МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Меркель - Медведєв/Путін

09/02/2009 | hrushka
Очвевидно що Меркель комсомолка, як було сказано на Майдані.

Вона в повні підтримує пакт Молотов-Рібентропа й тому ненавидить Україну.

Відповіді

 • 2009.09.02 | Хвізик

  на завдання Кремля, вона відроджує нацизм

  Кремлядям дуже потрібен новий Гітлер
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.02 | Адвокат ...

   На греця???

   Пєрдуннеко в них вже є. Ведмеденко,-- схоже,-- то є "нідаразумєніє врємєнноє"...
 • 2009.09.02 | Адвокат ...

  Чи ненавидить Мурькєль Укаїну,-- то прЕдмет окремих досліджень..

  На зара я хвактом, що вона є маніпульована одним з пари кремблядьських карликів. Чи то через ї "буремне касамольське минуле", чи то через ї бажання "слідувать шляхом Шрьодера". Тре розуміти: цьоцька вжой "не ягідка"...

  ... але шкоди Україні заподіяти,-- може."Нє со зла, а так просто..." ;)
 • 2009.09.09 | hrushka

  Найдена стаття ...

  Хтось мені прислав статтю котру подам в незу, оданак не можу найти оригінал. Чи хтось може подати де ця стаття в перше появилась?

  Меркель проти України
  20.08.2009
  З України роблять нацистський пострах для всього цивілізованого світу
  Невдовзі лише українці будуть винні у всіх злочинах Другої світової війни. А бідні німці були спокушені цими підступними українцями. І це кидають у вічі країні, яка втратила у боротьбі з німецьким націонал-соціалізмом 9 мільйонів громадян, до того ж у присутності другого Президента Дмитра Медвєдєва, країна якого так і не визнала трагедії Голодомору (ще якихось 7 мільйонів!) і не попросила вибачення за масові репресії, бо ж саме Росія вважає себе юридичним і моральним спадкоємцем СССР. Так охарактеризував філософ і політолог Тарас Возняк слова Канцлерін Ангели Меркель, яка 14 серпня у Сочі присягнула боротися з глорифікацією чи проявами націонал-соціалізму в Україні.
  Але, на думку політолога, найважливіше те, що з України роблять пострах для всього цивілізованого світу: «Звинувачуючи, з подачі росіян, Україну у відродженні нацизму всезнаюча Канцлерін не лише хоче потрафити Медвєдєву&Путіну, на догоду яким і розкидається такими фразами. Вона апелює і до громадської думки у Тель-Авіві та Вашингтоні. А вони ой як вразливі до таких тем. Німеччина останнім часом щось дуже активно чинить спроби «поділитися» своєю виною за злочини, вчинені під час панування нацизму. Нещодавно мене шокувало запитання від групи високочолих і дуже ліберальних німецьких інтелектуалів: «А де ви поділи ваших галицьких євреїв?». Ні, це не жарт. Так і хотілося запитати у відповідь: «А ви не знаєте?»
  «Так, були й інші злочинці. Так, були й колаборанти. І найбільший з них – це режим Сталіна, який разом з Гітлером і розпочали цю війну. Натомість Медвєдєв і Меркель щось торочать про український націонал-соціалізм, якого в Україні ніколи не було. Був комунізм і націоналізм. Однак не нацизм. І це пані Канцлерін мала б знати. І знає. Та робить своє. Як і тандем Путін&Медвєдєв. Навішування жупелів на Україну є чіткою технологією у справі ізоляції України від світового співтовариства», – резюмує Тарас Возняк.
  За його словами, вся річ у деталях, адже таке ненав’язливе перекидання вини і переакцентування матиме свої довготермінові політичні наслідки. Вони не особливо помітні, однак уважний спостерігач бачить накопичення цієї ентропії, цієї нехіті до України та всього українського.
  Довідка. 14 серпня у Сочі Ангела Меркель заявила: «У тому, що стосується вашого запитання щодо героїзації нацизму в Україні, то можу сказати, що засудження націонал-соціалізму й обговорення націонал-соціалізму для Федеративної Республіки Німеччини завжди однозначне. Ми знаємо все про ці часи. Не тільки заперечення Холокосту і цієї великої катастрофи – все це відобразилося на Німеччині. І де б ми такі тенденції не спостерігали, не важливо, в якій країні, де б не намагалися зробити з націонал-соціалізму хоч якесь явище, то, звичайно, ми – Федеративна Республіка Німеччина – з всією рішучістю будемо цьому протистояти. Це зрозумілий факт, байдуже, де і як це відбувається».
 • 2009.09.09 | Сергій Кабуд

  мені інше цікаво: її тато за совка переїхав з ФРН до ГДР

  священик тіпа

  народ вбивали на кордоні і під Берлінскою стіною

  а це падло САМО іде служити комуністам
 • 2009.09.09 | Тарас Токар

  це та, що причетна до скандалу з незаконним фінансуванням ХДС?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua