотої Орди. Петро Перший трохи це діло розбавив грамотними священниками з Києва. Але все повертається до початкового стану. Шамани вони і є шамани. Шаманство нині справа вигідна, не те що християнство.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.30 | alfy

  Re: Винахід століття: купальник МП!

  Молодці дизайнери!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.30 | Isoлято

   От коли побачу alfy® в такому купальнику...

   ...повірю, що дизайнери такі да "молодці" (або ж "молодиці").
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | alfy

    Re: От коли побачу alfy® в такому купальнику...

    Ой, та я в купальниках не ходжу (якось чоловікам не прийнято, найчастіше в шортах) :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.31 | Isoлято

     А на питання відповісти стісьняїтесь, прям як дівчина...

     http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1251021753&first=1251240105&last=1251202613

     http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1250696853&first=1250973907&last=1250838162

     http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1250688872&first=1250973907&last=1250838162
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.31 | GreyWraith

      Прямо як дівчина у православному купальнику...

     • 2009.08.31 | alfy

      Re: Стісняюсь...

      Згідно з вченням про Дао, інколи краще промовчати. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.31 | GreyWraith

       За якісь єретичні дао РПЦ МП анафему накладе

      • 2009.08.31 | Isoлято

       От і мовчіть. Іноді. А коли питають - відповідайте!

    • 2009.08.31 | GreyWraith

     А шорти такі ж самі небогоугодні, як і бікіні

     Так що є ризик на анафему нарватися. :)

     А все-таки добре, що таких альфів почали поганими мітлами ганяти. Бо дали б їм волю - влаштували б тут таке мракобісся, що й Талібан би позаздрив.

     "Ничего нет слюнявее и плюгавее русского безбожия и православия" (л) Козьма Прутков.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.31 | alfy

      Re: А шорти такі ж самі небогоугодні, як і бікіні

      Нічого, ми ще влаштуємо, не сумнівайтесь. А таліби, до-речі, в цьому плані молодці.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.31 | GreyWraith

       От із такою Росією нам русофіли пропонують об'єднуватися

       alfy пише:
       Нічого, ми ще влаштуємо, не сумнівайтесь. А таліби, до-речі, в цьому плані молодці.
       Думаю, ніхто не сумнівається, що купальники - це свого роду перевірка на вошивість. От бачите: як тільки фофудья відчує слабину - тут нам влаштує талібан...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.31 | alfy

        Re: От із такою Росією нам русофіли пропонують об'єднуватися

        Якби Росія досягла такого рівня моральності, то об'єднатись нам з нею було б честю. Однак, на жаль, слов'ян та й православних в Росії стає все менше-наступають азіати та інші хитрі національності. А слов'яни України вимирають або вироджуються під впливом хитрої політики, спрямованої на те, щоб посварити братні народи. Ви ж подивіться, пройшло всього 18 років- і вже мусуються слухи про можливу ВІЙНУ України з Росією, готуються народи як України та Росії! Уявіть собі, що хтось написав би про це 18 років тому-та його просто б засміяли. План геніально простий-нехай ці ідіоти (слов'яни України, Росії Білорусі) знищують один одного-тоді їх землі можна захопити і без війни. Якщо вони настільки тупі і їх так легко можна посварити, ввівши хибний мислевірус національної ідентичності-вони не заслуговують на те, щоб існувати взагалі як народи (фактично, частини одного народу). Все ж елементарно. 18 років псевдонезалежності України показують, що політичну націю елементарно зліпити за 18 років-саме стільки часу потрібно, щоб людина досягла повноліття. Про це чудово у приступі любові до Ющенка щиро сказала зазомбована Богатирьова. Введіть у дитсадках та школах хоч есперанто-і нове покоління через певний час буде говорити на есперанто. І ще подивіться, а звідки ж вперше з'явилась ідея про загрозу незалежності та війну з Росією-ну звичайно ж, з США.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.31 | Isoлято

         Тю, так ті "азіати та інші хитрі національності" - найкращі...

         ...друзі "расєйскіх славян"! Чого б оце Ерефія так вперто не хотіла давати незалежність Чечні, Інґушетії, Калмикії, Бурятії, Якутії, Туві? Мабуть, сильно "брацкіє народи"?

         А зараз вони ще двома "брацкімі" збагатилися: убихами та осетинами. Славянскіє пасамає німагу!

         Так шо хай самі "руssкіє" спочатку визначаться, хто їм "братья". А ми фстаронкє падажжьом.

         А на питання не відповідати некультурно, між іншим.
    • 2009.08.31 | ziggy_freud

     типовий варваръ, або ж нєхрєсть

  • 2009.08.31 | Олена Весел

   а мої подружки кажуть

   що дизайнери ідіоти - в такому (ще й з такої тканини) поки обсохнеш, то можна відморозить (особінно дєвочкє) собі всьо так, шо виконувати завєти Христа потом може не получитись :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | GreyWraith

    Що ті подружки в істінном православії розбираються?

    Олена Весел пише:
    то можна відморозить (особінно дєвочкє) собі всьо так, шо виконувати завєти Христа потом може не получитись :(
    Зате не будуть відволікатися від "моліться, постіться і слушать радіо "Радонєж"". А також від пожертвувань на новий годинник патріарху. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua