МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„За Україну!” вимагає порушити кримінальну справу проти Ткаченка

09/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ


Громадський рух „За Україну!” вимагає порушити кримінальну справу проти народного депутата від КПУ Олександра Ткаченка, який в українському парламенті здійснив напад на журналістку телеканалу СТБ. Про це заявив голова руху В’ячеслав Кириленко.„Хотілося б нагадати депутатам-комуністам, що вони в парламенті демократичної України, а не на з’їзді КПРС, а їхню роботу висвітлює не газета „Комуніст”, а представники незалежних ЗМІ”, - зазначив він.

„На жаль, констатував В’ячеслав Кириленко, поки існує каста недоторканих, випадки, коли народні обранці впиваючись безкарністю, здійснюють напади на журналістів, влаштовують полювання на людей та просто плюють на закони, уже стали буденністю”.

„Тому ми закликаємо спікера парламенту та дві найбільші політичні сили в Верховній Раді ПР та БЮТ ухвалити закон про скасування депутатської недоторканості”, - повідомив він.

„Український парламент раз і назавжди має покінчити із депутатами, які прикриваючись недоторканістю, займаються елементарним бандитизмом”, - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Джерело: http://zaukrainu.org/uk/news/611

Відповіді

 • 2009.09.02 | Bestt

  Re: Ткаченко убегал от нее, а не нападал ))

  чего то Кириленко кричит не там де надо.

  это журналистка напала на Ткаченка с вопросами,

  а он - пытался - отмахаться....

  а если он на кого напал - то на микрофон, а не на нее.

  хотя б статью правильно сформулировали - "пошкодження майна" или " хулиганство"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.02 | Тарас Токар

   Re: угу, хай принесе довідку, що дурак - не він

  • 2009.09.02 | Мартинюк

   Бідний Ткаченко - ледь не загинув

   Від озвірілої журналіски з оскаженілим мікрофоном...
   Може журналістку треба ізолювати від суспільства ? Адже в Ткаченка вже досвід посадок тих хто йому під ніс тикав диктофони і фотоапарати...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | Мистер Кольт

    Re: Бідний Ткаченко - ледь не загинув

    Сміх сміхом - але ж подивиться на її вираз облича коли вона тикала цтого самотика Ткаченко в обличча.... будто в неї не мікрофон, а якась граната якою вона веде боротьбу з комунізмом...:)
  • 2009.09.03 | Мистер Кольт

   Re: Ткаченко убегал от нее, а не нападал ))

   Ой ну да - ща вони підуть і разом фракціями закріються в буцігарні за усі зламані мікрофони у Верховної Зраді за весь час каденції... ще щось придумали ;)
   А що стосується Чвакової, то коли її брали на роботу їй разповідали як вона повинна себе вести і на якій відстані тримати мікрафона від обличча того у кого вона бере запис.... є чітка інструкція. Вона її не дотрималась, а зараз на усіх форумах волає так нібито її брутально згвалтували цім же мікрофоном!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | Мартинюк

    Треба депутатм дозволити відстрілюватися від журналістів

    Таким чином би наприклад вирішилася проблема Лозинського, він міг би довести під присягою що вбитий ним Олійник був нештаним журналістом і тикав йому мікрофон ближче чим це дозволено законом.
 • 2009.09.03 | Тарас Токар

  краще б на кожному засіданні ВРУ вимагали зняття недоторканості

  і не тільки з Ткаченка, а з усіх депутатів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.03 | Мистер Кольт

   Re: краще б на кожному засіданні ВРУ вимагали зняття недоторканості

   От мені дуже цікаво - Ткаченко самотика СТБ-шного буцнув, яке жахливе неподобство! До буцигарні його....! :) А то що деякі його колеги з інших фракцій під статтями КК ходять, а деякі від суда в Ізраіль забігли... це так - малеча бавиться?! Та Чвакова - темна дура, їй дали установку шукати шкандалю... ось она і пишла до комуняк. Пішла б до регіоналів з питанням коли вони красти припинять... не тільки б самотика викинули, ще б з сходів разом з оператором скинули - опит є.... доречі, перед цією дурою вибачався Януковичь за Калашникова... мабудь вона вже вважає що стала зіркою. Кажуть дівка дуже ценічна та чернорота, і на сам перед з своїми колегами, звісно як завжди серед кожной редакції любого видання чи то друкованного чи то медійного.
 • 2009.09.03 | Мистер Кольт

  Re: „За Україну!” вимагає порушити кримінальну справу проти Ткаченка

  Ну звісно - "хам" і "політичний клоун" - як його назвав в свій час Крамазін хоче щоб інщі за хамство в буцигарню (і в першу чергу його політичні вороги) їхали... мовляв "сам хам але іншому не дам"...:)А що - якщо він собі дозволяє, то комунякам ні ні? ;) Усі однакові.
 • 2009.09.03 | Микола Гудкович

  За чьто! © Катувати комуніста за те, що його побито мікрофоном?!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.09.03 | Мистер Кольт

   Re: За чьто! © Катувати комуніста за те, що його побито мікрофоном?!

   Ткаченко як мужик звісно повинен зараз же побратись с Чваковой шлюбом....:)
  • 2009.09.03 | ПреведЪ камунизьма

   ДОКОЛЕ терпеть издевательства журно-либерастов?!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.09.03 | Мистер Кольт

    Re: ДОКОЛЕ терпеть издевательства журно-либерастов?!

    Нет это было не издевательство - это была явно истерическая реакция недоученной борзописки на отказ ответить на ее вопрос в нужной ей форме. Преграждать микрофоном путь, навязывать свое присутствие или демонстративно презирать собеседника - это те новомодные качества с которыми сейчас выходят журналисты из дорогих и престижных журналистких вузов Украины. Вы обратили внимание на видео - она ведь чуть людей не посбивала когда погналась за Ткаченко гремя "копытами" как ее любимые кони. От такой и я бы "дернул" подальше. И на выражение ее лица посмотрите - с таким выражением лица и "шоканьем" ей не в ВР интерьвью брать а по колхозам передовикам ездить в поисках сенсаций.
    Как то мне рассказывали историю в Крыму о том что приехали на КараТабе (древнее гродище Евпаторион) съемочная группа из СТБ. Профессор истории им тогда провел целую лекцию об истории полуострова о знаменитых сражениях, об ценных находках на "Черном холме"... что стедали в СТБ.... по приезду они подготовили материал о мистических летающих тарелках над КараТабе, инопланетянах крадущих коров в окресностях и о яко бы переходе в другие измерения из подземных галерей "Черного холма".... Крымские археологи которые им интервью давали были просто в ауте когда увидели как они их смонтировали и что показали. Так что это говорит о самом СТБ как о телеканале очень многое. Кстати есть еще одна особенность их редакционной политики но это уже совсем грязное белье - все журналисты об этом знают, но сор из избы не несут, и я не буду, слишком уж грязно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua