МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко має відповісти за дії своїх партійців у Полтаві

08/29/2009 | Тарас Токар
Діяльність як голови міста, так і мерії Полтави - малоросійська. Вони не є патріотами, вони не зацікавлені в тому, щоб Полтава була українським містом. Про це заявив заступник губернатора Полтавської області, член політради «Нашої України» Петро Ворона, коментуючи місцевий конфлікт навколо будівництва пам’ятника Мазепі та встановлення флагштоку біля будівлі ОДА.

«Те, що міська влади Полтави позбавлена будь-яких українських позицій, ні для кого не є секретом, - каже Ворона. - БЮТ, з якого сформовані органи місцевого самоврядування Полтави, вже давно «зарекомендував» себе як політична сила, для якої головне лише виконання вказівок їх лідера, а що за цими вказівками стоїть, - вже нікого не цікавить».

«Тому я переконаний, що лист щодо ситуації будівництва пам’ятника Мазепі у Полтаві потрібно адресувати не меру міста, а самій Юлії Володимирівні. Це вона привела цих людей до влади і вона має відповідати за їх вчинки. І якщо Тимошенко до сих пір ніяк не вплинула на цю ситуацію, не засудила дії міських бютівців, значить, - це і її позиція», - наголосив «нашоукраїнець».

«Я переконаний: якщо національна ідея переможе в Полтаві, вона переможе в Україні. Саме тому тут так активно працює ФСБ, а Юлія Володимирівна робить все, щоб не допустити перемоги української справи у нашому місті», - додав Ворона.

Джерело: http://www.razom.org.ua/news/2529/

Відповіді

  • 2009.09.01 | Pianist

    Re: Тимошенко має відповісти за дії своїх партійців у Полтаві

    Невже не зрозуміло, що ця перекупка є ставленицею ФСБ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua