МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова московська побрехенька? (/)

08/30/2009 | Almodovar
Поерше посилання тут http://tsn.ua/ukrayina/zahidni-eksperti-ukrayina-skoro-rozpadetsya-na-tri-chastini.html
Мовляв, Україна розпадеться.

А ось я знайшов на сайті журналу http://temi.repubblica.it/limes/lincubo-di-obama-eurussia/1153
З італійською в мене херувато. але я зрозумів так, що перше поситлання бреше. Хто знає італійську?

Відповіді

 • 2009.08.30 | MV

  http://translate.google.com/

  Карта квітів Лайми 6 / 08 Проекти Обами
  Кошмар Обама: ЄС і Росії
  карта Лаура Канали
  Зростаюча взаємозалежність між Європою та західно-центральній частині Росії і зміцнення російської зоні впливу розглядаються як небезпечні США замети.

  [...]" Vista Сполучені Штати, Росія Путіна і Медведєва не тільки для ядерних ракет, скарбниця енергії і доля зробили кілька злодіїв (хоча і з насильницькими схуднення від фінансової кризи.) Проблеми пов'язані з нові геополітичні амбіції, термін служби яких склав значну частину цих активів. Після славної села Грузії, Москва ясно дала зрозуміти своїм амбіціям, з тонами свідомо зарозумілі. Кавказького випробування показало, що Вашингтон не в змозі підтримувати геостратегічні наслідки розширення НАТО.
  Ідея інтеграції в Західній поштучно кожен малі та середні частини простору колишнього Радянського ізоляції Росії, в принципі, має бути засноване на наявності Атлантичного клубу та його першим керівником, щоб захистити нового або прагнуть до вступу. Саакашвілі викрив дурість непослідовності американської гарантією. Не тільки Грузія й Україна є більш віддаленими від НАТО, але Альянс сам публічно розділити тісто на Кавказі.
  Результат підкреслив двох геополітичних явищ, які виникають як небезпечний дрейф Обами: зростаюча взаємозалежність між Західної та Центральної Європи (головним чином Німеччина) і в Росії, поряд зі зміцненням сфери впливу в Москві і навіть за рамки вже радянський простір (Балкани, Середземномор'я, Близький Схід, Латинська Америка, Африка). З них ненароджених "великої газової трійки" між Росією, Іраном і Катаром, заявив 21 жовтня в Тегерані Boss "Газпрому" Олексій Міллер, це тільки самі останні, зловісний Хрещення. Картель серед держателів 56% світових запасів золота, блакиті, здатної домінувати на газовому ринку цін і постачань і умови дуже погані новини для Обами, принаймні в усній проголосували "енергетичної незалежності" Сполучених Штатів. "[...]

  Цитировать dall'editoriale "Grace Under Pressure", з яких поставляється папір.


  Документ ілюструє ситуація, що новий голова Обама буде стикатися в своїх відносинах з Європою. Елемент найбільший інтерес для Сполучених Штатів є розширення впливу, що Росія має намір сприяти мобілізації свої позиції як постачальника газу Журнал Старого континенту. З цієї позиції лідера в "газової ОПЕК", Путін і Медведєв, Росія розробила проект, який передбачає для реінтеграції деяких територій в російській федерації (Придністров'я, Південно-Східної України і Киргизстану), кооптованим країн Можливо російський союз (Білорусь, Західну Україну, Вірменію з Нагорним Карабахом додається, Казахстан і Таджикистан) і підписання військового союзу з Узбекистаном. Москва може розраховувати на кілька годин, а також "Військові трофеї 'навколо Південної Осетії і Абхазії, у тому числі підтримка членів Клубу" друзів Росії "в Німеччині, як видається, найбільш авторитетним показником. Сполучені Штати, для боротьби з такими амбіціями, може замість цього покладаються на євро-американських сімей, і вороги ЄС і Росії: Великобританії, Польщі, країн Балтії, Румунії, Швеції та Грузії.
  (18/11/2008)

  http://translate.google.com/
 • 2009.08.30 | Ukrod

  Re: Нова московська побрехенька? (/)

  Волинь - Білорусі ? :)
  Ясно, шо туфта. Одразу. Ще би сказали Полісся, ну то можна було б ще подумати.
 • 2009.08.30 | Koala

  Не московська. Італійська+українська

  хоча, можливо, і не без участі Москви. Італійці, з яких геополітики як солдати, намалювали дурну мапу, а наші джурналюги наклали її на нинішню мапу України і розписали, кому які області відійдуть.
  Знаєте анекдот часів І Світової: нащо Господь Бог створив італійську армію? Щоб австроугорській армії було кого перемагати...
 • 2009.08.30 | Пан Коцький

  На дати увагу звернули?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.30 | Адвокат ...

   А що? Розкажіть!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.30 | Koala

    Італійіці цю дурню майже рік тому написали, в листопаді.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | Пан Коцький

    Ще один приклад недоброякісної журналістики, якщо не щось гірше

    Я знайшов доволі довжелезну статтю "The Tsar's Sabres" ("Царські шаблі", написану 5-го травня 2008-го року, http://temi.repubblica.it/limes-heartland/the-tsar’s-sabres) головного редактора видання Limes (італійською мовою) та Heartland (англійською) Лючіо Караччіоло (Lucio Caracciolo), на котрій базується ота сама мапа розділу України. Насправді, наголоси в цій статті зовсім инші. Конкретно, там йшла мова про далекоглядні ґеополітичні плани Кремля, головним з яких є т. зв. "Проєкт Росія". Поміж инших, автор цитує таких кремлівських стратегів як Сєрґєй Караґанов та Віталій Трєтьяков.

    Ось порівняйте це (http://www.regnum.ru/news/1200177.html):
    "Итальянский журнал о геополитике Limes прогнозирует распад Украины на три части. Согласно экспертам журнала, это может произойти в результате геополитических изменений и нарастающего мирового финансового кризиса. В итоге, как пишет издание, на месте современной Украины возникнут: Восточная Украина и Крым - это Харьковская, Луганская, Донецкая, Днепропетровская, Запорожская, Херсонская области, которые войдут в состав Российской Федерации; Центральная Украина - это Черниговская, Сумская, Житомирская, Киевская, Полтавская, Винницкая, Черкасская, Кировоградская, Николаевская, Одесская, Хмельницкая и Черновицкая области, которые войдут в новый "Российский союз"; Западная Украина - это Ровенская, Львовская, Тернопольская, Ивано-Франковская, Закарпатская области, которая будет придерживаться нейтрального статуса. Причем Волынская область, по мнению аналитиков, отойдет Белоруссии."

    І ось це (http://temi.repubblica.it/limes-heartland/the-tsar’s-sabres):
    "In perspective, a number of former soviet territories should be reintegrated into the federal area. Including "the most important part" of the Ukraine, mentioned by Putin in Bucharest. According to Vitalij Tret’jakov's project, reflecting geopolitical inclinations widespread among Russian policy-makers, the countries that should rejoin the Federation are Southern Ossetia (to be annexed to the Ossetia of North-Alania), Transdnistria, Crimea, South-Eastern Ukraine and perhaps Kirghizstan. Byelorussia, the Ukraine (minus the western regions), Abkhazia, Armenia (together with the Nagorno-Karabakh), Kazakhstan and Tajikistan would instead be part of a confederation called the Russian Union (RU). Finally, Uzbekistan would be associated with Russia in a military alliance."

    Навіть якщо припустити, що "журналісти" з Regnum.ru прочитали лише новішу італійську версію (себто коротеньке пояснення до мапи, написане 14-го листопада 2008-го року, http://temi.repubblica.it/limes/lincubo-di-obama-eurussia/1153) і не поцікавились, на чому та мапа базувалась (хоча і сліпому мало б бути ясно, що то є неповні цитати), то навіть і там зазначено, що той самий можливий розділ України був би наслідком Проєкту Росія за авторством Путіна та Мєдвєєва.

    "Partendo da questa situazione di leadership all'interno della "Opec del Gas", Putin e Medvedev elaborano il Progetto Russia, che prevedrebbe la reintegrazione di alcuni territori nella Federazione Russa (Transnistria, Ucraina sud-orientale e Kirghizistan), la cooptazione di Paesi in un'eventuale Unione Russa (Bielorussia, Ucraina occidentale, Armenia con annesso Nagorno Karabach, Kazakistan e Tagikistan) e la stipulazione di un'alleanza militare con l'Uzbekistan."

    (У перекладі Regnum.ru: "Исходя из этой позиции и лидерства России в "газовом ОПЕК", Путин и Медведев, возможно (ПК: слово 'возможно' видається мені ще однією отсєбятіною Regnum.ru; чи хтось, хто ліпше за мене володіє італійською, міг би це перевірити?), разрабатывают план под названием "Проект Россия". Он предусматривает восстановление отдельных территорий в составе Российской Федерации - Приднестровья, Юго-Восточной Украины и Киргизии. А также создание "Российского союза" - с Белоруссией, Центральной Украиной, Арменией с Нагорным Карабахом, Казахстаном и Таджикистаном. А также заключение договора о военном союзе с Узбекистаном.")

    Підсумовуючи, Regnum.ru нахабно приписав маніякальні плани кремлівських стратегів анонімним італійським експертам журналу Limes. Звісно, не варто навіть і згадувати про те, що т. зв. "наші" т. зв. "журналісти" слухняно всю цю ворожу пропаґанду передрукували, навіть не поцікавившись такими елементарними речами, як першоджерело, дата публікації та перевірити цитати на їхню правдивість...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.01 | Мірко

     Re: Ще один приклад недоброякісної журналістики, якщо не щось гірше

     Стає очевидним що Голодомор планувався не для закріплення комунізму, а для закріплення імперії.
 • 2009.08.31 | Bayan

  Ааа! "Росія розробила проект що передбачає реінтеграцію!"

  Тeпeр ясно, звідки ноги ростуть.

  Almodovar пише:
  > А ось я знайшов на сайті журналу http://temi.repubblica.it/limes/lincubo-di-obama-eurussia/1153

  "...З цієї позиції лідера в "газової ОПЕК", Путін і Медведєв, Росія розробила проект, який передбачає для реінтеграції деяких територій в російській федерації (Придністров'я, Південно-Східної України і Киргизстану), кооптованим країн Можливо російський союз (Білорусь, Західну Україну, Вірменію з Нагорним Карабахом додається, Казахстан і Таджикистан) і підписання військового союзу з Узбекистаном... "


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua