МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

расєйській гівнофуфлольот убив двох білорусів у Польщі(\)

08/30/2009 | kotygoroshko
На авіашоу в Польщі загинув один з керівників ВПС Білорусі


Попередня версія катастрофи білоруського винищувача на авіаційному шоу в Польщі - попадання птаха у повітрязабірник двигуна, повідомили в прес-службі Міноборони Білорусі.

Як передає РІА “Новости”, за інформацією співрозмовника агентства, аварія сталася під час виконання фігур вищого пілотажу: багатофункціональний винищувач Су-27 почав втрачати висоту.

Обидва пілоти загинули. Олександр Морфицький був заступником командувача Західним оперативно-тактичним командуванням ВПС і військ ППО Білорусі, Олександр Журавлевич - заступником командира 61-й винищувальної авіабази Білорусі.

Міністерство оборони Білорусі також повідомило, що остаточна версія катастрофи буде повідомлена після дослідження "чорної скриньки".

Білоруські льотчики брали участь в 11-му міжнародному авіашоу, яке проходить на військовому аеродромі в місті Радом за сотню кілометрів на південь від Варшави. Щорічно захід відвідують близько 200 тисяч глядачів.

Як стверджують численні свідки - глядачі авіашоу - винищувач різко пішов униз над дахами будинків, а льотчики не встигли катапультуватися, оскільки намагалися відвести літак подалі від населеного пункта.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-333604.html

Відповіді

  • 2009.08.30 | kotygoroshko

    Як передає РІА “Новости”Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua