МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знайшлися чергові бажаючі ділити Україну.

08/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Італійський журнал про геополітику Limes прогнозує розпад України на три частини.
На думку італійських експертів, це може статися в результаті геополітичних змін і наростання світової фінансової кризи. Східна Україна та Крим відійдуть Росії, центральні області - "Російському союзу", а Волинь дістанеться Білорусі, прогнозують вони. Про це інформує ТСН.ua.

В результаті, пише видання, на місці сучасної України виникнуть: Східна Україна і Крим - це Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська області, які увійдуть до складу Російської Федерації.

Центральна Україна - це Чернігівська, Сумська, Житомирська, Київська, Полтавська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Хмельницька і Чернівецька області, які увійдуть до нового "Російського союзу".

Західна Україна - це Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області, яка дотримуватиметься нейтрального статусу.

Волинська область, на думку аналітиків, відійде Білорусі.

Limes вважає, що найближчими роками пошириться вплив Росії. Аналітики припускають, що Кремль розробляє план під назвою "Проект Росія". Він передбачає відновлення окремих територій у складі РФ - Придністров'я, Південно-Східної України і Киргизії. А також створення "Російського союзу" - з Білоруссю, Центральною Україною, Вірменією з Нагірним Карабахом, Казахстаном і Таджикистаном. А також укладення договору про військовий союз з Узбекистаном.

"Москва вже повністю контролює свої "військові трофеї" - Південну Осетію і Абхазію, - пише італійський журнал. - Після швидкої перемоги у війні з Грузією Москва ясно дала зрозуміти про свої цілі. Це було зроблено навмисно зарозуміло. Події на Кавказі недвозначно показали і те, що Вашингтон не може підтримувати геостратегічні наслідки розширення НАТО".

У Європі, на думку італійців, Росія може розраховувати на формування "дружнього клубу" на чолі з Німеччиною. До нього також увійдуть: Франція, Італія, Іспанія, Угорщина, Сербія, Болгарія, Греція і Кіпр. Також журнал нагадує про численних партнерів Росії в Європі - Португалію, Норвегію, Фінляндію, Бельгію, Австрію, Словенію, Хорватію, Македонію.

"Для того, щоб протистояти цим погрозам, Сполучені Штати можуть покладатися на підтримку країн, яких умовно можна назвати ворогами Росії. Це - Великобританія, Польща, країни Прибалтики, Румунія, Швеція, Грузія і Косово. Всі вони, окрім Швеції, Грузії і Румунії, сформують в Європі так зване євроамериканське ядро", - прогнозують експерти.
-------------------
Майдан-Інформ: враховуючи давні італійські історичні традиції (міста-держави: Венеція, Генуя, Мілан, Неаполь, Турин, Болонья, Флоренція тощо) цікаво на скільки частин розколеться сама Італія? Чи приєднається столичній округ, де багато москвофілів, саме до Московії? Чи відійде Венеція до Австо-Угорщини, як колись, чи відійде Турин до Франції, Мілан до Німеччини і чи буде заснована в Палермо Сіцілійська мафіозна диктатура? Що ж станеться з італійською мовою, якщо врахувати, що літературна італійська мова існує тільки з часів об'єднання Італії в 1860 р., а значні мовні меншини розмовляють фріуланською, ладинською, сардською та німецькою мовами. Крім того, є компактні осередки поширення таких мов, як франко-провансальська, грецька, албанська й каталанська.

додав DADDY

Відповіді

 • 2009.08.31 | Almodovar

  Другу добу обговорюється тут

  ця тогорічна постгаашишна херня http://www2.maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1251652014&trs=-1
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.31 | Мартинюк

   ТСНу варто вибачитися , чи нетак?

   Новина очевидно вкинута минулого року росіянами в рамках забезпечення "кавказької кампаныії" і розохочування європейців від підтримки України.
   Та й Майдан-Інформу не завадило би це зробити...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.31 | DADDY

    Думаю, що не так

    Мартинюк пише:

    > Та й Майдан-Інформу не завадило би це зробити...
    Не зрозумів за що?
    На Захід-нет новина сьогоднішня:
    http://zaxid.net/newsua/2009/8/31/100024/
    Тема актуальна.
    На сайті того журналу є навіть відео-ролик про розпад і майбутній "Російський союз".
    Те, що москалі вкидали такий вірус минулого року аж ніяк не перекреслює те, що вони продовжують сіяти дезу через проплачені статті та репортажі в західних ЗМІ.
    Про випливовість/невпливовість самого жуцрналу, то, виходячи з його урл, можна зробити висновок, що це політичний додаток до газети Республіка. (а може й ні)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.31 | ziggy_freud

  навіщо ТСН збира різний фекалій, я можу зрозуміти. Але навіщо

  слідом за ним цей самий фекалій підбирає "Майдан"? Ще й минулорічний, хву

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Італійський журнал про геополітику Limes прогнозує розпад України на три частини.

  хто і що раніше чув про цей журнал? Чиїм органом він є? І функції цього органу явно нехарактерні для головного мозку
 • 2009.08.31 | Анатоль

  Ух ти! все краще, ніж я сподівався! Одеська і Миколаївська відій

  дуть до центру!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.01 | Мірко

  Їх рятує географія

  В нас такого люксусу нема.
  Що нас має обєднувати? (і в той сам час відрізняти нас від східних сусідів) ?
 • 2009.09.01 | Val.ua

  Вказуємо, що саме відбувається

  На жаль, наші ЗМІ вхопилися за це і бездумно рознесли інформаційний снаряд по Україні. Замість того непогано би повідомляти, що саме відбувається. Наприклад: "Італійський журнал Limes запустив інформаційний модуль, спрямований на розвал держави Україна."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.02 | Пан Коцький

   Насправді, ориґінальна стаття була досить непогана... (л)

   Мається на увазі ось ця стаття: http://temi.repubblica.it/limes-heartland/the-tsar’s-sabres

   Проблема полягає в тому, що як завше в своєму репертуарі Regnum.ru все перекрутив. Нормальні журналісти хоча би з крихтою журналістської чести мали б написати "Кремльовскіе стратєґі разработалі план расчлєнєнія Украіни на 3 часті" замість "Украина распадется на три части", а першим реченням статті мало б бути "Італьянскому журналу о ґєополітіке сталі ізвестни сєкрєтниє плани Кремля направлєнниє на расчлєнєніє Украіни на 3 часті" замість "Итальянский журнал о геополитике Limes прогнозирует распад Украины на три части. Согласно экспертам журнала, это может произойти в результате геополитических изменений и нарастающего мирового финансового кризиса." До речі, останнє речення про кризу є на всі 100% ще однією "отсєбятіною" Regnum.ru.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.02 | Адвокат ...

    Так, але потім кантора "Колєров Риґнул", як і завше, (л,ц)

    зробила те, що й мала зробити, коли мова заходить про Україну,-- "дала установку".

    ---
    http://regnum.ru/information/about/
    Главный редактор — Модест Колеров
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.02 | Пан Коцький

     І це звісно далеко не перший раз...

     Так виглядає, що для них подібне перекручення змісту й фактів є радше правилом, ніж винятком, иншими словами це робиться навмисно... Врешті решт, це можна зрозуміти, бо "Информационное агентство REGNUM — федеральное информационное агентство..." Але невже різні ТСН'и настільки скурвилися, чи може то просто їхня недолугість(недо)фаховість дається взнаки?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.09.02 | Адвокат ...

      Птіца -- куріца, поет -- Пушкін, ґоворіт і показиваєт -- Москва!

      Пан Коцький пише:
      > Так виглядає, що для них подібне перекручення змісту й фактів є радше правилом, ніж винятком, иншими словами це робиться навмисно... Врешті решт, це можна зрозуміти, бо "Информационное агентство REGNUM — федеральное информационное агентство..." Але невже різні ТСН'и настільки скурвилися, чи може то просто їхня недолугість(недо)фаховість дається взнаки?

      Власне мова не так про "перекручування", як про свідоме, цинічне, часом доволі хвахове, а здебільшого ні,-- створення установки, шаблону сприйняття України усима, хто споживає продухцію кантор "Колєров Риґнул", "Лєнтой Сру", і т.п.

      Усілякі ж ТСН`и,-- давно і досхочу жеруть ригаки Колєрова та лєнточькине гівно. Бо так виховані, бо то їхня натура така,-- "Птіца -- куріца, поет -- Пушкін, ґоворіт і показиваєт -- Москва!".
      Звичайно хвактор дрімучого непрохвесіоналізму впливає. Але у тей спосіб, що тії тупі та ліниві журіки ладні се визнавати хучь ламерами, аби зайво не працювати! А "Колєров Риґнул", "Лєнтой Сру", і т.п.,-- тут, как здєсь! Продухт вони дають, ясна річ, "вторічьний", або ж,-- "разжований да пережований, блізкій і родной до умопомрачєнія".
   • 2009.09.02 | GreyWraith

    Гєополлітріку спеціально придумали...

    ... щоб росіянам на вуха натягувати.

    Серйозні дядьки, встановлюючи свої порядки у світі, навіть такого слав не вживають.

    А от судячи із вчорашньої зустрічі у Гданську, у світі щось намічається серйозне. Щось Путін навіть виправдовувався за окупацію частини Грузії (певно, вже і не радий, що вв'язав Росію у цю справу, тепер позбавивши її маневру, бо звільнити окуповані території Грузії навіть в обмін на щось від Заходу, не втративши обличчя Росія, вже не може). І ці дорікання комусь "Коротким курсом історії ВКП(б)" разом із пихою, що типу Росія першою за щось стала вибачатися (як добре Росії мати дві правди - для експорту і для внутрішнього вжитку: вдома хом'ячкам пропаганда паралельно втирає про ефективного менеджера і доводить, що а) ніяких секретних протоколів не було і б) це був вимушений крок). А це пониження рівня делегацій: он із США навіть держсекретар не приїхала, із Єврокомісії нікого, із Ізраїлю якийсь третьорядний чиновник... Що б це означало?
  • 2009.09.02 | Sean

   де Ви це вказуєте?

 • 2009.09.02 | So_matika

  Мислевірус вульгаріс

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Італійський журнал про геополітику Limes прогнозує розпад України на три частини.
  Схоже, єдине кириличне джерело, яке рясно розвоняло ту статтю по всіх інтернетах - це "Регнум". А охочі до смаженого в стилі "пропало всьо" щиро перепостили її там і сям.
  Однако дівєрсія :)
 • 2009.09.02 | Ukrpatriot(patriot)

  Тут краще обгрунтування

  http://svit21.narod.ru


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua