МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А что скажет товарка Муркєль? (л,п,?)

08/30/2009 | Адвокат ...
Медведєв: Україна і держави Балтії оголошують героями нацистських поплічників
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4610946,00.html?maca=ukr-standard_feed-ukr-657-xml

Російський президент Дмитро Медведєв у неділю піддав Україну та держави Балтії критиці за прославлення "нацистських прибічників", виступаючи з нагоди 70-ї річниці початку Другої світової війни.


"Ми бачимо приголомшливі тенденції",- сказав Медведєв в інтерв'ю програмі "Вести недели" на державному каналі РТР.- "То держави Балтії і навіть Україна оголошують, по суті, колишніх нацистських поплічників своїми національними героями, які боролися за звільнення їхніх держав".Хоча, за словами президента Медведєва, "усі прекрасно розуміють, що було, сором'язливо опускають очі, для того щоб не псувати відносини".У якості другого прикладу він навів резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка "зробила фашистську Німеччину і Радянський Союз рівно відповідальними за Другу світову війну". "Але це, вибачте, вже просто цинічна брехня",- висловив своє обурення Медведєв.Резолюція ОБСЕ: "Сталін = Гітлер"Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:

Резолюція, ухвалена парламентарями ОБСЄ у червні цього року в Вільнюсі, засуджує злочини нацизму і сталінізму. Її - під протести російської делегації - ініціювали словенець Роберт Бателлі та член парламенту Литви Вілія Алякнайте-Абрамикене.У документі ОБСЄ також висловлюється глибока стурбованість у зв'язку з прославленням тоталітарних режимів, публічним возвеличенням нацистського та сталінського минулого, міститься застереження про можливе посилення екстремістських режимів, у тому числі - неонацистських. Цю резолюцію осудили Держдума РФ та Рада Федерацій.Натомість Медведєв у подіях Другої світової війни не бачить провини лідерів СРСР: "Питання у тому, хто війну розпочав, хто вбивав людей і хто ратував людей, мільйони життів, хто, зрештою, врятував Європу",-підкреслив він.Меркель їде до ГданськаПам'ятник на півострові Вестерплатте.Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Пам'ятник на півострові Вестерплатте.

Цього вівторка відзначається 70-та річниця нападу нацистської Німеччини на Польщу 1 вересня 1939 року. Цей день прийнято вважати початком Другої світової війни. Радянські війська окупували східні області Польщі менше ніж через три тижні після захоплення німецькими окупантами Данцига - Гданська.Канцлер Анґела Меркель у вівторок відвідає Гданськ на запрошення польського прем'єра Дональда Туска, щоб взяти участь в урочистих заходах з нагоди початку Другої світової. Канцлер у щотижневому відеозверненні в суботу згадала тяжку провину німців: "Ця війна принесла Європі і світу нескінченні страждання. Вона коштувала життя 60 мільйонів людей. Вона на десятиліття змінила політичний устрій у Європі".Головні церемонії заплановані біля меморіального комплексу на півострові Вестерплатте поблизу Гданська. Там з 1 по 7 вересня 1939 року відбувалась героїчна оборона польського Військово-транзитного складу. Претензії на Гданськ стали головним приводом для нападу нацистів на Польщу, 1 вересня німці включили місто у склад рейху і почали ліквідацію всіх польських інститутів на його території.ЗБ (AFP, Интерфакс, dpa)

---
Власне,-- Subj!
1. Чьотко отиґраєт "попкой"
2. Візьме під захист країни Бальтії і "забуде" про Україну
3. Спростує бздури Ведмєдершайзе
4. Зробить вигляд, що Вемедуччіо й не преднув
5. ???

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua