МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Може хтось порве Голубуватого щодо інвертю на "Ері"? (/)

08/30/2009 | oscar
Сергій ГОЛОВАТИЙ: Я Леніна вже не бачив, але старше тебе. В 77-му Брежнєв приймав свою конституцію на союзному рівні, «конституцію розвитого соціалізму», а потім автоматично вже була конституція 78-го УРСР. А в 77-му мені було, слава богу, 23 роки, я дуже добре пам’ятаю цей період, я вже був студентом Університету київського, факультету міжнародного права, і пам’ятаю. Цю профанацію, цей абсурд, цей паноптикум, який проводив Брежнєв і КПРС. Те, що проводить Ющенко зараз, це те ж саме – абсурд, паноптикум і профанація.


Віталій ДИКИЙ: А ви думаєте, що селянин або доярка читають «Президентський вісник»?

Сергій ГОЛОВАТИЙ: А що, селянина вчили на конституційне право? Гаразд, тоді інакше підійдемо: що, селянин, доярка є експертами найтоншої матерії створення системи інститутів влади і принципів взаємодії влади з людиною і механізмів, як людина, особистість має примусити владу діяти відповідно до принципів демократії, верховенства права і забезпечення прав людини? Це може зробити кожний?


Президент написав свій проект, чи йому написали цей проект, він потрапив до Венеціанської комісії, як проект президента України, і от шість експертів – професор Нюсеренбергер з Німеччини, професор Сухоцька з Польщі, професор Карло Туорі з Фінляндії, професор, глава конституційного суду з Угорщини Пачовай, професор Марку з Ради Європи – зробили експертизу цього проекту.

Віталій ДИКИЙ: І що вони кажуть?


Сергій ГОЛОВАТИЙ: Вони сказали… Я після того, як отримав цей документ їхньої експертизи, я зробив аналіз цієї експертизи. Сам документ містить близько 137 параграфів експертизи. На загал ці 137 параграфів дають нам в підсумку, що тільки 24 пункти говорять про позитивні елементи в цьому проекті.

Віталій ДИКИЙ: Всі інші?

Сергій ГОЛОВАТИЙ: Всі інші 89 говорять про ті речі, які є неприйнятними з точки зору Венеціанської комісії. Але найголовніше, вони говорять про те, що цей проект не розв’язує тих гострих болючих проблем дуалізму виконавчої влади, політичного протистояння між президентом, кабміном і парламентом, яке є сьогодні в Україні. Цей проект містить певні позитивні зрушення, але в будь-якому разі…

Віталій ДИКИЙ: Концептуальних проблем не вирішує.

Сергій ГОЛОВАТИЙ: Читаю вам, що в цьому висновку Венеціанської комісії говориться, що в кінці кінців видається, що «цей проект не досягає мети покласти край постійним інституційним конфліктам між головними органами влади України». Цей проект містить в собі напівпрезидентську систему правління з дублюванням виконавчої влади, що є джерелом постійних потенційних конфліктів між президентом і кабміном
http://www.radioera.com.ua/eranews/?idArticle=17885

Голубуватий - падлюка, питань нема. Але в мене й заперечень відносно процитованого нема. Може в когось є? Тільки прохання - давайте не про Головатого, а про оці його твеждення, добре?

Відповіді

 • 2009.08.30 | Адвокат ...

  Я чув, що оцінки Богдана Футея те ж неґативні

  Богдан Футей ,-- це суддя із США високого рангу, суддя Федерального суду претензій США, призначений ще у 1987 р. Рейганом, і одночасно радник усіх президентів України, член Нацкомісії при Президенті із утвердження верховенства права.

  Є ще текст Всеволода Речицького у журналі "Критика" №5-6, в розширеному вигляді є на сайті ХПГ (http://khpg.org/). І те ж критичний.
 • 2009.08.30 | Koala

  Re: Може хтось порве Голубуватого щодо інвертю на "Ері"? (/)

  oscar пише:
  > Сергій ГОЛОВАТИЙ: Вони сказали… Я після того, як отримав цей документ їхньої експертизи, я зробив аналіз цієї експертизи. Сам документ містить близько 137 параграфів експертизи. На загал ці 137 параграфів дають нам в підсумку, що тільки 24 пункти говорять про позитивні елементи в цьому проекті.
  > Віталій ДИКИЙ: Всі інші?
  > Сергій ГОЛОВАТИЙ: Всі інші 89 говорять про ті речі, які є неприйнятними з точки зору Венеціанської комісії.
  Ось текст:
  http://www.venice.coe.int/docs/2009/CDL-AD(2009)024-e.asp
  пп. 1-5 не є ні позитивними, ані негативними, вони описують просто факт подачі документа. Цікаво, куди їх відніс Головатий? Читаю далі...
  > Але найголовніше, вони говорять про те, що цей проект не розв’язує тих гострих болючих проблем дуалізму виконавчої влади, політичного протистояння між президентом, кабміном і парламентом, яке є сьогодні в Україні. Цей проект містить певні позитивні зрушення, але в будь-якому разі…
  Так, це є (п. 137, наприклад)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.30 | Адвокат ...

   Таким чином Ґолубоватоґо нє порвать!

   Koala пише:


   > Ось текст:
   > http://www.venice.coe.int/docs/2009/CDL-AD(2009)024-e.asp
   > пп. 1-5 не є ні позитивними, ані негативними, вони описують просто факт подачі документа. Цікаво, куди їх відніс Головатий? Читаю далі...

   Subj! Куди відніс, там і зарив...


   > > Але найголовніше, вони говорять про те, що цей проект не розв’язує тих гострих болючих проблем дуалізму виконавчої влади, політичного протистояння між президентом, кабміном і парламентом, яке є сьогодні в Україні. Цей проект містить певні позитивні зрушення, але в будь-якому разі…
   > Так, це є (п. 137, наприклад)

   Уґу(с).
  • 2009.08.31 | oscar

   Аріфметично там все ОК

   Головатий каже, що 24 параграфи схвальні, 89 негативні, а взагалі параграфів 137, тобто 24 залишається на нейтральні.
  • 2009.08.31 | yes

   Re:Я вчора таки не полінився за Вашими лінками прочитати висновк

   Негативно, то означає категорично. Але це не негативно, а із застереженнями висловлюється думка комісії.

   Висновок такий, зміни покращать Конституцію однозначно, але наскільки, то вже важко сказати.
 • 2009.08.31 | Мартинюк

  Ви так кокетливо рекламуєте Головатого ....

  На відміну від більшості присутніх тут на форумі я цю істерику Головатого чув повністю, хоча час від часу від огиди дуже хотілося той брехунець перемкнути на якусь музику.
  Так от Ви просто висмикнули з контексту деякі уривки із довжелезної , як собаче виття на повний місяць, і розпачливої головатівської пісні , головною темою насправді якої було "Я неееехооччуууу нових виборів до парламенту! Я так хоооочуу залишиттися депууууутааааатоооом на весь той термін на який домовляться між собою "ширкуни" з БЮТу і ПР".

  Особливо на блювання мене потягнулого від теми "Виборчий закон це має стосунку до Конституції, його приймають кожен раз таким який потрібен в даній ситуації"

  Також ще були очевидні юридні ляпи, які чесно кажучи варто було поставити в новину під заголовком "Які дебіли представляють Україну в ПАРЕ"

  У центрі Всесвіту отого чма є його велике "Я", навколо нікчемних інтересів котрого Головатий майстерно закручує весь інший український політично-конституційний.

  Вибачайтее, якщо головатівський бутерброд з гівном місцями підмазати медом, то від того він гівном аж ніяк не перстане бути
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.31 | OLexandra

   Re: Ви так кокетливо рекламуєте Головатого ....

   Я теж слухала всю істерику Головатого повністю. Це була справжня істерика. Він був в дуже екзальтованому стані. Його просто несло. Це був якийсь експромт. Головатий інколи буває в такому стані.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | Адвокат ...

    Інколи? Як на моє спостереження,-- то всякий раз, коли

    потрапляє під камеру, або до мікрохвона.

    Але ж питання не в особливостях пані Ґолублватоґо і не в його бажаннях бути вічним нардупом. Питання в тім, чи має він рацію, критикуючи Ющів проект змін до Конституції Украґни, а чи ні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.31 | Мартинюк

     По сумі аргументів - не має

     На то і обговорення Конституції, аби можна було вияснити важливі аспекти. У цій вибірці деякі аргументи є доречним, деякі спірними, деякі - посилання на Брежнєва та Кучму взагалі демагогією - то вже й про Джефферсона та Орлика згадаймо , чи що?.

     Однак із слухання "собачої пісні" на Ері абсолютно очевидно що ці аргументи для Головатого не головні - головним є - не треба змін до Конституції, не треба обговорення, президентський виборчий закон ПриБляту - добрий, якщо вони захочуть його ще раз поміняти "руцями" - також добре.
   • 2009.08.31 | Хвізик

    Re: Ви так кокетливо рекламуєте Головатого ....

    OLexandra пише:
    > Я теж слухала всю істерику Головатого повністю. Це була справжня істерика. Він був в дуже екзальтованому стані. Його просто несло. Це був якийсь експромт. Головатий інколи буває в такому стані.
    під кокаїном?
  • 2009.08.31 | Хвізик

   Re: Ви так кокетливо рекламуєте Головатого ....

   Мартинюк пише:
   > На відміну від більшості присутніх тут на форумі я цю істерику Головатого чув повністю, хоча час від часу від огиди дуже хотілося той брехунець перемкнути на якусь музику.
   в слідуючий раз не відмовляйте собі в задоволенні. нема таких причин, щоб вислуховувати всіх підарів на радіві
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | Bogun

    До речі це мабуть воно подало в ВР

    До речі це мабуть воно подало в ВР законопроект про легалізацію в Україні гомосексуалізму. Десь в середині вересня группа його однодупців буте його просувати в ВР.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua