МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Десантура" РФ сяде на коней

09/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Офіцери-розвідники Повітряно-десантних військ Росії проходитимуть кінну підготовку, повідомив головнокомандувач ПДВ Володимир Шаманов.

За його словами, десантники мають уміти їздити верхи, оскільки в майбутньому передбачається широка присутність ВДВ в гірських районах, де використовують гужовий транспорт. Такий висновок Шаманов пояснив оцінкою прогнозованої загрози на основі подій останніх десяти років. Про які райони йдеться і коли там знадобляться десантники, він не уточнив.

Підготовка офіцерів-розвідників вестиметься на базі кінно-спортивного комплексу "Вікторія", у відкритті якого взяв участь головнокомандувач.

У російських військах коней мають переважно в прикордонних і внутрішніх військах, де їх використовують для перевезення вантажів і пересування в гірській місцевості. Також діють загони кінної міліції для патрулювання і охорони масових заходів

http://www.unian.net/ukr/news/news-334022.html

sean

Відповіді

 • 2009.09.02 | kotygoroshko

  гірські козли більш ефективні в гірських районах

  а також, ішаки, для транспортування крадених унітазів


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > За його словами, десантники мають уміти їздити верхи, оскільки в майбутньому передбачається широка присутність ВДВ в гірських районах, де використовують гужовий транспорт. Такий висновок Шаманов пояснив оцінкою прогнозованої загрози на основі подій останніх десяти років. Про які райони йдеться і коли там знадобляться десантники, він не уточнив.


  схоже на Алтай
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.02 | Koala

  Пальне для літаків скінчилося?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.09.02 | Mykola_2007

  Re: "Десантура" РФ сяде на коней

  Скоріш за все, це для бородьби з партизанами, в важкодоступних місцях. А для того щоб взяти Тбілісі, чи Севастополь , коні не потрібні.

  Тому використання їх буде, коли або всі міста вже взяті під контроль і залишилась, так звана "зачистка" залишків опору(наприклад Грузія), або зараз безпосередньо у Чечні. Можливо і Кримські гори мались на увазі, хоча до Карпат це краще відноситься.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua